Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kampania Gorzów #StądJestem

W marcu GORZÓW #Jest Kobietą

W niedzielę, 24 marca, w Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Fabrycznej, odbyło się spotkanie kobiet. Było kobieco i inspirująco, o zdrowiu i urodzie, pomaganiu, wsparciu, wzajemnej motywacji i inspiracji, o kobietach i dla kobiet.
 
Ponad 200 gorzowianek, ale także pań z Poznania czy Zielonej Góry, w gronie ambasadorek miasta z kampanii GORZÓW #Stąd Jestem, ze specjalnym udziałem Pauli Tumali i Ewy Minge, rozmawiało o sprawach najważniejszych dla pań. Bo w marcu GORZÓW #Jest Kobietą.
czytaj dalej

Rok kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

Dokładnie 29 marca ubiegłego roku zainaugurowaliśmy kampanię wizerunkowo-tożsamościową GORZÓW #Stąd Jestem. To akcja, promująca aktywność mieszkańców, korzystająca z ich potencjału w procesie komunikacji i promocji Gorzowa w Polsce i na świecie.
 
Korzystamy z sukcesów, doświadczeń i dokonań gorzowian, znanych, lubianych i rozpoznawalnych. To Ambasadorowie kampanii, którzy w ramach swoich zawodowych czy też prywatnych aktywności podkreślają swój związek z miastem i opowiadają o swoich rodzinnych stronach. W gronie ambasadorów są również mieszkańcy, dla których Gorzów to specjalne miejsce, dające szansę na rozwój, naukę i odpoczynek. Tu chcą pracować na rzecz lokalnej społeczności i dbać o to, by miasto było jeszcze lepszym miejscem do życia.
czytaj dalej

Ogólnopolska kampania przeciw Hashimoto

W rodzinnym Gorzowie Paula Tumala, ambasadorka miasta w kampanii Gorzów #Stąd Jestem, rozpoczęła ogólnopolską kampanię związaną z chorobą Hashimoto.
 
Wykład Pauli z Joanną Brejecką Pamungas, dyplomowanym naturopatą, w ramach spotkania GORZÓW #Jest Kobietą, był oficjalnym początkiem ogólnopolskich działań Pauli Tumali, związanych z profilaktyką i leczeniem choroby Hashimoto. 
czytaj dalej

Poznajcie nowych ambasadorów kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

18 osób i cała grupa przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7 dołączyło do ambasadorskiej wspólnoty w ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. Wśród nich osoby znane i z Gorzowem kojarzone oraz mieszkańcy, którzy wzięli udział w akcji „Dołącz do nas. Zostań ambasadorem miasta”.
 
Z udziałem tej drugiej grupy został zrealizowany spot promujący miasto, który można oglądać tutaj.
czytaj dalej

Zostań ambasadorem naszego miasta!

Każdy może zostać oficjalnym ambasadorem Gorzowa. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
 
Czekamy na historie gorzowian z miastem związane. Wybierzemy dziesięć najciekawszych, a z autorami nawiążemy współpracę przy realizacji spotu promującego miasto. Na listy czekamy do końca sierpnia.
czytaj dalej

Nowi ambasadorowie GORZÓW #Stąd Jestem

Mamy kolejnych ambasadorów miasta. W ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem do grona 16 ambasadorów dołączają cztery osoby: Maria Szupiluk, Lech Piasecki, Sebastian Świderski i Dawid Kownacki.
 
To mieszkańcy Gorzowa lub z tego miasta pochodzący, którzy osiągają sukcesy poza granicami miasta i kraju.
czytaj dalej

Spotkaj się z Ambasadorem GORZÓW #Stad Jestem

Przez dwa dni, w sobotę i niedzielę – 9 i 10 czerwca br.,  podczas Dni Gorzowa, na stoisku promocyjnym Urzędu Miasta na moście Staromiejskim będzie szansa na spotkanie z ambasadorami kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. Będzie można wypić kawę, porozmawiać i zrobić wspólne zdjęcie m.in. z „Jankesem", Bartkiem Zmarzlikiem, czy Adamem Bałdychem.
 
W tym roku na stoisku promocyjnym miasta, na moście Staromiejskim, wyjątkowa atrakcja. Specjalnie dla naszych mieszkańców przygotowaliśmy harmonogram spotkań z niektórymi ambasadorami kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. To niepowtarzalna szansa, by spokojnie porozmawiać, wypić kawę czy zrobić „fotkę” z naszymi ulubieńcami.
czytaj dalej

„Women’s power” w Gorzowie

Radosne, pełne energii, entuzjazmu i radości takie panie przyszły na „Spotkania Kobiet Autentycznych” organizowane wspólnie przez Urząd Miasta i firmę Silcare do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie. 
 
To była pierwsza edycja imprezy, ale już wiadomo, że będą kolejne. – Tę wyjątkową, kobiecą energię należy wydobywać i z niej korzystać – podsumowały organizatorki spotkania, wskazując na gorzowianki.
czytaj dalej

Scena letnia z GORZÓW #Stąd Jestem

Michał Kwiatkowski, Małgorzata Kocik, Cezary Żołyński, Bogusław Dziekański i Przemysław Raminiak – ambasadorowie miasta w kampanii GORZÓW #Stąd jestem wystąpią na scenie teatralnej podczas tegorocznej edycji Festiwalu Teatrów Ogródkowych.
 
czytaj dalej

Mural kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

Mural z hasłem kampanii GORZÓW #Stąd Jestem został oficjalnie zaprezentowany na kamienicy w centrum miasta, przy ulicy Jagiełły.
 
To jedno z działań w ramach miejskiej kampanii wizerunkowo-tożsamościowej, którą rozpoczęliśmy przed dwoma miesiącami.
 
Mural jest autorstwa artysty plastyka Łukasza Karnacza i Krzysztofa Ostrowskiego. Powstał na miejskiej kamienicy, na ścianie o powierzchni około 200 metrów kwadratowych. Artyści wykorzystali ponad 80 litrów farby, którą na rzecz miasta w ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem przekazała Castorama.
czytaj dalej
1 2 3