Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP

Jesteś tutaj:

Strona głównaStrona główna...Aktualności
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Aktualności

Pomoc dla poszkodowanych przez wichurę

Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie przyjmuje wnioski osób poszkodowanych po przejściu        z 5 na 6 października br. przez nasze miasto orkanu Ksawery.
 
Wnioski można składać w Gorzowskim Centrum Pomocy Rodzinie, ul. Jagiełły 7, pokój 21, u pani Anny Sadzik – kierownika Działu Pomocy Środowiskowej, nr tel. 519-319-501,                                    e-mail:anna.sadzik@gcprgorzow.pl
W przypadku klęsk żywiołowych poszkodowane rodziny lub osoby samotnie gospodarujące, które poniosły straty w gospodarstwach domowych (podstawowym wyposażeniu domowym) i znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, w której nie mogą zaspokoić niezbędnych potrzeb bytowych w oparciu o posiadane środki własne, mogą ubiegać się o zasiłek celowy w wysokości do 6 tys. zł.
 
Ponadto, w zależności od skali zniszczenia powstałego w gospodarstwie domowym, pomoc może być również przyznawana na remont budynku lub lokalu mieszkalnego w kwocie nie większej niż 200 tys. zł., a w przypadku budynków gospodarczych w łącznej kwocie nie przekraczającej 100 tys. zł.