Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Ulica Spichrzowa - koniec utrudnień

W czwartek otwarta dla ruchu dwukierunkowego została ul. Spichrzowa, na odcinku od skrzyżowania z ul. Młyńską do przejazdu pod estakadą – niszy nr 38. Tym samym  ulica Spichrzowa od ulicy Garbary do Wodnej funkcjonuje jako dwukierunkowa.
 
Zamknięty jest wyłącznie chodnik po stronie estakady kolejowej.
czytaj dalej

Od soboty zmiany tras autobusów MZK

Od 16 września (sobota), w związku z otwarciem dla ruchu ronda na skrzyżowaniu ulic Jagiełły i Walczaka (tylko dla kierunku na wprost) i ulicy Warszawskiej (od skrzyżowania z Jagiełły do skrzyżowania z ul. Ogrodową) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
 
Zamknięta dla ruchu pozostaje ul. Walczaka na odcinku od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do skrzyżowania z ul. Jagiełły.
czytaj dalej

Otwarcie ul. Jagiełły i ronda przy ul. Walczaka

W środę dla ruchu drogowego ponownie została udostępniona ulica Jagiełły (na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich i Drzymały do ul. Warszawskiej) wraz z rondem przy skrzyżowaniu ulic Walczaka – Jagiełły.
 
Wykonawca zakończył pracę związane z wykonaniem warstwy ścieralnej, teraz prace bitumiczne realizowane są na ul. Walczaka, która w środę została całkowicie zamknięta dla ruchu (również dla dojazdu do posesji).
czytaj dalej

Utrudnienia na ul. Jagiełły i rondzie

W poniedziałek z ruchu została wyłączona ulica Jagiełły. Na odcinku od ul. Dzieci Wrzesińskich i Drzymały do ul. Warszawskiej (wraz z rondem przy skrzyżowaniu ul. Walczaka – Jagiełły) będzie wykładana warstwa ścieralna asfaltu. Prace potrwają dwa dni.
 
W środę asfalt będzie kładziony na ulicy Walczaka.
czytaj dalej

Utrudnienia w okolicach Białego kościółka

Od środy do soboty wykonawca przebudowy ulic Walczaka i Warszawskiej będzie prowadził prace przygotowawcze (m.in. frezowanie) oraz kładł warstwę ścieralną na ulicy Jagiełły oraz przy rondzie na skrzyżowaniu ul. Walczaka – Jagiełły.
 
W trakcie prowadzenia prac przejazd ulicą Jagiełły będzie możliwy wyłącznie dla samochodów osobowych. Mogą pojawić się niedogodności, związane m.in. ze zwężeniem jezdni, czy ręcznym kierowaniem ruchu.
czytaj dalej

Przebudowa ulicy Wróblewskiego

W piątek 1 września w godzinach porannych rozpoczną się prace związane z przebudową ul. Wróblewskiego. Zakres robót obejmie odcinek od ul. Górczyńskiej do zjazdu na parking przy pasażu handlowym. W ramach inwestycji wykonana zostanie nowa nawierzchnia jezdni i chodników oraz zatoki parkingowe. 
czytaj dalej

Podczas weekendu utrudnienia w ruchu

W piątek na moście Staromiejskim odbędzie się Moto Racing Show – oznacza to wyłączenie z ruchu tego mostu oraz okolicznych ulic. Zamknięcia ulic i wprowadzenia objazdów wymagają również pozostałe imprezy w ramach Koniec Lata Party, która będzie odbywać się od piątku do niedzieli na nadwarciańskich błoniach.
 
Prosimy o cierpliwość oraz stosowanie się do komunikatów funkcjonariuszy Policji oraz osób odpowiedzialnych z ramienia organizatora.
czytaj dalej

Zamknięcie ul. Cichońskiego i otwarcie ul. Warszawskiej

W czwartek 17 sierpnia wieczorem nastąpi zmiana organizacji ruchu w rejonie przebudowywanej ulicy Warszawskiej. Otwarty zostanie odcinek tej ulicy od Cichońskiego w kierunku ronda Santockiego.
 
Jednocześnie wykonawca rozpocznie prace na ulicy Cichońskiego – cała zostanie wyłączona z ruchu. Bez przejazdu będzie też odcinek ulicy Teatralnej (od ul. Szkolnej w kierunku Cichońskiego) oraz ulicy Spichrzowej (od ul. Herberta do Cichońskiego).
czytaj dalej

Sikorskiego koło katedry przejezdna

Ogrodzenie wokół gorzowskiej katedry zostało zmniejszone do 6 metrów od murów świątyni. We wtorek rano wznowiono ruch drogowy na ulicy Sikorskiego od katedry w kierunku Urzędu Miasta i przywrócono organizację ruchu na skrzyżowaniu Chrobrego z Sikorskiego jaka obowiązywała przed pożarem.
czytaj dalej

Przebudowa ulicy Kobylogórskiej

Przebudowa ulicy Kobylogórskiej (II. etap), realizowana w ramach programu rządowego, potrwa do końca tego roku.  Za zadanie ma poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi, w tym pieszych i rowerzystów, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i osób niepełnosprawnych.
 
Wartość projektu wynosi 7 316 655 zł, dofinansowanie z programu - 3 mln zł.
czytaj dalej
1 2 3 4