Gorzów Przystań
Dziś jest: 12 Kwietnia 2021        Imieniny: Juliusz, Zenon, Wiktor
template_cień


mt_ignore:
mt_ignore:
Strona główna Strona główna Multimedia Filmy promocyjne oraz prezentacje
Filmy promocyjne oraz prezentacje PDF Drukuj Email
czwartek, 27 października 2011 22:02

Życzymy miłego oglądania!

Nanowsza produkcja promocyjna.

 


Gorzów Wielkopolski - promocja z początku lat 90-tych

 


Z różnic tworzymy tradycję

Zróżnic tworzymy tradycję to kampania, która pozwoliła nam poczuć świąteczną atmosferę. Jej twarzami zostali ludzie związani z Gorzowem, którzy znaleźli tu swoją przystań na dłużej lub na trochę krócej. Świąteczne spoty mają pięć odsłon. Na każdym z nich prezentowana jest grupa osób powiązanych ze sobą a jednak całkiem różnych.


 


Gorzów. Przystań dla sportu
Gorzów to miasto, z którego wywodzą się mistrzowie wielu sportowych dyscyplin. To także miasto drużyn o wielu sukcesach i wielkich ambicjach. W naszej kampanii wzięli udział panowie, których twarze i nazwiska  kojarzy niemal każdy gorzowianin. Są to: dwukrotny mistrz olimpijski w wioślarstwie Tomasz Kucharski, ikona gorzowskiej Stali Piotr Paluch, legenda Stilonu Gorzów Zenon Burzawa oraz ojciec sukcesu gorzowskiego AZS PWSZ trener Dariusz Maciejewski.

 


Gorzów. Przystań dla ludzi różnych wyznań
Z wielokulturowością Gorzowa wiąże się po części jego wielowyznaniowość. W roli Trzech Króli na naszym billboardzie wystąpili: ksiądz ewangelicki bp. Mirosław Wola, ksiądz prawosławny Artur Graban oraz ksiądz katolicki  Bogusław Barański.

 

 

Gorzów. Przystań dla wszystkich
Twarzami świątecznej kampanii zostali także gorzowscy politycy: Tadeusz Jędrzejczak – Prezydent Miasta, wywodzący się z lewicy, Krystyna Sibińska  - była Przewodnicząca Rady Miasta, Posłanka na Sejm RP związana z Platformą Obywatelską oraz Józef Kruczkowski – Starosta Powiatu Gorzowskiego, związany z Polskim Stronnictwem Ludowym.
 

 

 

Gorzów. Przystań dla Kultury
Gorzów to miasto, w którym już od wielu lat na dobre zadomowił się jazz. To wszystko za sprawą Bogusława Dziekańskiego i prowadzonego przez niego Jazz Clubu „Pod Filarami”. Tu także narodziły się takie talenty muzyczne jak Adam Bałdych czy Michał Wróblewski. Obaj muzycy mimo młodego wieku byli już nagradzani na wielu konkursach i zostali zauważeni przez magazyn branżowy Jazz Forum.
Muzyczną mieszankę ubogacają kolejni młodzi zdolni. Wojtek Potocki znany również jako Waćpan P lub Brożek wokalista i gitarzysta zespołu Żółte Kalendarze, z którym przygotowuje się do wydania debiutanckiej płyty. Klasycznym akcentem muzycznym jest w tym składzie członek orkiestry Filharmonii Gorzowskiej, klarnecista Waldemar Żarów. Nie mogło też zabraknąć przedstawiciela sceny hip – hopowej, którą reprezentuje Radek ERDE Rutkowski.
 

 


Gorzów. Przystań dla ludzi różnych ojczyzn i kultur
Gorzów to miasto, w którym osiedlili się ludzie różnych narodowości, m.in. Cyganie i Łemkowie. Różni ich być może wiele, ale łączy na pewno jedno: organizowana od 2007 roku Wiglia Narodów. Podczas Wigilii pokazywana jest różnorodność kulturowa oraz tradycje poszczególnych grup etnicznych i narodowościowych, które wspólnie tworzą polską tożsamość. Każda z grup śpiewa tradycyjne kolędy oraz zastawia stół charakterystycznymi potrawami. Przy naszym wigilijnym stole zasiedli: reprezentujący Cyganów Edward i Ewa Dębiccy, reprezentujący Łemków dr Beata Orłowska oraz ks. Artur Graban.

Kampania świąteczna z 2011 roku

 


Kolory muzyki

 

 

Film obrazuje ducha miasta, który jest tworzony przez kulturę, przez ludzi którzy w Gorzowie mają swoją przystań, przez młodych i artystów, którzy to miasto tworzą. Gorzów to nie tylko piękny bulwar, katedra czy filharmonia. Gorzów to wielokulturowość, to Romane Dyvesa i muzyka romska, to reggae, jazz, hip – hop, rock. To wszystko, co nam w duszy gra. Energia i emocje, które niosą ze sobą te style ożywiają miasto, nadają mu charakter i barwy.

To jest Twoja historia

 

 

To jest Twoja historia to spot pokazujący stadion oraz jego patrona - legendę gorzowskiego żużla Edwarda Jancarza. To także zapowiedź  wydarzeń sportowych, które odbywały się latem w Gorzowie czyli Drużynowego Pucharu Świata oraz Grand Prix na żużlu.

Manifest Marki Gorzów Przystań

 

 

Co nasze miasto mogłoby opowiedzieć o sobie przybyszowi, aby przybliżyć mu swoją istotę i specyfikę? Prezentujemy tutaj wizję miasta, która powstała w wyniku prac nad Długoterminową Startegią Zarządzania Marką Gorzów. Wizja ta została ujęta w formie Brand Manifesto, czyli Manifestu Marki. Jest to rodzaj autodefinicji miasta wypowiedzianej w spersonifikowanej formie. To właśnie skondensowana opowieść miasta o sobie samym.

Wpisany przez Kulczynski   
Poprawiony: środa, 18 czerwca 2014 06:48
 
AddThis Social Bookmark Button

Komunikaty

Komunikat Słowianki o zamknięciu basenów
poniedziałek, 14 grudnia 2015
Porozmawiaj z notariuszem o…...
wtorek, 17 listopada 2015
Unieważnienie konkursu
piątek, 28 sierpnia 2015
Komisje Rady Miasta
czwartek, 16 lipca 2015
PWiK informuje
czwartek, 02 kwietnia 2015
Więcej komunikatów...

Zwyczajni nadzwyczajni

O sztuce szycia z Mają Powalską
Przygodę z szyciem zaczęła po studiach, swoje produkty sprzedawała w internecie. Teraz w Gorzowie otworzyła pracownię, w...
O odkrywaniu gorzowskich bohaterów z Krystyna Sibińską

Przewodnicząca Rady Miasta Gorzowa, magister inżynier budownictwa. W 2003 roku wybrana Gorzowianinem Roku w kategorii...
Więcej artykułów…

Czy wiesz...

dokąd prowadzą Schody Donikąd?

Choć mówi się o nich Schody Donikąd, tak naprawdę prowadzą do Parku Siemiradzkiego, amfiteatru i do altan widokowych...

jak nauczyć psa mnożyć do 30?

Ci, którzy szukają odpowiedzi na to pytanie mogą poczuć się rozczarowani. Jedyną osobą, która wiedziała jak to zrobić był,...

Więcej artykułów…

Uwaga, www.gorzow.pl/przystan korzysta z plików cookie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat oraz poznać sposoby zarządzania nimi wejdź na stronę Opcje prywatności.

Akceptuję wszystkie pliki cookie z www.gorzow.pl