Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Światła na skrzyżowaniu Kostrzyńskiej i Dobrej

Od środy (6. lutego) na skrzyżowaniu ulic Kostrzyńskiej i Dobrej zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna.
czytaj dalej

Utrudnienia na Kosynierów Gdyńskich

Od piątku do wtorku (od 1 do 5 lutego) wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Kosynierów Gdyńskich w rejonie skrzyżowania z ul. 30 Stycznia i Bohaterów Warszawy.  Ma to związek z usunięciem awarii linii kablowej przez spółkę Enea.
 
czytaj dalej

Wrócił ruch pod przęsłem przy Wodnej

W czwartek (17 stycznia) przejazd pod niszą estakady kolejowej na wysokości skrzyżowania ulic Spichrzowej z Wodną został udostępniony dla ruchu pojazdów.
 
Przywrócona została stała organizacja ruchu w tym rejonie; należy pamiętać o pierwszeństwie przejazdu pojazdów wyjeżdżających spod niszy na przedłużeniu ul. Wodnej w ul. Nadbrzeżną.
czytaj dalej

Biegowe Grand Prix

W niedzielę (13 stycznia) od godziny 10.00 do około 11.00 odbędzie się bieg uliczny pod nazwą „Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp. – policz się z cukrzycą”.
 
Trasa biegu wyznaczona została następującymi ulicami: start na placu Nieznanego Żołnierza („Kwadrat”) – Krzywoustego – Dąbrowskiego – Borowskiego – Wyszyńskiego – al. Andrzejewskiego (chodnikiem) – Piłsudskiego – Walczaka – Jagiełły – Drzymały – Borowskiego – Dąbrowskiego – 30 Stycznia – zakończenie na placu Nieznanego Żołnierza „Kwadrat”.
czytaj dalej

Kolejny etap przebudowy Kostrzyńskiej

W środę (16 stycznia) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ulicy Kostrzyńskiej. Wykonawca planuje zamknięcie 200-metrowego odcinka południowej jezdni alei 11 Listopada (od wiaduktu prowadzącego do Zatorza w stronę centrum miasta).
czytaj dalej

Rusza przebudowa ul. Kazimierza Wielkiego

W najbliższy poniedziałek (7 stycznia 2019) rozpocznie się przebudowa ul. Kazimierza Wielkiego. Wykonawca w pierwszym etapie będzie prowadził roboty na odcinku od wjazdu do Pałacu Ślubów (od skrzyżowania z ul. Roosevelta) do ul. Chodkiewicza.
 
Powyższy odcinek ul. Kazimierza Wielkiego będzie zamknięty dla ruchu ogólnego. W miarę możliwości Wykonawca będzie udostępniał dojazd mieszkańcom do posesji. Dojazd do Pałacu Ślubów od strony ul. Roosevelta zostanie zachowany.
czytaj dalej

Przywrócenie ruchu na Chrobrego

W związku z zakończeniem robót na wschodniej połowie skrzyżowania przy katedrze wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego planuje w nocy z piątku na sobotę (21 na 22 grudnia) przywrócenie ruchu na dotychczas zajętej jezdni ulicy Chrobrego.
 
Powyższa organizacja ruchu będzie obowiązywać do momentu zajęcia przez wykonawcę zachodniej części skrzyżowania, co planowane jest po 7 stycznia 2019 roku.
czytaj dalej

Remont ul. Kasprzaka zakończony

Informujemy, że remont nawierzchni ul. Kasprzaka został zakończony. W związku z powyższym przywrócony został ruch na wszystkich pasa ruchu. Jednocześnie informujemy, że w najbliższych dniach z uwagi na brak oznakowania poziomego oraz na remontowanym odcinku obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h, tak jak to ma miejsce na ul. Słowiańskiej.
 
W przyszłym tygodniu planowane są prace związane z odtworzeniem oznakowania poziomego.
 
 
czytaj dalej

Zmiany MZK w związku z remontem Kostrzyńskiej

W związku z zamknięciem w środę (19 grudnia) dla ruchu ulicy Kostrzyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Tartaczną do placu Słonecznego Miejski Zakład Komunikacji w Gorzowie Wielkopolskim wprowadzi tego dnia zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
 
Linia zastępcza „T1” kursować będzie na skróconej trasie Silwana – Osiedle Słoneczne – Silwana.
czytaj dalej

Rusza kolejny etap modernizacji ul. Kostrzyńskiej

W najbliższą środę, 19 grudnia wprowadzony zostanie kolejny etap przebudowy ul. Kostrzyńskiej.  Wykonawca robót odda do użytku przebudowany już odcinek ulicy  od zjazdu do MZK (ul. Kostrzyńska nr 46) do skrzyżowania z ul. Dobrą. Zajmie zaś odcinek od ul. Tartacznej do Promiennej.
 
By zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców i przedsiębiorców, odcinek od ul. Tartacznej do Promiennej, wykonawca prac będzie realizował w kilku podetapach z możliwością dojazdu do posesji i przedsiębiorstw, przy czym dojazd ten będzie udostępniony raz od centrum miasta, a innym razem od strony Wieprzyc (w zależności od prowadzonych robót). 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 12