Informacje

Sport i turystyka

  • 09-09-2019

Międzygminny bieg połączony z konkursem ekologicznym

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Związek Celowy Gmin MG-6 serdecznie zaprasza reprezentacje wszystkich szkół podstawowych do udziału w Międzygminnym biegu połączonym z konkursem ekologicznym, który odbędzie się 19 września 2019 r. w Parku Górczyńskim.
 
Już 19 września 2019 r. o godzinie 9:30 w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zapraszamy do udziału w Międzygminnym biegu połączonym z konkursem ekologicznym. Działanie to jest częścią zadania "Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
Konkurs jest dedykowany dla 3-osobowych reprezentacji szkół podstawowych z obszaru Związku Celowego Gmin MG-6 (jedna osoba z klas III-IV, druga osoba z klas V-VI, trzecia osoba z klas VII-VIII). Więcej szczegółów na plakacie oraz w regulaminie.
 
Zapraszamy!
 
Atrakcyjne nagrody czekają!
 
W celu szerzenia idei Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zachęcamy aby na imprezę przyjść na pieszo lub przyjechać rowerem!
 
 
Barbara Nowak-Trzosek
Biuro Związku Celowego Gmin MG-6
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki