Informacje

Budżet obywatelski 2017

  • 12-09-2016
  • Autor: Anna Zaleska

Czekamy na opinie

Co sądzisz o budżecie obywatelskim? Czy podoba Ci się obecny podział na rejony? Jaka jest Twoja opinia na temat głosowania?  Na te pytania oraz inne będzie można odpowiedzieć podczas otwartego spotkania mieszkańców lub wypełniając ankietę.
 
Za nami piąta edycja budżetu obywatelskiego. Zwycięskie pomysły mieszkańców niebawem zostaną wpisane do projektu budżetu miasta na  2017 rok. Czas więc ocenić  proces konsultacji społecznych. Wskazać słabe i mocne punkty procedury przeprowadzonej na podstawie nowego regulaminu obowiązującego od bieżącego roku. Chcielibyśmy, by gorzowski  budżet obywatelski stale się rozwijał i zmieniał zgodnie z  wolą mieszkańców. Dlatego zaplanowaliśmy kilka działań w ramach ewaluacji. Już odbyło się spotkanie urzędników zajmujących się weryfikacją wniosków zgłaszanych przez mieszkańców. 27 września (wtorek) o  godz. 17.00 w  dawnej siedziba KMT Lamus, (sala na parterze), ul. Sikorskiego 5, rozpocznie się otwarte spotkanie z mieszkańcami. Natomiast  29  września o godz. 10.00  w sali  sesyjnej, Urzędu Miasta, ul. Sikorskiego 3-4 wraz z gorzowskim środowiskiem oświatowym zajmiemy się kategorią oświatową. Potrzebę zorganizowania osobnego spotkania w tej sprawie, zgłaszano jeszcze w czasie wiosennych spotkań dyskusyjnych.
Poruszane podczas tych wszystkich spotkań obszary znajdą swoje odzwierciedlenie w ankiecie, do wypełnienia której zapraszamy wszystkich!  Ankieta będzie dostępna od 10  do 23 października w wersji elektronicznej na oficjalnym portalu miejskim www.gorzow.pl oraz w formie papierowej  przy urnach  usytuowanych  w siedzibach  (główny hol) Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Sikorskiego 3-4  oraz Myśliborskiej 34.
 
Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją