Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Gorzowska Dycha BIS

Gorzowska Dycha BIS

Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wlkp. przygotowuje się do naboru wniosków przedsiębiorców o wsparcie finansowe w ramach Programu Gorzowska Dycha BIS.
 
Nabór wniosków prowadzony będzie od 3 grudnia (od godz. 08.00) do 9 grudnia, do godz. 15.30 (5 dni roboczych), na stronie internetowej: gorzow.praca.gov.pl, tylko w formie elektronicznej poprzez portal praca.gov.pl jako pismo do urzędu lub ePUAP.
 
 
czytaj dalej

Obniżenie czynszu za najem lokalu użytkowego do "1zł"

Stan epidemii COVID-19 oraz wprowadzenie kolejnych obostrzeń i zakazów w gospodarce stał się trudnym czasem dla przedsiębiorców.  Mając na względzie ten trudny moment, Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego przygotował wsparcie dla osób prowadzących działalność w ramach Pakietu Pomocowego Gorzowska Dycha BiS.  
 
W związku z powyższym Zakład Gospodarki Mieszkaniowej informuje, że Najemcy komunalnych lokali użytkowych, prowadzący działalność w branży gastronomicznej, rozrywki oraz zdrowia fizycznego mogą wnioskować o udzielenie obniżki czynszu.  
czytaj dalej

Ulga w spłacie podatków lokalnych

Podmioty prowadzące działalność, które zostały dotknięte konsekwencjami epidemii, mogą ubiegać się o ulgę w spłacie podatków lokalnych (tj. podatku od nieruchomości oraz podatku od środków transportowych, podatku rolnego, podatku leśnego). 
czytaj dalej

Ulgi w czynszu dla dzierżawców nieruchomości związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą

Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Majątku Urzędu Miasta informuje, że dzierżawcy gruntów, prowadzący działalność w branży gastronomicznej, rozrywki oraz zdrowia fizycznego mogą wnioskować o udzielenie obniżki czynszu.  
 
Ulga obejmuje obniżenie czynszu do wysokości 1 złotego za miesiąc listopad i grudzień 2020 r. a warunkiem jej udzielenia jest złożenie wniosku wraz z załącznikami.  
czytaj dalej