Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
fest_mk
GRODZINSKA_SLIDER
Footsteps-slider
szkoły otwarte 24.04
HEJNOWICZ_SLIDER
tania dzialka
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Od poniedziałku przebudowa Gwiaździstej

W poniedziałek (9 kwietnia) planowane jest rozpoczęcie przebudowy ulicy Gwiaździstej. Na początku zostanie zamknięty odcinek ulicy o długości 115 metrów; od strony ul. Olimpijskiej do wjazdu do Gorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (z zachowaniem wjazdu).
 
Wykonawca jest zobowiązany zapewnić dojście przez plac budowy do posesji i instytucji zlokalizowanych przy ulicy Gwiaździstej.
czytaj dalej

Budowa sieci cieplnej na Warszawskiej

Wykonawca budowy sieci cieplnej na ulicy Warszawskiej przystąpił do kolejnych etapów robót, które obejmować będą odcinki o długości ok. 50 - 80 metrów.
 
Jezdnia na tej ulicy na niektórych odcinkach zostanie zwężona, a ruch odbywać się będzie wahadłowo - sterowany będzie za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej.
czytaj dalej

Awaria wodociągu na Kosynierów Gdyńskich

Pracownicy PWiK przystąpili do usuwania awarii sieci wodociągowej w ul. Kosynierów Gdyńskich. Awaria wystąpiła na odcinku ul. Kosynierów Gdyńskich między Sikorskiego i Estkowskiego, na wysokości wilii Jaehnego (budynek nr 108).
 
Przewiduje się, że usuwanie awarii wraz z odtworzeniem jezdni potrwa do wtorku do godziny 12. Zalecane jest omijanie ul. Kosynierów Gdyńskich.
czytaj dalej

Zawężenie Spichrzowej między Herberta a Hejmanowskiej

W środę (21 marca) wykonawca modernizacji estakady kolejowej rozpocznie prace przy niszach na ul. Spichrzowej - na odcinku od ul. Herberta do ul. Hejmanowskiej.
 
Odcinek, na którym będą prowadzone roboty rozbiórkowe, zostanie zawężony do jednego pasa ruchu z zachowaniem ruchu dwukierunkowego.
czytaj dalej

W weekend demontaż wiaduktu przy ul. Garbary

W najbliższy weekend (23-25 marca) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do kolejnego etapu inwestycji; planowany jest demontaż konstrukcji stalowej na przejeździe pod estakadą kolejową na wysokości ul. Garbary.
 
Prace zaplanowane zostały na weekend, aby zminimalizować utrudnienia dla lokalnych przedsiębiorców i mieszkańców.
czytaj dalej

Utrudniony dojazd do Dowgielewiczowej

Wykonawca przebudowy torowiska wzdłuż ulicy Walczaka rozpoczął w poniedziałek (19 marca) prace na przejeździe tramwajowym przez jezdnię ulicy Dowgielewiczowej. W związku z tym konieczne jest zamknięcie przejazdu łączącego tę ulicę z ulicą Walczaka.
  
Dojazd do ulic Korcza, Kućki i Dowgielewiczowej jest możliwy tylko od ulicy Górczyńskiej.
czytaj dalej

Sikorskiego przy magistracie zamknięta

W poniedziałek 12 marca wykonawca rozpoczął kolejny etap przebudowy ulicy Sikorskiego - na odcinku od ul. Hejmanowskiej (dawna ul. Cichońskiego) do ul. Wełniany Rynek i Pionierów (etap 1b i 2b).
 
Ze względu na zakres przeprowadzanych prac wprowadzony został objazd:
 
od ul. Chrobrego (od strony Mostu Staromiejskiego) i Sikorskiego (od strony ul. Młyńskiej) do ul. Warszawskiej przez ul. Chrobrego i Jagiełły.
 
czytaj dalej

Ulica Drzymały znów dwukierunkowa

W środę na ulicy Drzymały, na odcinku od skrzyżowania z ul. Borowskiego do skrzyżowania z ul. 30 Stycznia, przywrócono ruch dwukierunkowy. W ramach zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic 30 Stycznia i Drzymały zostały wyznaczone nowe przejścia dla pieszych.
czytaj dalej

Budowa drogi rowerowej na Walczaka

W poniedziałek (12 marca) rozpoczną się prace związane z budową drogi rowerowej na ulicy Walczaka, która będzie biegła od skrzyżowanie tej ulicy z Piłsudskiego do ronda Gdańskiego.
 
Wykonawca robót budowlanych tj. konsorcjum firm, której liderem jest Infrakom z Kościana, ma za zadanie budowę ścieżki rowerowej i chodnika na długości 1874 metrów oraz przebudowę istniejącej drogi rowerowej i chodnika na długości 540 metrów.
czytaj dalej

Kolejny etap przebudowy Sikorskiego

W poniedziałek 12 marca wykonawca planuje wprowadzenie kolejnego etapu przebudowy ulicy Sikorskiego - na odcinku od ul. Hejmanowskiej (dawna ul. Cichońskiego) do ul. Wełniany Rynek i Pionierów (etap 1b i 2b).
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 7