Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko (POIŚ)

Modernizacja wschodniego wylotu DK nr 22 w Gorzowie Wlkp.

Projekt pn. Modernizacja wschodniego wylotu DK nr 22 w Gorzowie Wlkp. na odcinku od ronda Sybiraków do granic Miasta współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko
czytaj dalej

Zakup nowych autobusów elektrycznych wraz z niezbędną infrastrukturą ładowania dla Miasta Gorzowa Wlkp.

Zakres projektu, który jest realizowany w ramach działania 6.1 Rozwój publicznego transportu zbiorowego w miastach, obejmuje zakup 8 zeroemisyjnych autobusów elektrycznych, budowę 4 stacji ładowania na terenie zajezdni MZK oraz budowę 3 stacji szybkiego ładowania na pętlach autobusowych wraz z rozbudową pętli przy ul. Marcinkowskiego.
 
 
czytaj dalej

System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.

„System zrównoważonego transportu miejskiego w Gorzowie Wlkp.” to największy projekt komunikacyjny w powojennym Gorzowie. To blisko 7 kilometrów nowych torów tramwajowych, przebudowa kilkunastu odcinków miejskich ulic oraz budowa ponad 20 nowych wiat przystankowych i małej infrastruktury. To także wdrożenie systemu dynamicznej informacji pasażerskiej na przystankach, wraz z obsługą w Internecie i na urządzeniach mobilnych. To także zainstalowanie nowego monitoringu.
czytaj dalej

Zagospodarowanie wód opadowych na terenie Miasta Gorzowa Wlkp. – Etap I

Projekt realizowany przez Miasto Gorzów Wlkp. w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014 -2020 w ramach Priorytetu II Ochrona środowiska, w tym adaptacja do zmian klimatu.
 
 
 
czytaj dalej

Poprawa jakości środowiska miejskiego poprzez renowację i rozwój wybranych terenów zieleni w Gorzowie Wlkp., Kostrzynie nad Odrą i Dębnie.

Opracowanie i wdrożenie planu gospodarki niskoemisyjnej dla Miasta Gorzowa Wlkp.

Budujemy miasteczka ruchu drogowego