Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaMiasto...Edukacja ekologiczna
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Edukacja ekologiczna

Konkurs „Mój pierwszy warzywnik”

Miasto Gorzów Wielkopolski  w 2021 roku prowadzi Kampanię edukacyjno informacyjną pn. „Każdy konsument warzyw i owoców świadomym ich producentem – i Ty możesz zostać miejskim ogrodnikiem, a nawet rolnikiem”.
czytaj dalej

Podsumowanie miejskiej kampanii edukacyjnej

Miasto w 2020 roku prowadziło Kampanię edukacyjno-informacyjną „Woda to życie – dbajmy o nią” współfinansowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
czytaj dalej

Wybrano najładniejsze balkony i ogrody

Ogłoszone wiosną przez Prezydenta Miasta konkursy: „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach” zostały podsumowane. Dwudziesty piąty raz gorzowianie zaprezentowali swoje balkony, a po raz dwudziesty drugi ogrody. Do konkursów zgłoszono 12 balkonów przy blokach mieszkalnych, 7 ogrodów przy blokach i 1 ogród przy domu jednorodzinnym.
czytaj dalej

Rozstrzygnięto konkurs "Piękno gorzowskich rzek w fotografii"

Ogłoszony przez Prezydenta Miasta w ramach kampanii edukacyjnej „Woda to życie – dbajmy o nią” konkurs fotograficzny dla mieszkańców pt. „Piękno gorzowskich rzek w fotografii” został rozstrzygnięty. Swoje prace nadesłały 34 osoby, spośród których wyłoniono laureatów.
 
czytaj dalej

Konkurs plastyczny "Woda wokół nas" - wyniki

Ogłoszony przez Prezydenta Miasta w ramach kampanii edukacyjnej „Woda to życie – dbajmy o nią” konkurs fotograficzny dla uczniów klas I-III szkół podstawowych pt.: „Woda wokół nas” został rozstrzygnięty. Na konkurs napłynęły 162 prace uczniów.
czytaj dalej

„Jak w Gorzowie szukał wody nosorożec – fan przyrody”

Przedstawiamy trzecią książeczkę o przygodach gorzowskiego nosorożca-ekologa pt. „Jak w Gorzowie szukał wody nosorożec – fan przyrody".
czytaj dalej

„Jak nosorożec mocno wiekowy klimat w Gorzowie uczynił zdrowym”

Przedstawiamy drugą książeczkę o przygodach gorzowskiego nosorożca-ekologa pt. „Jak nosorożec mocno wiekowy klimat w Gorzowie uczynił zdrowym”.
czytaj dalej

„Jak nosorożec prehistoryczny zadbał, by Gorzów był miastem czystym”

Przedstawiamy pierwszą książeczkę o przygodach gorzowskiego nosorożca-ekologa pt. „Jak nosorożec prehistoryczny zadbał, by Gorzów był miastem czystym”.
czytaj dalej

Konkurs plastyczny "Woda wokół nas"

Prezydent Miasta Gorzowa ogłosił KONKURS  PLASTYCZNY „WODA WOKÓŁ NAS” skierowany do uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych.
 
czytaj dalej

Wybieramy najładniejsze balkony i ogrody

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłasza konkursy: „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach”, które mają na celu kształtowanie proekologicznych postaw i zachowań, uwrażliwienie na problemy estetyki miasta oraz kształtowanie inwencji plastycznej i estetycznej.
Już po raz dwudziesty piąty gorzowianie będą mogli zaprezentować w konkursie swoje balkony, a po raz dwudziesty drugi ogrody.
 
Wszyscy chętni do udziału w konkursach powinni zapoznać  się  z regulaminem konkursów, który dostępny jest tutaj. Wyniki konkursów zostaną podane do publicznej wiadomości. Dla laureatów organizator przewiduje nagrody.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach mieszkańców miasta.
Szczególnie zapraszamy tych mieszkańców, którzy dotychczas nie brali w nich udziału.

Załączniki

1 2 3 4 5