Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Edukacja ekologiczna

Konkurs fotograficzny „Parki gorzowskie widziane oczami mieszkańców” [2018 r.]

Prezydent Miasta Gorzowa Wielkopolskiego ogłasza konkurs fotograficzny: „Parki gorzowskie widziane oczami mieszkańców”. Wszyscy chętni do udziału w konkursie powinni zapoznać się z regulaminem konkursu i jego załącznikami (do pobrania), które dostępne są również w Wydziale Ochrony Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp. przy ul. Myśliborskiej 34 w pokoju 19 lub 21, lub dzwoniąc na nr tel. 95 7355 737. 
 
Informujemy, że termin nadsyłania prac został przedłużamy do 15 listopada 2018 r.
park-roz-bnKonkurs ma na celu zainteresować mieszkańców przyrodą Gorzowa, promować walory przyrodnicze miasta, uwrażliwiać na piękno otaczającej przyrody i zachęcać do jego utrwalania w fotografiach, ma pomóc w rozwijaniu wrażliwości artystycznej i ekologicznej. Zadaniem konkursu jest również rozpowszechnianie idei fotografowania przyrody, jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni mieszkańców oraz prezentowanie twórczości gorzowian w dziedzinie fotografii.
 
Wyniki konkursu zostaną podane do publicznej wiadomości. Dla laureatów organizator przewiduje atrakcyjne  nagrody rzeczowe. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie mieszkańców miasta. 
 
 
Wydział Ochrony Środowiska i Rolnictwa 
 
Fot. Bartłomiej Nowosielski
 
 
Do pobrania:
Regulamin konkursu
Zał. nr 1 – Karta  zgłoszeniowa
Zał. nr 2 – Oświadczenie uczestnika

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki