Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Frezowanie na Kasprzaka już w piątek

Zaplanowany na poniedziałek remont nawierzchni ulicy Kasprzaka rozpocznie się już w piątek (7. grudnia). Prace związane z frezowaniem jezdni tej ulicy potrwają dwa dni.
 
W trakcie prac wystąpią utrudnienia w ruchu polegające na krótkotrwałym zamykaniu wybranych pasów ruchu.
czytaj dalej

Nowa organizacja ruchu na Dunikowskiego

W czwartek (6 grudnia br.) od godzin popołudniowych zostanie wprowadzona docelowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Dunikowskiego.
 
Zmiana przewiduje wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na odcinku ulicy Dunikowskiego od ul. Fredry (bocznej) w kierunku ul. Marcinkowskiego do skrętu w prawo do Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 16.
czytaj dalej

Remont Słowiańskiej i Kasprzaka

W poniedziałek (3 grudnia) rozpocznie się remont nawierzchni ul. Słowiańskiej. Prace prowadzone będą na odcinku od ronda Słowiańskiego do ul. Fredry na obu jezdniach, przy zachowaniu ruchu na ul. Słowiańskiej.
 
W następny poniedziałek (10 grudnia) rozpocznie się przebudowa nawierzchni na ulicy Kasprzaka. Prace prowadzone będą na odcinku około 700 metrów od wiaduktu nad torowiskiem kolejowym do stacji benzynowej wraz ze skrzyżowaniem z ul. Łysą.
czytaj dalej

Przebudowa przejścia przez Górczyńską

W poniedziałek rozpoczyna się budowa aktywnego przejścia dla pieszych przez ulicę Górczyńską, na wysokości skrzyżowania z ulicą Wróblewskiego.
 
Zadanie realizowane jest w ramach Programu „Bezpieczny Gorzów” – edycja 2018.
czytaj dalej

Kolejny etap prac na Sikorskiego

W nocy z niedzieli na poniedziałek (25 na 26 listopada) wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego planuje wprowadzenie kolejnego etapu przebudowy; prace obejmą wschodnią część skrzyżowania ul. Chrobrego i Sikorskiego (od strony katedry i Arsenału).
 
W związku z powyższym na okres około czterech tygodni nastąpi zamknięcie połowy skrzyżowania i przeniesienie ruchu z prawej jezdni na lewą po tymczasowej nawierzchni, którą wykonawca robót wybuduje w pasie rozdziału między jezdniami.
czytaj dalej

Staszica od wtorku zamknięta

We wtorek (13 listopada) wykonawca przebudowy ulicy Staszica przystąpi do frezowania starej i układania nowej nawierzchni jezdni oraz regulacji drogowej infrastruktury. Cała ulica przez około dziesięć dni będzie zamknięta.
 
Wykonawca robót zadeklarował, że w miarę możliwości będzie umożliwiał przejazd mieszkańcom do budynków, które nie posiadają alternatywnego dojazdu niż ulica Staszica. Zaznaczył jednak, że będą momenty, gdzie kategorycznie mieszkańcy nie będą mogli poruszać się tą ulicą (np. przy frezowaniu oraz przy układaniu masy).
czytaj dalej

Utrudnienia związane ze świętem niepodległości

W związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości w Gorzowie są planowane trzy wydarzenia mające wpływ na ruch drogowy: 10 listopada Masa Rowerowa, a 11 listopada przemarsz uczestników oraz Bieg Niepodległości.
 
Ponadto od soboty (10. listopada) od godz. 6.00 do niedzieli (11. listopada) do godz. 22.00 wyłączony z ruchu będzie prawy pas ruchu ul. Słowiańskiej - na odcinku od skrzyżowania z ul. Roosevelta (ok. 30 m za skrzyżowaniem) do hali sportowej OSIR-u.
 
czytaj dalej

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu

We wtorek na skrzyżowaniu ulic aleja 11 Listopada i Olimpijska nastąpiła zmiana w organizacji ruchu, związana z remontem przejazdu przez torowisko tramwajowe w rejonie przystanku „Os. Słoneczne”.
 
Dojazd do ulic Zatorze i Tartaczna odbywa się jezdnią południową Al. 11 Listopada, już od skrzyżowania z ul. Olimpijską. Na skrzyżowaniu dopuszczony został wjazd „pod prąd”.
czytaj dalej

Nadbrzeżna zamknięta w poniedziałek i w środę

Wykonawca modernizacji estakady kolejowej planuje kolejny montaż szyn kolejowych – ze względów bezpieczeństwa konieczne jest czasowe zamknięcie dla ruchu w poniedziałek (15 października) i w środę (17 października) od godziny 7.30 do 13.00 ulicy Nadbrzeżnej na odcinku od Wildomu do ul. Wodnej.
czytaj dalej

Zamknięcie ulicy Sulęcińskiej

W piątek (12 października) wykonawca przebudowy ul. Sulęcińskiej przystąpi do następnego etapu przebudowy drogi; dla ruchu kołowego zostanie zamknięty odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ulicą Osadniczą do Kanału Rożkowieckiego.
 
 Zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie z ul. Osadniczą wraz ze starą pętlą autobusową. Mieszkańcy ul. Osadniczej i ulic przyległych skierowani zostaną przez ul. Junacką do ul. Sulęcińskiej. Oba przystanki autobusowe w rejonie skrzyżowania zostaną zawieszone.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 11