Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Drzewa
30 XI jazz
Paweł Matyszewski_Gorzow_PL
mos-polityka strachu 8 gru
Footsteps-slider
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

OBCHODY 760-lecia

Mamy logo 760-lecia Miasta

Zgodnie z zapowiedzią zwyciężył projekt, który otrzymał największą liczbę „polubień” na portalu społecznościowym Facebook. Jego autorem jest grafik i designer z firmy reklamowej Plajers - Michał Zawadzki. Michał jest również jednym z pomysłodawców i współtwórcą muralu "Kasety" (wspólnie z Marcinem Czyżewskim i Leszkiem Michtą).
 
Zwycięskie logo będzie się pojawiało przy okazji wszystkich imprez o charakterze jubileuszowym w Gorzowie do końca 2017 roku.
Decyzja o wyborze logo w konkursie na Facebooku zapadła podczas roboczego spotkania zespołu ds. obchodów Jubileuszu miasta, tj. pracowników Wydziału Kultury i Sportu, Wydziału Promocji i Informacji, Wydziału Edukacji oraz miejskich instytucji kultury.
 
Do współpracy zaprosiliśmy 15 gorzowskich artystów plastyków, których forma wyrazu artystycznego jest zupełnie inna. Zabieg wykorzystaliśmy, by propozycje na logo jubileuszowe miasta były różne. Na podstawie nadesłanych ofert wybraliśmy propozycje od trzech autorów, którzy przygotowali łącznie 21 projektów.
 
Wybór logo święta miasta w formie zabawy na portalu społecznościowym jest odpowiedzią na ogromne zainteresowanie działaniami Urzędu Miasta na FB oraz dobry kontakt z mieszkańcami właśnie poprzez portal. Oddaliśmy głos w sprawie logo 760-lecia Gorzowa tej części mieszkańców, którzy obserwują i komentują działania UM na FB na bieżąco. Ostatecznie jednak decyzja o wyborze logo należała do zespołu roboczego ds. obchodów Jubileuszu Miasta, dlatego między innymi docelowo logo ma formę zmienioną, dzięki uwagom jednego z mieszkańców.
 
Logo 760-lecia Gorzowa do pobrania najduje się w załącznikach.
 
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki