Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Dni Gorzowa – utrudnienia drogowe

W związku z organizacją Dni Gorzowa od godziny 6.00 w sobotę (15 czerwca) do godziny 4.00 w poniedziałek (17 czerwca) całkowicie wyłączone z ruchu będą most Staromiejski wraz z przyległym rondem św. Jerzego, ulica Fabryczna (od ronda św. Jerzego do ulicy Towarowej), ulica Wał Okrężny i ulica Nadbrzeżna.
czytaj dalej

Na rowerach w piżamach

W sobotę (15 czerwca) ulicami miasta znów przejadą rowerzyści. Tym razem masa rowerowa będzie nietypowa; start przewidziano dopiero o godzinie 20.30, z placu Grunwaldzkiego, a organizatorzy zachęcają do ubrania wieczorowych strojów, najlepiej piżam.
czytaj dalej

Torowisko przy Chodkiewicza zamknięte

Od wtorku (11 czerwca) planowane jest zamknięcie przejazdu przez torowisko tramwajowe na wysokości ulicy Chodkiewicza. Zakończenie prac planuje się na 28. czerwca br.
 
Dojazd do posesji na Chodkiewicza nr 8-20 i budynków Kazimierza Wielkiego 1-21 (numery nieparzyste) będzie odbywał się po jezdni wspomagającej, która dotychczas funkcjonowała jako jednokierunkowa. 
czytaj dalej

Zmiany na ulicy Kostrzyńskiej

W czwartek (6 czerwca) nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulicy Kostrzyńskiej z Dobrą i Warzywną. Wykonawca zajmie północno – zachodnią część skrzyżowania.
 
Ruch na skrzyżowaniu będzie kierowany za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej. 
czytaj dalej

Budowa dróg rowerowych - zmiany w organizacji ruchu

W związku z realizacją dróg rowerowych w ciągu ulic ul. Piłsudskiego (od ul. Czereśniowej do Ronda Piłsudskiego), al. Ks. Andrzejewskiego i ul. Roosevelta od 3-4 czerwca spodziewać się należy zmian w organizacji ruchu.
 
Wykonawca rozpocznie prace na kolejnych odcinkach zgodnie z poniższym harmonogramem.
czytaj dalej

Rusza remont ul. Piłsudskiego

Informujemy, że 3 czerwca (poniedziałek) br. rozpocznie się remont nawierzchni ul. Piłsudskiego na odcinku między Rondem Piłsudskiego i skrzyżowaniem z ul. Walczaka. Remontowany odcinek wynosi 409 m. Roboty w pierwszych etapach realizowane będą przy zachowaniu ruchu na ul. Piłsudskiego. Prace związane będą z wymianą krawężników oraz pracami rozbiórkowymi (np. frezowanie nawierzchni).
czytaj dalej

Utrudnienia związane z imprezami

 
W najbliższy weekend wystąpią utrudnienia w ruchu związane z organizowanymi imprezami w mieście. Odbędzie się przejazd rowerowy pn. „Coolturalna Masa Rowerowa”, Międzynarodowe Spotkania Orkiestr Dętych Alte Kameraden 2019 i święto ul. Teatralnej.​
 
Przejazd rowerowy – „Coolturalna Masa Rowerowa
 
W sobotę, 18. maja 2019 r. od godziny 16:00 do godz. 17:00 zorganizowany zostanie przejazd rowerowy pod nazwą „Coolturalna Masa Rowerowa” ulicami Gorzowa po następującej trasie:
czytaj dalej

Modernizacja estakady kolejowej – zmiany organizacji ruchu

W poniedziałek, 20. maja br. wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do prac związanych z budową kanalizacji deszczowej w ul. Nadbrzeżnej. Prace wymagać będą całkowitego zamknięcia odcinka ul. Nadbrzeżnej na wysokości budynku nr 17 (budynek centrum biurowego - Wildom).
 
W związku z powyższym dojazd od ul. Spichrzowej do ul. Nadbrzeżnej w kierunku Mostu Staromiejskiego możliwy będzie wyłącznie pod wiaduktem przed skrzyżowaniem z ul. Młyńską (nisza nr 38)
czytaj dalej

Kolejne zmiany dla kierowców

W środę (17 kwietnia) wykonawca modernizacji ulicy Sikorskiego wprowadził zmiany w organizacji ruchu na odcinku od ulicy Pionierów do Hejmanowskiej. Otwarty dla ruchu zostało odcinek od ulicy Herberta i Dzieci Wrzesińskich do Hejmanowskiej.
 
Zamknięte zostało za to skrzyżowanie ulic Sikorskiego, Pionierów i Wełniany Rynek. 
czytaj dalej

Przejazdy testowe tramwaju

Od wtorku (16. kwietnia) od godziny 16.00, w związku z jazdami testowymi (homologacyjnymi) nowego tramwaju, przewidziano całkowite zamknięcie wybranych przejazdów przez torowisko na al. 11 Listopada. 
 
Nad bezpieczeństwem ruchu w trakcie testów czuwać będą pracownicy MZK i służby miejskie. W momencie przejazdu tramwajów ruch pieszych będzie wstrzymywany przez osoby uprawnione do kierowania ruchem, wyposażone w odpowiedni sprzęt i ubiór.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 14