Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Przestudiujmy Miasto
Reneta Gorzowska - konkurs
OEES_2019_Gorzow_2_baner_1180x380px
krol_25lecie-19.10
terror_slider3a
Bamberka w MCK
Slajdowisko MultiKulti
slider_hakaton
PabloPavo
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Utrudnienia na ul. Roosevelta i al. ks. Andrzejewskiego

Trwają roboty budowlane na ul. Roosevelta i al. ks. Andrzejewskiego w ramach zadania „Rozbudowa, przebudowa i remont kanalizacji deszczowej wraz z układem podczyszczania wód opadowych oraz budową nowego wylotu do rzeki Kłodawki”.
Obecnie zadania polegają na renowacji kanału deszczowego tzw. metodą bezwykopową, czego skutkiem jest częściowe wyłączenie lewego pasa ruchu ul. Roosevelta za skrzyżowaniem Słowiańska – Kosynierów Gdyńskich w stronę ul. Wyszyńskiego. Częściowo wyłączony został też lewoskręt w ul. Kosynierów Gdyńskich.
 
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem prace potrwają do końca października.
 
W realizacji jest też budowa układu odpływowego w rejonie al. ks. Andrzejewskiego wraz z wylotem do rzeki Kłodawki oraz budowa układu podczyszczania wód opadowych. Wskazany zakres prac wiąże się z częściowym wyłączeniem prawego pasa ruchu al. ks. Andrzejewskiego na odcinku od skrzyżowania  z ul. Mieszka I do skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego. Prace mają potrwać do końca roku.
 
W ramach prowadzonych prac wykonywane będą również dodatkowe wpusty uliczne w ul. Kosynierów Gdyńskich – planowany termin rozpoczęcia robót na tej części zadnia – po pierwszym listopada.
 
 
Marzena Kończal
Wydział Inwestycji
 
Ewa Iwańska
Wydział Promocji i Informacji 

Zmiana organizacji ruchu na ul. Jancarza

W poniedziałek (7 października) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z kanalizacją deszczową na ulicy Jancarza (w rejonie budynku dworca PKS).
 
Powyższe prace nie mogły być wcześniej zrealizowane z uwagi na zamknięte skrzyżowanie ul. Dworcowej i Sikorskiego.
czytaj dalej

Utrudnienia w ruchu w zw. z duatlonem

W niedzielę (6 października) od godziny 9. do 13. odbędzie się impreza sportowa III Gorzowski Duathlon. Na jej potrzeby nastąpi wyłączenie z ruchu drogowego Trasy Średnicowej (na odcinku od ronda Słowiańskiego do ronda Ofiar Katynia) oraz wyłączenie sygnalizacji świetlnej. Sposób zabezpieczenia imprezy oraz utrudnienia w ruchu będą analogiczne jak w latach poprzednich.
 
W ramach zmiany organizacji ruchu na czas zawodów niezbędne jest zamknięcie, zaślepienie lub przerwanie ciągłości dróg prostopadłych do trasy zawodów, takich jak: Fredry, Żwirowa, Kosynierów Gdyńskich, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Wyszyńskiego i Piłsudskiego.
czytaj dalej

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kazimierza Wielkiego - aktualizacja

Od poniedziałku (30 września) zamknięto skrzyżowanie ulicy Kazimierza Wielkiego i Czarnieckiego. Ruszyły prace związane z przebudową infrastruktury podziemnej.
 
czytaj dalej

Przy ul. Teatralnej zmiany w organizacji ruchu

W poniedziałek (30 września) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z przebudową przejazdu kolejowego przy ul. Teatralnej, na wysokości stacji PKP Gorzów Wschodni. Prace wymagać będą całkowitego zamknięcia przejazdu kolejowego oraz jednego pasa ruchu na ul. Teatralnej.
czytaj dalej

Mostek nad Kanałem Rożkowieckim zostanie przebudowany

W środę (25 września br.) planowane jest rozpoczęcie prac związanych z przebudową obiektu mostowego nad Kanałem Rożkowieckim. Na czas remontu konieczne będzie zamknięcie całej szerokości ul. Sulęcińskiej na wysokości mostku.
czytaj dalej

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z obchodami uroczystości 31 sierpnia 1982

Informujemy, że w związku z obchodami uroczystości 31 sierpnia 1982 r. od dnia 30 sierpnia od godz. 18:00 do 31 sierpnia do godz. 15:00 nastąpi zamknięcie ul. Mostowej i Obotryckiej.
 
Kierowcy powinni zwrócić szczególną uwagę na istniejące znaki zakazu zatrzymywania usytuowane na ul. Obotryckiej. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie tych zakazów oraz omijanie powyższych ulic w powyższym terminie.
czytaj dalej

Zmiana organizacji ruchu na ul. Śląskiej

W środę, 28. sierpnia wykonawca przebudowy ul. Śląskiej przystąpi do frezowania nawierzchni ul. Śląskiej na odcinku od ul. Jasnej do Kwiatowej. Powyższe będzie realizowane przy częściowym zawężeniu jezdni.
 
Następnie od czwartku, 29. sierpnia wykonawca planuje realizację prac związanych z budową kanalizacji deszczowej i przebudową wodociągu. W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacji ruchu, która będzie polegała na połówkowym zawężeniu jezdni ul. Śląskiej. Wykonawca będzie realizował prace w kilku podetapach (z podziałem na krótsze odcinki). Ruch będzie prowadzony wahadłowo. W razie potrzeby ruchem pokierują pracownicy.
czytaj dalej

Utrudnienia w związku z Marszem Równości

W sobotę (24 sierpnia) między godziną 14.00 a 17.00 ulicami Gorzowa przejdzie Marsz Równości po następującej trasie: Park 750-lecia – ulica Czartoryskiego – Piłsudskiego – al. Ruchu Młodzieży Niezależnej – rondo Ofiar Katynia – Piłsudskiego – Czartoryskiego –Park 750-lecia.
 
Powyższe ulice są dwujezdniowe. Uczestnicy będą poruszali się jedną jezdnią, zgodnie z kierunkiem ruchu pojazdów. Druga jezdnia w tym czasie będzie przejezdna.
czytaj dalej

Zmiana organizacji ruchu na ul. Kazimierza Wielkiego

W piątek (23 sierpnia) wykonawca przebudowy ul. Kazimierza Wielkiego planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu, polegające na zamknięciu skrzyżowania tej ulicy z ulicą Chodkiewicza.
 
W związku z powyższym:​
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 17