Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaMiasto...Edukacja ekologiczna
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Edukacja ekologiczna

Rozstrzygnięty konkurs plastyczny dla przedszkoli

Ogłoszony przez Prezydenta Miasta Gorzowa  konkurs plastyczny „Woda wokół nas – piękno naszych rzek” skierowany do dzieci przedszkolnych został rozstrzygnięty. Konkurs jest jednym z elementów kampanii edukacyjnej „Woda to życie – dbajmy o nią”. Organizatorem konkursu był Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp.
czytaj dalej

Wybieramy najładniejsze balkony i ogrody

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłasza konkursy: „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach”, które mają na celu kształtowanie proekologicznych postaw i zachowań, uwrażliwienie na problemy estetyki miasta oraz kształtowanie inwencji plastycznej i estetycznej.
Już po raz dwudziesty piąty gorzowianie będą mogli zaprezentować w konkursie swoje balkony, a po raz dwudziesty drugi ogrody.
 
Wszyscy chętni do udziału w konkursach powinni zapoznać  się  z regulaminem konkursów, który dostępny jest tutaj. Wyniki konkursów zostaną podane do publicznej wiadomości. Dla laureatów organizator przewiduje nagrody.
 
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursach mieszkańców miasta.
Szczególnie zapraszamy tych mieszkańców, którzy dotychczas nie brali w nich udziału.

Załączniki

Konkurs fotograficzny „Piękno gorzowskich rzek w fotografii”

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego w ramach kampanii edukacyjno-informacyjnej „Woda to życie – dbajmy o nią” ogłasza konkurs fotograficzny dla mieszkańców pt.: „Piękno gorzowskich rzek w fotografii”.
czytaj dalej

Konkurs plastyczny "Woda wokół nas - piękno naszych rzek"

Prezydent Miasta Gorzowa ogłosił KONKURS PLASTYCZNY „WODA WOKÓŁ NAS – PIĘKNO NASZYCH RZEK” skierowany do dzieci przedszkolnych.
czytaj dalej

Konkurs plastyczny "Woda wokół nas"

Prezydent Miasta Gorzowa ogłosił KONKURS  PLASTYCZNY „WODA WOKÓŁ NAS” skierowany do uczniów klas I-III gorzowskich szkół podstawowych.
czytaj dalej

Konkurs wiedzy „Woda w naszym otoczeniu - co wiemy o wodzie"

Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. ogłosił KONKURS WIEDZY „WODA W NASZYM OTOCZENIU – CO WIEMY O WODZIE” skierowany do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych, który odbędzie się dnia 7 kwietnia 2020 r. o godzinie 12.00 w sali sesyjnej Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., ul. Sikorskiego 3-4.
czytaj dalej

Najpiękniejsze balkony i ogrody 2019

Znamy już nazwiska gorzowian, którzy wzorowo dbają o swoje najbliższe otoczenie. Pracownicy Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa podsumowali, ogłoszone wiosną przez Prezydenta Miasta konkursy, pn. „Piękne Balkony” i „Domy w Ogrodach”.
czytaj dalej

Poznajemy bioróżnorodność naszego miasta

Miasto w 2019 roku prowadziło Kampanię edukacyjną „Poznajemy bioróżnorodność naszego miasta i okolic”, współfinansowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
czytaj dalej

W Gorzowie dbamy o powietrze ...

Miasto w 2019 roku prowadziło Kampanię edukacyjno-informacyjną „W Gorzowie dbamy o powietrze, którym oddychamy” współfinansowaną ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
czytaj dalej

Laureaci konkursu "Ptaki miejskie w obiektywie"

Ogłoszony przez Prezydenta Miasta w ramach kampanii edukacyjnej „Poznajemy bioróżnorodność naszego miasta i okolic” konkurs fotograficzny  dla mieszkańców pt.: „Ptaki miejskie w obiektywie” został rozstrzygnięty.
 
Swoje prace nadesłało 28 osób, spośród których wyłoniono laureatów.
czytaj dalej
1 2 3 4 5