Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Kolejny etap przebudowy ul. Śląskiej

We wtorek (23 lipca) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Śląskiej, na odcinku od pętli autobusowej do skrzyżowania z ulicą Jasną (włącznie ze skrzyżowaniem).
 
Na ulicy Fabrycznej, na odcinku od ronda ks. Sadownika w kierunku ulicy Waryńskiego oraz na ulicy Waryńskiego zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy. Ulica Fabryczna na odcinku od Waryńskiego do Wału Poprzecznego pozostanie dwukierunkowa.
czytaj dalej

Zmiany na ulicy Piłsudskiego

We wtorek (23 lipca) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Piłsudskiego, na odcinku od ronda Piłsudskiego do ulicy Walczaka. Wykonawca rozpocznie prace związane z układaniem nawierzchni (warstwa wiążąca).
 
Roboty będą realizowane przy zamknięciu połowy jezdni; na remontowanym odcinku wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy.
czytaj dalej

Kolejny etap przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego

W środę (17 lipca) zaplanowano rozpoczęcie kolejnego etapu przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego. Wykonawca, korzystając z okresu wakacji, przystąpi do prac na odcinku od ulicy Kukuczki do Czarnieckiego - odcinek ten zostanie wyłączony z ruchu kołowego.
 
Otwarte zostanie skrzyżowanie ulic Czarnieckiego – Kazimierza Wielkiego.
czytaj dalej

Żwirowa ponownie dwukierunkowa

W środę (10. lipca) po godzinie 16.00 zostanie przywrócony ruch dwukierunkowy na ulicy Żwirowej, na odcinku od Błotnej do Słowiańskiej – Roosevelta.
 
Ruch od strony Chwalęcic i cmentarza komunalnego do skrzyżowania ulic Roosevelta – Słowiańska – Kosynierów Gdyńskich będzie mógł odbywać się ulicą Żwirową.
czytaj dalej

Kolejny etap przebudowy Szczecińskiej

W poniedziałek (1 lipca) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Szczecińskiej; dla ruchu zostanie udostępniony południowy pas ruchu (o długości 235 metrów), gdzie dotychczas prowadzono roboty drogowe, a zamknięty pas północny, na który przeniosą się drogowcy.
 
Z uwagi na długość przebudowywanej ulicy niezbędne jest wprowadzenie ruchu wahadłowego, sterowanego za pomocą sygnalizacji świetlnej lub ręcznie, przez uprawnione do tego osoby. 
czytaj dalej

Utrudnienia na Żwirowej

We wtorek (25 czerwca) od godziny 9.00 planowane są utrudnienia w ruchu na ulicy Żwirowej, związane z budową zbiornika retencyjnego i szaletu miejskiego w parku Słowiańskim.
 
Zamknięty zostanie pas ruchu na ulicy Żwirowej na odcinku od ulicy Błotnej do ulicy Słowiańskiej. Ruch od strony cmentarza komunalnego i Chwalęcic skierowany zostanie na objazd przez ulice: Błotną – Okrzei – Kazimierza Wielkiego. 
czytaj dalej

Przebudowa ulicy Śląskiej

We wtorek (25 czerwca), od frezowania nawierzchni (na odcinku od Wału Poprzecznego do pętli autobusowej), rozpocznie się przebudowa ulicy Śląskiej.
 
Po sfrezowaniu ruch nadal będzie odbywał się po jezdni – zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 20 km/h, natomiast prace będą prowadzone na poboczu i części jezdni oraz wykonana zostanie droga technologiczna, umożliwiająca przejazd ze Śląskiej w kierunku pola golfowego. 
czytaj dalej

W środę pod katedrą czterema pasami

Wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje w nocy z wtorku na środę (25/26 czerwca) zmianę organizacji ruchu polegającą na oddaniu do użytku zamkniętej dotychczas, wschodniej jezdni ul. Chrobrego.
 
Od środy kierowcy będą mieli do dyspozycji po dwa pasy ruchu do jazdy prosto na każdej z jezdni. W dalszym ciągu nie będzie można skręcić z ulicy Chrobrego w ulicę Sikorskiego. 
czytaj dalej

W niedzielę Nadwarciańska dycha

W niedzielę (23 czerwca) od godziny 10.00 do 12.00 odbędzie się bieg uliczny „VI Gorzowska Nadwarciańska Dycha”.
 
Jako pierwsza, od godziny 6.00 do godz. 17.00, zamknięta dla ruchu zostanie ulica Nadbrzeżna (na odcinku: od „Wildom-u” do mostu Staromiejskiego). Od godziny 9.00 sukcesywnie czasowo zamykane będą kolejne ulice, którymi wyznaczono bieg: Fabryczna, Sielska, Waryńskiego oraz odcinki ulicy Kwiatowej i Spokojnej (od Sielskiej do Śląskiej). Start biegu zaplanowano na godzinę 10.
czytaj dalej

Dni Gorzowa – utrudnienia drogowe

W związku z organizacją Dni Gorzowa od godziny 6.00 w sobotę (15 czerwca) do godziny 4.00 w poniedziałek (17 czerwca) całkowicie wyłączone z ruchu będą most Staromiejski wraz z przyległym rondem św. Jerzego, ulica Fabryczna (od ronda św. Jerzego do ulicy Towarowej), ulica Wał Okrężny i ulica Nadbrzeżna.
czytaj dalej
1 ... 4 5 6 7 8 ... 20