Gorzów Przystań
Dziś jest: 12 Kwietnia 2021        Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
template_cień


mt_ignore:
mt_ignore:
Konsultacje strategii sportu i turystyki PDF Drukuj Email
piątek, 27 listopada 2015 13:56
Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. informuje o rozpoczęciu konsultacji społecznych dotyczących projektu „Strategii rozwoju sportu i turystyki w Gorzowie Wlkp. do 2026 r.”
Opracowaniem załączonego projektu zajęła się firma zewnętrzna – SportWin Marketing & Managment z Poznania. W ramach diagnozy aktualnego stanu gorzowskiego sportu i turystyki przeprowadzono badanie mieszkańców metodą CATI oraz wywiadów pogłębionych z przedstawicielami gorzowskich klubów sportowych oraz Radą Sportu. W wyniku analizy sformułowano pierwszą wersję dokumentu zawierającego główne kierunki rozwoju, analizę sytuacji wyjściowej, długoterminowe cele i zadania oraz kryteria finansowania gorzowskiego sportu.

Zachęcamy do zapoznania się z treścią strategii oraz zgłaszania wniosków, uwag i opinii na piśmie na adres: Urząd Miasta Gorzowa Wlkp., Wydział Kultury i Sportu, ul. Sikorskiego 3-4, 66-400 Gorzów Wlkp. lub drogą elektroniczną na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Na Państwa rekomendacje czekamy do 28 grudnia br.

Zapraszamy również na telefoniczny i osobisty dyżur konsultacyjny 7 grudnia br. w godz. 15.00-16.00 w Wydziale Kultury i Sportu przy ul. Okólnej 2, tel. 957355779 oraz otwarte spotkanie konsultacyjne 9 grudnia br. o godz. 16.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.

Wydział Kultury i Sportu

Wpisany przez Kulczynski   
 
AddThis Social Bookmark Button

Komunikaty

Komunikat Słowianki o zamknięciu basenów
poniedziałek, 14 grudnia 2015
Porozmawiaj z notariuszem o…...
wtorek, 17 listopada 2015
Unieważnienie konkursu
piątek, 28 sierpnia 2015
Komisje Rady Miasta
czwartek, 16 lipca 2015
PWiK informuje
czwartek, 02 kwietnia 2015
Więcej komunikatów...

Zwyczajni nadzwyczajni

O odkrywaniu gorzowskich bohaterów z Krystyna Sibińską

Przewodnicząca Rady Miasta Gorzowa, magister inżynier budownictwa. W 2003 roku wybrana Gorzowianinem Roku w kategorii...
O sztuce patrzenia z Krzysztofem Grygielem
Dziś zdjęcia robimy wszyscy, w ilościach niemal hurtowych. Nie czując się ograniczeni długością kliszy, fotografujemy seriami...
Więcej artykułów…

Czy wiesz...

co łączy 'Kunę' z 'Titanikiem' ?

Czy największy w chwili wodowania pasażerski statek parowy może mieć coś wspólnego z najstarszym pływającym lodołamaczem?...

gdzie jest Maria?

Maria od Pauckscha, zwana także bamberką, chwilowo zniknęła z oczu gorzowian. Nie jest to z resztą jej pierwsze...

Więcej artykułów…

Uwaga, www.gorzow.pl/przystan korzysta z plików cookie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat oraz poznać sposoby zarządzania nimi wejdź na stronę Opcje prywatności.

Akceptuję wszystkie pliki cookie z www.gorzow.pl