Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

GCPR czeka na wnioski

Nowe wnioski o 500+

Do Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie wpłynęło już 4 131 wniosków o kontynuację świadczeń w ramach programu 500+. Ponad 40 % z nich (1 693 sztuki), wysłano drogą elektroniczną, za pośrednictwem Internetu.
 
Dotychczasowe świadczenia z programu 500+ obowiązują do 30 września 2017 roku. Aby otrzymywać 500 zł po tym terminie, trzeba złożyć nowy wniosek – przypomina Beata Kulczycka, dyrektorka GCPR.
czytaj dalej

Wnioski do ,,Rodzina 500+” przez Internet

Ta wiadomość zapewne ucieszy wszystkich rodziców - od 1 sierpnia  można składać wnioski o świadczenie z programu ,,Rodzina 500+” przez Internet, za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Jak przyznają sami rodzice, to ogromne ułatwienie.​
 
Szczegółowe informacje o programie ,,Rodzina 500+’’ są dostępne na stronie Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej, natomiast informacje dotyczące temat wniosku o świadczenie wychowawcze na PUE ZUS znajdą Państwo pod adresem www.zus.pl/program-rodzina-500.
czytaj dalej

Po 500+ do … galerii handlowej

Wnioski o świadczenia z programu 500+, ale tylko na drugie i kolejne dzieci, można składać w galeriach handlowych Askana i Manhattan. Pracownicy Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie czekają na zainteresowanych w specjalnym punkcie codziennie przez cały sierpień od godziny 13 do 18.
 
Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie rozpoczęło 1 sierpnia przyjmowanie nowych wniosków o świadczenia z programu 500+ oraz o świadczenia rodzinne i z funduszu alimentacyjnego.
czytaj dalej

GCPR już przyjmuje wnioski

Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie rozpoczęło 1 sierpnia przyjmowanie nowych wniosków o świadczenia z programu 500+ oraz o świadczenia rodzinne i z funduszu alimentacyjnego. Przez najbliższe dwa miesiące GCPR wydłuży czas urzędowania do godziny 17, otwarto też dwa punkty przyjęć wniosków w gorzowskich centrach handlowych.
 
Wnioski składać można osobiście w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego GCPR na ulicy Teatralnej 26 od godziny 7.30 – 17.00, od poniedziałku do piątku.
czytaj dalej

GCPR czeka na wnioski

Już od 1 sierpnia można składać wnioski na świadczenia rodzinne, fundusz alimentacyjny, a zwłaszcza nowe wnioski, związane z programem 500+. Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie z tego powodu w sierpniu i we wrześniu wydłuża godziny urzędowania do godziny 17.00 i uruchamia punkty przyjęć w galeriach handlowych.
 
Wnioski można składać drogą elektroniczną (bankowość internetowa, e-puap, email) lub osobiście, w Dziale Świadczeń Rodzinnych i Funduszu Alimentacyjnego GCPR na ulicy Teatralnej 26 (w sierpniu i we wrześniu od poniedziałku do piątku od godziny 7.30 do 17.00).
czytaj dalej