Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Drzewa
30 XI jazz
Paweł Matyszewski_Gorzow_PL
mos-polityka strachu 8 gru
Footsteps-slider
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Frezowanie na skrzyżowaniu Paderewskiego – Narutowicza

W czwartek rozpoczęło się frezowanie - o około cztery centymetry - nawierzchni skrzyżowania ulic Paderewskiego i Narutowicza.
 
W kolejnym etapie wykonawca planuje przebudowywać na tym skrzyżowaniu chodniki oraz krawędzie jezdni. W trakcie prowadzenia tych robót wyłączone z ruchu pieszego zostaną przejścia dla pieszych, a jezdnie zostaną zawężone. W tym czasie ruch nadal będzie odbywał się dwukierunkowo.
czytaj dalej

Święto Niepodległości - zamknięcie ulic

W związku z obchodami w Gorzowie Święta Niepodległości w sobotę 11 listopada, od godziny 6.00 do 21.00, dla ruchu kołowego zostaną zamknięte: ulica Estkowskiego (na odcinku od ul. Moniuszki do Al. Konstytucji 3 Maja) oraz ulica Orląt Lwowskich (na odcinku od Al. Konstytucji 3 Maja do ul. Estkowskiego).
czytaj dalej

Modernizacja estakady - etap 5-3 i 5-4

W poniedziałek (6 listopada) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpił do kolejnego etapu inwestycji. W związku z realizacją prac rozbiórkowych nisz numer 41-43 oraz obiektu stalowego, pod którym zorganizowany jest parking konieczne jest zwężenie jezdni ul. Spichrzowej i Nadbrzeżnej na długości robót na odcinku dł. około 45 m między skrzyżowaniem z ul. Młyńską i ul. Garbary.
czytaj dalej

Minimalizujemy utrudnienia przy ul. Wróblewskiego [Aktualizacja]

W związku z przebudową ul. Wróblewskiego i czasowymi utrudnieniami w zakresie dojazdu do parkingów od wtorku (7 listopada) do piątku (10 listopada) dla mieszkańców ulic Wróblewskiego i Połanieckiej dostępny będzie parking przy sklepie CASTORAMA.
 
Przypominamy jednocześnie, że dojazdy poprzeczne, o których informowaliśmy w piątek, będą czasowo zamykane w dniach w których wykonywana będzie nowa nawierzchnia jezdni, tj.:
czytaj dalej

Minimalizujemy utrudnienia przy ul. Wróblewskiego

Wykonawca remontu ulicy Wróblewskiego w piątek (3 listopada) od godz. 17.00 udostępni dla mieszkańców przejazdy poprzeczne przez plac budowy. Działania dotyczą najbardziej newralgicznych miejsc.
 
Aktualnie wykonawca prowadzi prace związane z profilowaniem i utwardzeniem podbudowy, na której w późniejszych dniach ułożona zostanie warstwa wiążąca i ścieralna.
 
Przejazdy poprzeczne udostępnione zostaną:
- z ul. Górczyńskiej do ul.  Ściegiennego i do kompleksu garaży;
- z ul. Szwoleżerów w ul. Połaniecką;
- z ul. Wróblewskiego i Pułaskiego w uliczkę z parkingami przy budynku nr 46 przy ul. Wróblewskiego.
 
Przejazdy będą dostępne do wtorku. Przy przejeździe przez plac budowy prosimy o zachowaniem ostrożności i odpowiednie ograniczenie prędkości.
czytaj dalej

Eurovia zamyka ulicę Wróblewskiego

Wykonawca remontu ulicy Wróblewskiego firma Eurovia musi zamknąć fragment drogi. To konieczne, by prace przebiegały zgodnie z harmonogramem. Brak dojazdu do posesji dotyczy mieszkańców ulic: Wróblewskiego, Połanieckiej, Ściegiennego i Pułaskiego.
 
Zamknięcie ulicy podyktowane jest bezpieczeństwem i zakresem prowadzonych robót.
czytaj dalej

Nowa organizacja ruchu na Mieszka I

Na ulicy Mieszka I, na odcinku od skrzyżowania z ul. Borowskiego do skrzyżowania z ul. Roosevelta, trwają prace związane z uporządkowaniem oznakowania poziomego i pionowego.
 
Zmiany w organizacji ruchu drogowego mają na celu poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym w szczególności poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz poprawę płynności ruchu i uporządkowanie parkowanie na ulicy ul. Mieszka I.
czytaj dalej

Utrudnienia ze względu na rowerzystów i motocyklistów

W dniu 14 października 2017 r. (sobota) od godziny 12.00 do godz. 13.00 zorganizowany zostanie przejazd rowerzystów w ramach „Gorzowskiej Masy Rowerowej”. Trasa przejazdu będzie przebiegać następującymi ulicami: 
 
start na parkingu przy biurowcu „Watral” – ul. Okulickiego - Szarych Szeregów – Kombatantów – Plac Jana Pawła II – KEN – Szarych Szeregów – Dekerta – Czartoryskiego – Piłsudskiego – AL. RMN – Pomorska – Podmiejska – Warszawska – Jagiełły – Dąbrowskiego – Mickiewicza – Wyszyńskiego – Roosevelta – Kosynierów Gdyńskich – Wybickiego – Chrobrego – Sikorskiego - Plac Stary Rynek (zakończenie).
czytaj dalej

Zmiana trasy linii zastępczej „T1”

Kolejne zmiany w organizacji komunikacji zastępczej. Od poniedziałku 16 października br. zmianie ulegnie trasa linii zastępczej „T1” w rejonie ul. Sikorskiego, Wybickiego i Estkowskiego. Zmiana przebiegu linii wpłynie na lokalizację przystanku i ułatwi przesiadanie się pasażerów.
 
Obecnie trasa linii komunikacji zastępczej za tramwaj „T1” przebiega według kolejności od przystanku:
czytaj dalej

W sobotę zamknięcie jezdni przy katedrze

W sobotę 30 września od godziny 11.00 do 14.00, w związku z imprezą związaną z pożegnaniem tramwajów, nastąpi wyłączenie z ruchu ul. Sikorskiego - na odcinku od ulicy Chrobrego do ulicy Hawelańskiej. Nieprzejezdna przez trzy godziny będzie wyłącznie jezdnia południowa (przy katedrze).
 
Zamknięty dla ruchu drogowego odcinek wraz z torowiskiem, na którym zostanie ustawiony tramwaj, będzie ogrodzony. 
czytaj dalej
1 2 3 4 5