Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Zmiana na skrzyżowaniu Śląskiej z Towarową i Bracką

Wykonawca przebudowy ulicy Śląskiej rozpoczął we wtorek wprowadzanie stałej organizacji ruchu wzdłuż całej ulicy. Najistotniejszą zmianą dla kierowców jest zmiana pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Śląska – Towarowa – Bracka.
 
Pierwszeństwo przejazdu mają teraz pojazdy jadące ul. Śląską od stadionu żużlowego i skręcające w lewo, w ul. Towarową oraz - analogicznie - w przeciwnym kierunku ruchu, zgodnie z trasą autobusów MZK. Ulica Śląska od ul. Wawrzyniaka będzie drogą podporządkowaną, podobnie Bracka.
czytaj dalej

Zmiany przy Rolniku

Wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego, w związku z budową ronda w rejonie Domu Handlowego Rolnik, planuje w piątek (21. lutego) wprowadzenie zmian w rejonie skrzyżowania ulic Sikorskiego, Orląt Lwowskich, Dworcowej i al. Konstytucji 3 Maja.
czytaj dalej

Dalszy ciąg prac na Śląskiej

Wykonawca przebudowy ulicy Śląskiej planuje kontynuowanie od poniedziałku do czwartku prac związanych z układaniem warstwy ścieralnej.
czytaj dalej

Utrudnienia w ruchu w al. księdza Andrzejewskiego

Wykonawca inwestycji związanej z zagospodarowaniem wód opadowych planuje we wtorek (4. lutego) rozpoczęcie kolejnego etapu prac, który będzie wiązał się ze znacznymi utrudnieniami w płynności ruchu w ciągu tzw. trasy średnicowej.
 
Planowane jest zamknięcie lewego pasa ruchu al. księdza Andrzejewskiego, na odcinku około 30 metrów, bezpośrednio za skrzyżowaniem z ul. Mieszka I. Na ul. Roosevelta, przed skrzyżowaniem z ul. Mieszka I, zamknięty zostanie środkowy pas; przejazd na wprost (trasą średnicową) będzie możliwy tylko prawym pasem ruchu.
czytaj dalej

Prace drogowe na Śląskiej

W środę (29. stycznia) wykonawca przebudowy ulicy Śląskiej planuje prowadzenie prac związanych z układaniem warstwy ścieralnej na odcinku od Wału Poprzecznego do pętli autobusowej. W trakcie prac przejazd wskazanym odcinkiem będzie utrudniony, okresowo ruch będzie blokowany.
 
Realizacja prac uzależniona jest od warunków pogodowych.
czytaj dalej

Zmiany na ulicy Myśliborskiej

W czwartek (30 stycznia) w godzinach południowych wykonawca przebudowy ulicy Myśliborskiej planuje na odcinku około 700 metrów, między stacją paliw a wjazdem do IHAR (Hodowla Roślin Strzelce), przełożenie ruchu na nowo wybudowaną jezdnię.
 
Nowa jezdnia będzie posiadać siedem metrów szerokości, ruch na niej będzie odbywał się dwukierunkowo.
czytaj dalej

Budowa kanalizacji na Owocowej

W poniedziałek (13. stycznia) rano, w związku z budową sieci kanalizacji deszczowej, planowane jest zamknięcie kilkukilometrowego odcinka ulicy Owocowej.
 
Prace przewidziano na dziesięć dni.
czytaj dalej

Zmiana organizacji ruchu na Śląskiej

W piątek (13 grudnia) wykonawca przebudowy ul. Śląskiej przystąpi do kolejnego etapu robót, co wiąże się z zamknięciem ulic Budowlanych i Kwiatowej w obrębie skrzyżowania z ulicą Śląską.
 
Wykonawca deklaruje, że etap ten potrwa do końca przyszłego tygodnia i będzie polegać m.in. na ułożeniu warstwy wiążącej na jezdni.
czytaj dalej

Przywrócenie ruchu w al. 11 Listopada

W czwartek (12. grudnia) zostanie przywrócony ruch dla pojazdów na południowej nitce alei 11 Listopada, na odcinku od przejazdu przez torowisko na wysokości os. Słonecznego do przejazdu przy Agromie.
 
Na przebudowanym odcinku ruch pojazdów odbywał się będzie jednokierunkowo na każdej nitce, natomiast na odcinku od cerkwi do pierwszego przejazdu przez torowisko nadal utrzymany będzie ruch dwukierunkowy na jezdni północnej.
czytaj dalej

Prace drogowe na ulicy Nadbrzeżnej

Od wtorku do kolejnego czwartku (19. grudnia) zmieniona będzie organizacja ruchu drogowego na ulicy Nadbrzeżnej, na wysokości budynku WILDOM, związana z naprawą nawierzchni po wykonanej kanalizacji deszczowej.
 
W trakcie prac planowane jest zajęcie połowy jezdni ulicy Nadbrzeżnej.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 20