Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

#Razem wKryzysie

#RazemwKryzysie – jak to zrobić?

Weź udział w akcji #RazemwKryzysie, wesprzyj lokalny biznes i pomóż przetrwać swoim ulubionym punktom usługowym ten trudny czas. Podpowiadamy jak to zrobić. Zarówno mieszkańcom i przedsiębiorcom, którzy chcą przyłączyć się do działań.
Jak to zrobić – dla mieszkańca?
 
 
Drogi Mieszkańcu
 1. Zachęcamy odwiedź stronę www.gorzow.pl/PL/3520/Razem_wKryzysie/
 2. Wyszukaj w bazie swoje ulubione firmy, które planujesz wesprzeć.
 3. Skontaktuj się z firmą telefonicznie lub mailowo.
 4. Zakup bon bezpośrednio u przedsiębiorcy.
 5. Promuj akcję w mediach społecznościowych, wyrażaj opinię na ten temat i zachęcaj innych Mieszkańców do wzięcia w niej udziału. Zwiększy to zasięg akcji i szansę przedsiębiorców.
 
 
Jak to zrobić – dla przedsiębiorcy?
 
 
Szanowny Przedsiębiorco!
 1. Zapoznaj się z regulaminem akcji #RazemwKryzysie i deklaracją o przystąpieniu do akcji
 2. Pobierz formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.gorzow.pl/PL/3520/Razem_wKryzysie/
 3. Wypełnij i wyślij formularza na adres razemwkryzysie@um.gorzow.pl lub skontaktuj się z pracownikami Wydziału Obsługi Inwestora i Biznesu (95 7355 830, 95 7355917, 95 7355894)
 4. Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia prześlemy Tobie zwrotnie pakiet grafik identyfikujących akcję #RazemwKryzysie – bon, plakat, nakładkę na profil facebookowy.
 5. Ty sam zdecydujesz o nominale bonu, w zależności na jaką kwotę zdecyduje się Twój klient, dlatego uzupełnienie i wydruk bonu to Twoje zadanie.
 6. Możesz odebrać od nas plakat promujący akcję #RazemwKryzysie, plakaty do odbioru w Wydziale Inwestora i Biznesu po wcześniejszy kontakcie telefonicznym'
 7. Nasze zadanie to promocja akcji wśród przedsiębiorców i zachęcanie do udziału w niej innych gorzowskich firm za pośrednictwem mediów społecznościowych, aby zwiększyć zasięgi Ty również promuj to działanie w swoich mediach społecznościowych.
 
Ideą #RazemwKryzysie jest sprzedaż przez lokalnych przedsiębiorców bonów o różnych nominałach na dowolne produkty i usługi z odroczonym terminem realizacji. Umożliwienie takiego sposobu dystrybucji produktów i usług pozwoli generować przychód pozwalający przedsiębiorcy przetrwać. Zakupiony voucher nabywcy będą mogli wykorzystać w późniejszym terminie. Sprzedaż bonów będzie się odbywać bezpośrednio pomiędzy przedsiębiorcą zaangażowanym w akcję, a mieszkańcem.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją