Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
slider - park siemiradzkiego
slider - katedra
slider - kwadrat
slider - klodawka
slider - murawy
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kampania wizerunkowo-tożsamościowa

Rok kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

Dokładnie 29 marca ubiegłego roku zainaugurowaliśmy kampanię wizerunkowo-tożsamościową GORZÓW #Stąd Jestem. To akcja, promująca aktywność mieszkańców, korzystająca z ich potencjału w procesie komunikacji i promocji Gorzowa w Polsce i na świecie.
 
Korzystamy z sukcesów, doświadczeń i dokonań gorzowian, znanych, lubianych i rozpoznawalnych. To Ambasadorowie kampanii, którzy w ramach swoich zawodowych czy też prywatnych aktywności podkreślają swój związek z miastem i opowiadają o swoich rodzinnych stronach. W gronie ambasadorów są również mieszkańcy, dla których Gorzów to specjalne miejsce, dające szansę na rozwój, naukę i odpoczynek. Tu chcą pracować na rzecz lokalnej społeczności i dbać o to, by miasto było jeszcze lepszym miejscem do życia.
czytaj dalej

Ogólnopolska kampania przeciw Hashimoto

W rodzinnym Gorzowie Paula Tumala, ambasadorka miasta w kampanii Gorzów #Stąd Jestem, rozpoczęła ogólnopolską kampanię związaną z chorobą Hashimoto.
 
Wykład Pauli z Joanną Brejecką Pamungas, dyplomowanym naturopatą, w ramach spotkania GORZÓW #Jest Kobietą, był oficjalnym początkiem ogólnopolskich działań Pauli Tumali, związanych z profilaktyką i leczeniem choroby Hashimoto. 
czytaj dalej

W marcu GORZÓW #Jest Kobietą

W niedzielę, 24 marca, w Przystani Sportów Wodnych przy ulicy Fabrycznej, odbyło się spotkanie kobiet. Było kobieco i inspirująco, o zdrowiu i urodzie, pomaganiu, wsparciu, wzajemnej motywacji i inspiracji, o kobietach i dla kobiet.
 
Ponad 200 gorzowianek, ale także pań z Poznania czy Zielonej Góry, w gronie ambasadorek miasta z kampanii GORZÓW #Stąd Jestem, ze specjalnym udziałem Pauli Tumali i Ewy Minge, rozmawiało o sprawach najważniejszych dla pań. Bo w marcu GORZÓW #Jest Kobietą.
czytaj dalej

GORZÓW #Stąd Jestem – jest nas coraz więcej

Ponad 300 dni intensywnej pracy, około 200 postów na dedykowanym kampanii fanpejdżu i jeszcze więcej ich udostępnień, aż wreszcie ponad 100 osób, bez pomocy których nie udało by się zrealizować planów i założeń kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
 
We wtorek po blisko roku od inauguracji miejskiej kampanii tożsamościowo - wizerunkowej podsumowaliśmy jej pierwsze efekty. A to wszystko w Miejskim Ośrodku Sztuki, w obecności tych już znanych i nowych ambasadorów kampanii.
czytaj dalej

Poznajcie nowych ambasadorów kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

18 osób i cała grupa przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7 dołączyło do ambasadorskiej wspólnoty w ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. Wśród nich osoby znane i z Gorzowem kojarzone oraz mieszkańcy, którzy wzięli udział w akcji „Dołącz do nas. Zostań ambasadorem miasta”.
 
Z udziałem tej drugiej grupy został zrealizowany spot promujący miasto, który można oglądać tutaj.
czytaj dalej

Będziemy mieć nowych ambasadorów kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

Dziesięć kolejnych osób dołącza do oficjalnego grona ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #StądJestem. To mieszkańcy, którzy odpowiedzieli na akcję „Dołącz do nas, zostań ambasadorem Gorzowa”. Ponad 20 indywidualnych zgłoszeń trafiło na adres Urzędu Miasta w odpowiedzi na akcję. Niespodzianką jest zbiorowe zgłoszenie blisko dwustuosobowej grupy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat”.
 
Przez trzy miesiące czekaliśmy na zgłoszenia mieszkańców, którzy czują więź z Gorzowem i chcieliby dołączyć do grona oficjalnych ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. Swoje historie, będące rozwinięciem myśli „Gorzów dla mnie to” mieszkańcy mogli przesyłać na adres urzędu drogą pocztową lub na specjalnie utworzony na cel akcji adres e-mail. Listy docierały do nas zarówno tradycyjną drogą pocztową, jak i elektroniczną. Te przynoszone przez listonosza najczęściej były zaopatrzone w dodatkowe zdjęcia, wiersze lub inne dokumenty.
czytaj dalej

Pobijemy rekord Polski w szyciu biało-czerwonych serc

Już w najbliższą niedzielę, 11 listopada w Gorzowie, wspólnie z Natalią Ślizowską, „pójdziemy na rekord”. W ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości, przy Chrobrego odbędzie się próba pobicia rekordu Polski. Wzdłuż ulicy powstanie 100-metrowy dywan z biało-czerwonych serc ułożonych w linii prostej.
 
Do uszycia serc zaprasza projektantka Natalia Ślizowska, ambasadorka miasta w trwającej od początku roku kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
czytaj dalej

Mali ambasadorowie poznają historię miasta

Który budynek jest najstarszy w Gorzowie, a który najwyższy? Jakie zabytki są w centrum, a które nieco dalej, aż wreszcie ile lat ma miasto i kim są jego ambasadorowie. Przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 7 posłuchali o Gorzowie, jego historii i ciekawostkach z miastem związanych. Wszystko w ramach udziału w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
 
Blisko godzinne spotkanie z ponad 50-cio osobową grupa dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 zostało zorganizowane w ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem. Przedszkolaki bowiem są w gronie oficjalnych, najmłodszych ambasadorów miasta. Do udziału w kampanii, dyrektor placówki Jolanta Świtała, zgłosiła dzieci pod koniec sierpnia, odpowiadając na akcję „Dołącz do nas. Zostań oficjalnym ambasadorem Gorzowa”.
czytaj dalej

Stefania kłania się na Chrobrego

Stephanorhinus kirchbergensis – czyli nosorożec gorzowski, którego prawie kompletny szkielet znaleziono podczas budowy gorzowskiego odcinka drogi ekspresowej S3, pojawił się na szczytowej ścianie kamienicy w centrum miasta. To kolejny mural, wykonany w ramach kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
 
Wizerunek Stephanorhinusa, czyli Stefanii, bo od czerwca bieżącego roku, dzięki badaniom naukowców z Uniwersytetu Wrocławskiego znamy płeć ssaka, pojawił się na szczytowej ścianie kamienicy przy ulicy Chrobrego 33. Spot wideo kampanii GORZÓW #Stąd Jestem można zobaczyć tutaj, a profil facebookowy tutaj.
czytaj dalej

Będziemy mieć nowych ambasadorów kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

Ponad 20 indywidualnych zgłoszeń trafiło na adres Urzędu Miasta w odpowiedzi na akcję „Dołącz do nas, zostań ambasadorem Gorzowa”. Niespodzianką jest zbiorowe zgłoszenie blisko 200 - osobowej grupy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat”.
 
Przez trzy miesiące czekaliśmy na zgłoszenia mieszkańców, którzy czują więź z Gorzowem i chcieliby dołączyć do grona oficjalnych ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
czytaj dalej
1 2 3