Gorzów Przystań
Dziś jest: 22 Września 2020        Imieniny: Tomasz, Maurycy
template_cień


mt_ignore:
mt_ignore:
Konkurs dla gmin "Gmina Ekoinnowacji” PDF Drukuj Email
piątek, 31 stycznia 2014 09:05
Trwa realizacja konkursu dla gmin "Gmina Ekoinnowacji", w ramach którego będą promowane dobre praktyki wdrożenia innowacyjnych ekologicznie rozwiązań w gospodarce komunalnej i polityce samorządowej. 

Organizator konkursu, Fundacja Promocji Gmin Polskich zaprasza wszystkie zainteresowane gminy do udziału w konkursie i zgłaszania opisów dobrych praktyk.


Konkurs pn. "Gmina Ekoinnowacji" adresowany jest do samorządów gminnych, które powinny przygotować opis dobrej praktyki tworzenia warunków, korzystnego klimatu inwestycyjnego, wspierania i wprowadzania przedsięwzięć inwestycyjnych i organizacyjnych w gospodarce komunalnej ukierunkowanych na uwzględnianie i tworzenie ekoinnowacji. 

Ogólnym celem Konkursu jest identyfikowanie dobrych przykładów przedsięwzięć ekoinnowacyjnych w gminach, upowszechnienie najlepszych praktyk oraz pomoc w skutecznej wymianie informacji i doświadczeń pomiędzy gminami w zakresie podejmowanych inicjatyw i przedsięwzięć innowacyjności ekologicznej.


Konkurs "Gmina Ekoinnowacji" wraz ze szkoleniami internetowymi "Ekoinnowacje w Gminie" organizowane są w ramach Kampanii informacyjno-edukacyjnej z wykorzystaniem platformy e-learningowej w zakresie wdrażania innowacyjnych ekologicznie rozwiązań w gospodarce komunalnej i polityce samorządowej. 

Nieodpłatne szkolenia e-learningowe prowadzone są za pośrednictwem czterech platform tematycznych www.ekorozwoj.ews21 zaś konkurs dla gmin za pośrednictwem strony www.eko-gminny.pl.

Informacje nt. konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.eko-gminny.plKontakt:

Joanna Rut
Wydział Integracji Europejskiej
tel./fax. 95 7355 837/834

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wlkp.
Wpisany przez Kulczynski   
 
AddThis Social Bookmark Button

Komunikaty

Komunikat Słowianki o zamknięciu basenów
poniedziałek, 14 grudnia 2015
Porozmawiaj z notariuszem o…...
wtorek, 17 listopada 2015
Unieważnienie konkursu
piątek, 28 sierpnia 2015
Komisje Rady Miasta
czwartek, 16 lipca 2015
PWiK informuje
czwartek, 02 kwietnia 2015
Więcej komunikatów...

Zwyczajni nadzwyczajni

O nietypowych zawodach z Tomaszem Malewiczem

Był jednym z 20 najszybszych kurierów rowerowych na świecie. Brał udział w rożnego rodzaju wyścigach. Zorganizował dziewięć...

O sprzedawaniu pasji z Tomkiem Frankiem
Tomek Frank, rocznik 79. Już na samą myśl o koszykówce świecą mu się oczy i może opowiadać o niej godzinami. Wraz z grupą...
Więcej artykułów…

Czy wiesz...

że do Gorzowian należy niepobity dotąd rekord Księgi Rekordów Guinnessa?

W 1987 roku  do tramwaju 105N, mającego 20 miejsc siedzących i 105 stojących, weszło 362 studentów gorzowskiej AWF. Na...

kto był pierwowzorem Szymona Giętego?

Był nim Muppe, a właściwie Franz Kaufmann, landsberski oryginał. Muppe wędrował po Landsbergu i okolicy, chwytając się...

Więcej artykułów…

Uwaga, www.gorzow.pl/przystan korzysta z plików cookie, aby dowiedzieć się więcej na ich temat oraz poznać sposoby zarządzania nimi wejdź na stronę Opcje prywatności.

Akceptuję wszystkie pliki cookie z www.gorzow.pl