Informacje

#Razem wKryzysie

  • 08-04-2020

#RazemwKryzysie - są pierwsze firmy!

Mamy pierwsze firmy, zainteresowane akcją #RazemwKryzysie. To trzy przedsiębiorstwa, świadczące usługi gastronomiczne oraz dwa sklepy. Klienci już dziś mogą kontaktować się z nimi, by ustalić szczegóły transakcji, a my czekamy na kolejnych zainteresowanych akcją przedsiębiorców.
 
Sklep „Perełka”, klub kolekcjonerski „Pretor” oraz restauracje: „Jawa”, „Pizza Nocną Porą” i „Pizzeria Europejska”. To tam już dziś klienci mogą kupić bon, który zrealizują jak sytuacja w kraju wróci do normy.
 
 
W ramach projektu #RazemwKryzysie budujemy bazę firm, zainteresowanych realizacją bonów lojalnościowych na swoje usługi, z odroczonym terminem realizacji. To główna idea projektu. Niespełna 12 godzin po ogłoszeniu startu działań, mamy pierwszych przedsiębiorców, którzy chętni są do współpracy z mieszkankami na zasadach określonych w projekcie.
 
Przypomnijmy, od wtorku 7 kwietnia br. Urząd Miasta realizuje projekt #RazemwKryzysie. To działanie wspierające lokalny biznes w trudnym czasie epidemii koronwirusa. Polega na skojarzeniu klienta z przedsiębiorcą, tak by ten pierwszy dziś zakupił usługę lub towar, dokonał zapłaty, a usługa zostanie zrealizowana w późniejszym terminie. Liczymy na aktywność mieszkańców, ale również na przedsiębiorców, którzy zasilą bazę firm, biorących udział w projekcie.
 
Szczegółowe informacje o tym, jak skorzystać z usługi, zarówno dla mieszkańca i przedsiębiorcy tutaj.
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Grafika: Jan Wojtanowski
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją