Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Przestudiujmy Miasto
Reneta Gorzowska - konkurs
OEES_2019_Gorzow_2_baner_1180x380px
krol_25lecie-19.10
terror_slider3a
Bamberka w MCK
Slajdowisko MultiKulti
slider_hakaton
PabloPavo
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Kampania wizerunkowo-tożsamościowa

Będziemy mieć nowych ambasadorów kampanii GORZÓW #Stąd Jestem

Ponad 20 indywidualnych zgłoszeń trafiło na adres Urzędu Miasta w odpowiedzi na akcję „Dołącz do nas, zostań ambasadorem Gorzowa”. Niespodzianką jest zbiorowe zgłoszenie blisko 200 - osobowej grupy przedszkolaków z Przedszkola Miejskiego nr 7 „Bajkowy Świat”.
 
Przez trzy miesiące czekaliśmy na zgłoszenia mieszkańców, którzy czują więź z Gorzowem i chcieliby dołączyć do grona oficjalnych ambasadorów miasta w kampanii GORZÓW #Stąd Jestem.
Swoje historie, będące rozwinięciem myśli „Gorzów dla mnie  to…” mieszkańcy mogli przesyłać na adres urzędu drogą pocztową lub na specjalnie utworzony na cel akcji adres e-mail. Listy docierały do nas zarówno tradycyjną drogą pocztową i elektroniczną. Te przynoszone przez listonosza najczęściej były zaopatrzone w dodatkowe zdjęcia, wiersze lub inne dokumenty.
 
ambasadorzy
W ostatnich dniach akcji, pod koniec sierpnia, dotarło do nas wyjątkowe zgłoszenie. Na adres Urzędu Miasta przyszło pismo z Przedszkola nr 7 „Bajkowy Świat” z informacją o przyłączeniu się przedszkolaków do akcji GORZÓW #Stąd Jestem.
 
 
W rezultacie mamy ponad 200 zgłoszeń do akcji „Dołącz do nas – zostań ambasadorem Gorzowa”.
 
Teraz spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń, wspólnie z oficjalnymi ambasadorami kampanii, wybierzemy 10 najciekawszych historii. Z ich autorami nawiążemy współpracę podczas realizacji nowego spotu promującego miasto.
 
Realizacja spotu przewidziana jest na przełom września i października przy wykorzystaniu wczesnojesiennej aury w plenerze, tak by poza ambasadorami, również Gorzów zaprezentował się wyjątkowo.
 
Spot wideo kampanii GORZÓW #Stąd Jestem można zobaczyć tutaj, a profil facebookowy tutaj.
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Daniel Adamski, Bartłomiej Nowosielski
 
ambasadorzy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją