Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaCYFROWY GORZÓW
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

CYFROWY GORZÓW

Hakaton programistyczny

 
FORMULARZ ZŁOSZENIOWY - LINK

Załączniki

Informatyzacja Urzędu Miasta

Urząd Miasta nabył oprogramowanie usprawniające i ułatwiające obsługę interesanta. Umowę w sprawie zakupu i wdrożenia Zintegrowanego Systemu Zarządzania Urzędem oraz Systemu Zarządzania Oświatą podpisali w środę prezydent Gorzowa Jacek Wójcicki i Janusz Szymura, prezes konsorcjum Rekord Systemy Informatyczne.
 
- Odpowiadamy tak na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców, w szczególności osób niepełnosprawnych oraz przedsiębiorców i instytucji, na kontakt z magistratem za pośrednictwem Internetu – powiedział prezydent Wójcicki.
czytaj dalej

CYFROWY GORZÓW na start!

Zakończyła się ocena merytoryczna wniosków o dofinansowanie projektów złożonych w ramach konkursu Regionalnego Programu Operacyjnego LUBUSKIE 2020 - Oś Priorytetowa 2 Rozwój cyfrowy, Działanie 2.1 Rozwój społeczeństwa informacyjnego. Wartość środków unijnych przeznaczonych na konkurs wynosiła 40 mln PLN.
 
Konkurs obejmował projekty polegające na udostępnianiu informacji znajdujących się w zasobach publicznych oraz tworzeniu i rozbudowie systemów teleinformatycznych służących upowszechnieniu dostępu do zasobów administracji publicznej.
czytaj dalej