Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Kolejny etap przebudowy Myśliborskiej

We wtorek (26 maja) w godzinach popołudniowych wykonawca przebudowy ulicy Myśliborskiej planuje wprowadzić kolejny etap organizacji ruchu.
 
Planowane jest przełożenie ruchu na nowo wybudowaną jezdnię północną na odcinku około 450 m, na odcinku między budowanym rondem przy ul. Berlińskiej a rondem Europejskim oraz w rejonie skrzyżowania z ul. Mironicką i Dobrą.
czytaj dalej

Żwirowa znów przejezdna

We wtorek (19 maja) ok. godziny 16.00 ponownie przejezdna będzie ulica Żwirowa, na odcinku od Błotnej do skrzyżowania z ulicami Roosevelta i Słowiańską.
 
Przywrócone zostaną trasy autobusów MZK, które kursują na cmentarz i do Chwalęcic.
czytaj dalej

Zmiany w organizacji ruchu przy Rolniku

W środę (20 maja) wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje wprowadzenie kolejnych zmian w organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ul. Sikorskiego, Orląt Lwowskich, Dworcowej i al. Konstytucji 3 Maja.
 
Nastąpi zamknięcie al. Konstytucji 3 maja w rejonie skrzyżowania z ul. Orląt Lwowskich. Od skrzyżowania z ul. Estkowskiego al. Konstytucji będzie drogą bez przejazdu.
czytaj dalej

Zmiany na ulicy Łukasińskiego

W poniedziałek (18 maja) wykonawca modernizacji drogi krajowej nr 22 przystąpi do kolejnego etapu robót, który dotyczyć będzie ulicy Łukasińskiego oraz ronda Sybiraków.
 
W rejonie ronda zmiana polegać będzie na wybudowaniu tymczasowego zjazdu na tereny przemysłowe, zlokalizowane przy ulicy Łukasińskiego (istniejący wjazd od strony ul. Łukasińskiego zostanie zablokowany po zakończeniu budowy zjazdu).
czytaj dalej

Modernizacja ulicy Spichrzowej

W poniedziałek (11 maja) rozpocznie się modernizacja ulicy Spichrzowej. Wykonawca przystąpi do pierwszego etapu inwestycji; przebudowy ulicy na odcinku od Składowej do mostu Staromiejskiego.
 
Zamknięte zostaną dwa odcinki Spichrzowej: od ulicy Wodnej do ulicy Zaułek (od strony wschodniej) oraz od ulicy Młyńskiej od ulicy Garbary (od strony zachodniej).
czytaj dalej

Rozpoczęcie przebudowy ul. Chrobrego i Mieszka I

W środę (6 maja) konsorcjum firm ZUE i FDO rozpocznie przebudowę półtorakilometrowego odcinka drogi wraz z torowiskiem na ulicach Chrobrego i Mieszka I.
 
Prace zostaną zrealizowane w czterech etapach. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu, każdy etap będzie podzielony na mniejsze podetapy.
czytaj dalej

Zamknięcie wjazdu w Żwirową

W środę (15 kwietnia) planowane jest rozpoczęcie prac na ulicy Żwirowej, związanych z budową kanalizacji i sieci wodociągowej. Na czas robót zostanie zamknięty odcinek ulicy Żwirowej między skrzyżowaniem z ul. Błotną i skrzyżowaniem z ul. Słowiańską – Roosevelta.
 
Przejazd z ulicy Żwirowej (od strony cmentarza) w Błotną będzie możliwy, podobnie wyjazd z ul. Błotnej w prawo, na cmentarz i w kierunku Chwalęcic.
czytaj dalej

Utrudnienia na Błotnej

W czwartek (9 kwietnia) planowane jest odtworzenie nawierzchni ulicy Żwirowej na wysokości skrzyżowania z Błotną. Skrzyżowanie zostanie tego dnia zamknięte.
czytaj dalej

Zamknięcie al. Andrzejewskiego na wysokości stadionu

W poniedziałek (6 kwietnia) wykonawca inwestycji związanej z zagospodarowaniem wód opadowych przystąpi do prac związanych z odtworzeniem nawierzchni alei księdza Andrzejewskiego. Z uwagi na przyjętą technologię i zakres prac, jezdnia południowa alei, na odcinku od Mieszka I do ronda Wyszyńskiego, zostanie całkowicie wyłączona z ruchu kołowego.
 
Wykonawca deklaruje, że prace potrwają 5 dni roboczych.
czytaj dalej

Ulica Walczaka w weekend zamknięta

W najbliższy weekend (7-8 marca) planowana jest rozbiórka sieci ciepłowniczej napowietrznej, która przecina ulicę Walczaka w rejonie skrzyżowania z ulicę Dowgielewiczowej.
 
Wykonawca robót planuje zamknięcie połączenia ul. Dowgielewiczowej z ul. Walczaka (od godz. 6.00 w sobotę do 4.00 w niedzielę) oraz zamknięcie ul. Walczaka na odcinku od ronda Gdańskiego do ul. Dowgielewiczowej (z soboty na niedzielę, w godzinach 23.00 – 4.00).
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 20