Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Rowerowa Stolica Polski 2020
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Budżet obywatelski 2021

  • 20-04-2020
  • Autor: Barbara Bednarz
  • drukuj

Weryfikacja wniosków zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego 2021 zakończona

Zespół opiniujący zadania zgłoszone do tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego zakończył prace. Ocenie poddanych zostało 180 pomysłów mieszkańców: 155 w kategorii rejonowej, 15 w kategorii ogólnomiejskiej oraz 10 projektów oświatowych.
 
Chociaż prace Zespołu Opiniującego przebiegały w formie telekonferencji, weryfikację zadań udało się zakończyć zgodnie z harmonogramem i już dziś możemy przedstawić Państwu listę pozytywnie i negatywnie zaopiniowanych wniosków. Ze wszystkich zgłoszonych pomysłów pozytywną opinię otrzymało 130 zadań, 43 zadania oceniono negatywnie, a 7 zadań zostało wycofanych przez wnioskodawców. Lista wszystkich projektów wraz z opinią dostępna jest w załącznikach poniżej, w Biuletynie Informacji Publicznej, jak również na portalu https://gorzow.konsultacjejst.pl/budzet-obywatelski. Zgodnie z zasadami wnioskodawcy projektów zaopiniowanych negatywnie mogą odwołać się od tej oceny w ciągu 14 dni od daty publikacji wykazu zadań. Odwołania powinny mieć formę pisemną, zawierać uzasadnienie i być skierowane do Prezydenta Miasta.
 
Z powodu obowiązującego stanu epidemii, zgodnie z Ogłoszeniem Nr 42/II/2020 Prezydenta Miasta Gorzowa Wielkopolskiego z dnia 16 kwietni 2020 roku, zaplanowane na maj i czerwiec br. spotkania dyskusyjne zostały odwołane. O kolejnych etapach Budżetu Obywatelskiego 2021 będziemy informować w osobnych komunikatach. Mamy jednak nadzieję, że wspólnie z gorzowianami uda się nam wypracować rozwiązania, które pozwolą na sprawną realizację kolejnych etapów tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego.
 
 
Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji
Fot. Bartłomiej Nowosielski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki