Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualnie w gorzowskiej kulturze

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (16-22 września)

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień.
W najbliższych dniach to ostatnie warsztaty z cyklu LETNIA POZYTYVKA. Zapraszamy również na wystawę stałą Muzeum Grodu Santok w ramach projektu „Gród Santok. Strażnica i klucz królestwa”, oraz coroczną imprezę plenerową „Piknik u Schroederów” w ogrodach Muzeum Lubuskiego. Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń online  dostępnych na facebookach naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Aktualna oferta gorzowskich instytucji kultury

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury na najbliższy tydzień. W najbliższych dniach to między innymi  ostatnie spotkania z cyklem „Miej Czas na Koncerty!” w amfiteatrze gorzowskim wystąpi Maria Peszek. Przed nami kolejne premierowe odcinki „Małej Reduty Osterwy”  oraz otwarcie wystawy w MOSie MADE [IN] READY. RZECZY, DZIAŁANIA, SYMBOLE.  Zapraszamy również do śledzenia wydarzeń online dostępnych na facebookach naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 19 – 25 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi spotkania z OFFteatrem, Piknik Chopinowski i projekcje filmowe koncertów Festiwalu Muzyka w Raju. W naszej ofercie w tym tygodniu koncert Meli Koteluk w ramach cyklu Miej Czas na Koncerty! oraz wydarzenia online dostępne na facebookach naszych instytucji kultury.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 12 – 18 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi Kino po zmroku, kolejne odcinki Małej Reduty Osterwy, kontynuacja cyklu KULTURA z wysoka oraz wydarzenia online.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze 5 – 11 sierpnia 2020 r.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą gorzowskich instytucji kultury. W najbliższych dniach to między innymi Kino po zmroku, Piknik Chopinowski, kontynuacja cyklu Miej Czas na Koncerty oraz wydarzenia online.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze (29 lipca – 4 sierpnia 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury nie rezygnują z prezentacji swojej bogatej oferty na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Otworzyły także swoje drzwi dla odwiedzających. Działalność została wznowiona w ograniczonym zakresie, przy zachowaniu ścisłych zasad bezpieczeństwa.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze online (22 - 28 lipca 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury, mimo otwarcia dla publiczności, nadal są aktywne w sieci. Zachęcamy do przeglądania i korzystania z ich oferty online.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej kulturze online (15 - 21 lipca 2020 r.)

Gorzowskie instytucje kultury mimo otwarcia dla publiczności nadal są aktywne w sieci. Zachęcamy do przeglądania i korzystania z ich oferty online.
czytaj dalej

Filharmonia w necie

Rodzinne śpiewanie i Zagraj z filharmonikami to dwie akcje projektu Filharmonii Gorzowskiej, w ramach którego do końca września br. będzie zachęcać miłośników muzyki w każdym wieku do różnego rodzaju aktywności w Internecie.
czytaj dalej

Aktualnie w gorzowskiej KULTURZE (8 - 14 lipca)

Gorzowskie instytucje kultury otworzyły już swoje drzwi dla odwiedzających. Działalność została wznowiona w ograniczonym zakresie, przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa uzgodnionych z służbami sanitarnymi. Instytucje, w czasie wstrzymania działalności stacjonarnej, związanej ze stanem epidemii, rozwinęły nowe formy kontaktu z widzami umieszczając swoją ofertę „w sieci”.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6