Gorzów Przystań
Dziś jest: 12 Sierpnia 2020        Imieniny: Klara, Lech, Julian
template_cień


mt_ignore:
mt_ignore:
Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny PDF Drukuj Email
środa, 06 sierpnia 2014 13:01
Zapraszamy wszystkie rodziny wielodzietne, które posiadają co najmniej trójkę dzieci do wzięcia udziału w ogólnopolskim programie „Karta Dużej Rodziny”. Tańsze bilety do muzeów, na wydarzenia kulturalne, wystawy, przejazdy komunikacją publiczną, oraz wakacje – na to mogą liczyć rodziny wielodzietne z całego kraju.

Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny uzupełnia karty lokalne przyznawane w gminach.

Wszystkie gorzowskie duże rodziny mogą składać wnioski o wydanie Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Teatralnej 26, w pokoju 12.

W załączeniu znajduje się wykaz potrzebnych dokumentów, oferta partnerów z listą proponowanych ulg i zniżek oraz wzór wniosku do pobrania.

Informacje na temat Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny dostępne są na stronie www.rodzina.gov.pl w zakładce Karta Dużej Rodziny.

Zostań partnerem ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny

Obecnie zniżki dla rodzin wielodzietnych oferuje ponad 1000 podmiotów z różnych branż w całej Polsce m.in. spożywczej, odzieżowej, księgarskiej, paliwowej i energetycznej. Partnerami Karty zostały już ogólnokrajowe znane firmy takie jak: sieć PLAY, T-Mobile, księgarnie Świat Książki i Bonito, Centrum Nauki Kopernik, PKP Intercity, Orlen, ale również wiele firm lokalnych, m.in. Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne "Słowianka". Jednak, aby inicjatywa dalej się rozwijała i wspierała również gorzowskie rodziny wielodzietne, potrzebne jest pozyskanie nowych partnerów jak najbliżej miejsca zamieszkania. Serdecznie zapraszamy lokalne firmy do współpracy.

-  w załączeniu znajduje się informator: Jak zostać partnerem Karty Dużej Rodziny

-  interaktywny formularz: https://empatia.mpips.gov.pl/web/piu/formularz-zgloszenia-kdr

Dane pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego do kontaktu:

Agnieszka Kostrzewa (tel. 95 7 115 176)

Izabela Ciepuch (tel. 95 7 115 167)

Beata Kropidłowska (tel. 95 7 115 169)

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Wpisany przez Kulczynski   
Poprawiony: piątek, 04 grudnia 2015 13:05
 
AddThis Social Bookmark Button

Komunikaty

Komunikat Słowianki o zamknięciu basenów
poniedziałek, 14 grudnia 2015
Porozmawiaj z notariuszem o…...
wtorek, 17 listopada 2015
Unieważnienie konkursu
piątek, 28 sierpnia 2015
Komisje Rady Miasta
czwartek, 16 lipca 2015
PWiK informuje
czwartek, 02 kwietnia 2015
Więcej komunikatów...

Zwyczajni nadzwyczajni

O nietypowych zawodach z Tomaszem Malewiczem

Był jednym z 20 najszybszych kurierów rowerowych na świecie. Brał udział w rożnego rodzaju wyścigach. Zorganizował dziewięć...

O sztuce szycia z Mają Powalską
Przygodę z szyciem zaczęła po studiach, swoje produkty sprzedawała w internecie. Teraz w Gorzowie otworzyła pracownię, w...
Więcej artykułów…

Czy wiesz...

czyja wizyta wypełniła gorzowski amfiteatr po brzegi w lipcu 1991 roku?

Do Gorzowa zawitał wówczas Anatolij Kaszpirowski, rosyjski psychiatra i psychoterapeuta, który zrobił międzynarodową karierę...

co łączy 'Kunę' z 'Titanikiem' ?

Czy największy w chwili wodowania pasażerski statek parowy może mieć coś wspólnego z najstarszym pływającym lodołamaczem?...

Więcej artykułów…

Uwaga, www.gorzow.pl/przystan korzysta z plików cookie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat oraz poznać sposoby zarządzania nimi wejdź na stronę Opcje prywatności.

Akceptuję wszystkie pliki cookie z www.gorzow.pl