Informacje

Kultura

  • 31-07-2020

Rodowicz i Martyniuk razem na scenie!

To będzie prawdziwy muzyczny show, jakiego do tej pory nie widzieliście! Coś wyjątkowego na otarcie łez po dobiegających końca wakacjach. Królowa polskiej muzyki popularnej Maryla Rodowicz w duecie z królem disco polo Zenkiem Martyniukiem rozgrzeją Was mocniej niż letnie upały. Tylko w Gorzowie Wielkopolskim, już 13 września przeżyjecie totalny muzyczny i odlot podczas pierwszego Muzycznego Zakończenia Lata.
Wspólny występ gwiazd już niejednokrotnie udowodnił, że muzyka łączy porywając tłumy publiczności do wspólnego świętowania. Radość, miłość i zabawa, bo nie można inaczej odbierać przebojów Maryli i Zenka. Każdy je zna i śpiewa! Przecież to w końcu król i królowa muzyki rozrywkowej, którzy tworzą fascynujące muzycznie królestwo, w którym ludzie bawią się, tańczą, śpiewają i wspólnie świętują.
 
Czy i tym razem zaskoczą nas tworząc wokalny duet marzeń? Przekonacie się już 13 września w Amfiteatrze Miejskiego Centrum Kultury w Gorzowie Wielkopolskim, podczas roztańczonego Muzycznego Zakończenia Lata. Koncertowe otworzy Tadeusz Seibert - nowy polski głos, finalista X edycji „The Voice of Poland”. Nie może Was zabraknąć!
 
Bilety do nabycia już od środy, 29 lipca na www.eventim.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją