Informacje

Aktualności

  • 12-04-2018

To Tu - startuje w Gorzowie

W czwartek swoją premierę miała mobilna aplikacja To Tu, stworzona z myślą o zbliżeniu klientów z usługodawcami. – Startujemy w Gorzowie, bo stąd jesteśmy – pokreślił Maciej Czerniawski, szef Prosper Advertising & Publishing.
 
Nową mobilną wyszukiwarkę zaprezentował podczas śniadania dla gorzowskich przedsiębiorców, które odbyło się w ramach wspólnej promocji gospodarczej MOF Gorzów.
 
 
To Tu - wszyscy i wszystko w jednym miejscu
 
Aplikacja To Tu jest mobilną wyszukiwarką, w której konsumenci poszukujący produktów, usług czy wydarzeń znajdą najbliższe punkty handlowe, oferujące poszukiwane produkty, czy zapoznają się z listą wydarzeń (wraz z pełną o nich informacją).
 
Użytkownicy aplikacji, dzięki funkcji „oceń” sprawdzą opinie o punktach sprzedaży oraz zweryfikują popularność określonych wydarzeń, dokonując najbardziej trafnych wyborów.
 
Informacje jakie znajdą się w wyszukiwarce będą (bezpłatnie) uzupełniane bezpośrednio przez samych przedsiębiorców lub organizatorów wydarzeń. Sami przedsiębiorcy dzięki aplikacji skorzystają z bezpłatnej opcji reklamowania oferowanych produktów, usług czy organizowanych wydarzeń. Przedsiębiorcy sami oznaczą na mapie, gdzie znajduje się ich punkt prowadzenia działalności. - Jest to nowatorskie rozwiązanie na skalę międzynarodową – podkreślał Czerniawski.
 
 
Dzięki wyszukiwarce i opcji nawigacji prowadzącej do punktu sprzedaży, czy miejsca w którym odbywa się wydarzenie lokalne, aplikacja „poprowadzi klientów pod same drzwi”.
 
Dzięki aplikacji użytkownicy mogą zaplanować obecność na wybranym wydarzeniu czy zapewnią sobie pojawienie się na miejscu na czas - dzięki stale aktualizowanym informacjom o czasie rozpoczęcia i zakończenia wydarzenia. 
 
 
To Tu – z Gorzowa w świat
 
Pomimo tego, że aplikacja To Tu z założenia będzie się rozwijać globalnie, to jej działanie nierozerwalnie jest związane z działaniem lokalnym, wspierającym przedsiębiorczość i lokalną społeczność. 
 
- Głęboko wierzymy, że przedsiębiorstwa lokalne zasługują na tego rodzaju wsparcie, jakie zostanie zaoferowane przez naszą aplikację. Jesteśmy również przekonani, że mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego i okolicznych gmin docenią łatwość korzystania z jedynej na rynku mobilnej wyszukiwarki produktów, usług oraz wydarzeń – zaznaczał Czerniawski.
 
 
Aplikacja jest bezpłatna, dostępna dla iOS oraz Androida. Obecnie w aplikacji są wydarzenia miejskich jednostek kultury i sportu, kilkanaście przedsiębiorstw z Gorzowa i okolic oraz Urząd Miasta Gorzowa wraz z jego wydziałami.
 
Wprowadzenie danych do aplikacji z perspektywy usługodawcy czy też organizatora wydarzenia zajmuje maksymalnie do 10 do 15 minut. W każdej chwili można modyfikować treść we własnym wydarzeniu lub nazwie i ofercie.
 
Więcej informacji o aplikacji i prezentacja sposobów jej działania tutaj.
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Łukasz Kulczyński
 
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją