Informacje

Budżet obywatelski 2020

  • 28-10-2019
  • Autor: Klaudia Jodłowska

Oceń Budżet Obywatelski 2020!

W 2019r. przeprowadziliśmy ósmą edycję budżetu obywatelskiego (BO2020). Dziękujemy wszystkim, którzy czynnie włączyli się w dotychczasowe konsultacje.
 

 Regulamin budżetu obywatelskiego został dostosowany do zapisów Ustawy z dnia 11 stycznia 2018r. o zmianie niektórych ustaw w celu zwiększenia udziału obywateli w procesie wybierania, funkcjonowania i kontrolowania niektórych organów publicznych. Wiązało się to z wprowadzeniem obowiązkowego, powszechnego głosowania mieszkańców. W celu zachowania dotychczasowego dorobku w zakresie dialogu i budowania porozumienia na spotkaniach dyskusyjnych, na spotkaniach proponowaliśmy tzw. sieciowanie(tj. łączenie) projektów, a jeśli chodzi o resztę regulaminu, zachowaliśmy też rozwiązania z poprzednich lat.
 

            Zachęcamy Państwa do udziału w ankiecie. Odpowiedzi można udzielać poprzez ankietę dostępną pod tym linkiem, na platformie gorzow.konsultacjejst.pl lub w wersji papierowej - ankiety znajdują się w Sali obsługi klienta Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4. Na odpowiedzi na czekamy do 6 listopada 2019r.
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki