Informacje

Gorzowska Dycha BIS

  • 02-12-2020

Obniżenie czynszu za najem lokalu użytkowego do "1zł"

Stan epidemii COVID-19 oraz wprowadzenie kolejnych obostrzeń i zakazów w gospodarce stał się trudnym czasem dla przedsiębiorców.  Mając na względzie ten trudny moment, Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego przygotował wsparcie dla osób prowadzących działalność w ramach Pakietu Pomocowego Gorzowska Dycha BiS.  
 
W związku z powyższym Zakład Gospodarki Mieszkaniowej informuje, że Najemcy komunalnych lokali użytkowych, prowadzący działalność w branży gastronomicznej, rozrywki oraz zdrowia fizycznego mogą wnioskować o udzielenie obniżki czynszu.  
 
Ulga obejmuje obniżenie czynszu do wysokości 1 złotego za miesiąc listopad i grudzień 2020r. a warunkiem jej udzielenia jest złożenie wniosku wraz z załącznikami.  
 
   Formularz wraz z załącznikami należy złożyć do Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej: 
 
  • w formie elektronicznej na e:mail  kwojcik@zgm.gorzow.pl lub biuro@zgm.gorzow.pl
  • w formie pisemnej za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej ul. Wełniany Rynek 3, 66-400 Gorzów Wlkp., 
  • w formie papierowej (w zamkniętej kopercie) do specjalnie przygotowanej na tę okoliczność skrzynki pocztowej, zamontowanej przy głównym wejściu do ZGM. 
 
W przypadku pytań, informacji udzielamy pod numerami telefonów: 
 
603 527 389 
(95) 7 387 101 
 
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki