Gorzów – Tymczasowa organizacja ruchu
Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Koniec Lata Party
Nawigatorzy biznesu
jazda2018
Zostań ambasadorem naszego miasta
Slider-wgs-spam
sns 2018
JUSCINSKI_SLIDER
Footsteps-slider
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Utrudnienia w zw. ze Świętem Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego będzie w Gorzowie związane ze zmianami w organizacji ruchu. W sobotę (18 sierpnia) od godz. 10.30 do 11.00 wystąpią ograniczenia w ruchu na trasie przejścia kolumny uczestników obchodów.
 
W piątek (od godziny 8.00) i w sobotę (do godziny 18.00) na potrzeby organizacji święta zamknięta zostanie ulica Jagiellończyka - na odcinku od ul. Mieszka I do ul. Dąbrowskiego.
czytaj dalej

Zmiany w organizacji ruchu na Sikorskiego

Wykonawca przebudowy ul. Sikorskiego planuje w nocy z piątku na sobotę (z 17 na 18 sierpnia) zajęcie jezdni od strony placu Stary Rynek – ruch będzie się odbywał po torowisku, a także zajęcie torowiska od ulicy Chrobrego do ulicy Młyńskiej.
czytaj dalej

Od wtorku pod wiaduktem jedziemy inaczej

We wtorek (7 sierpnia) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do kolejnego etapu prac związanego z renowacją stalowego wiaduktu nad ulicy Chrobrego. Tym razem pod wiaduktem zostaną otwarte obecnie zamknięte pasy ruchu, a zamknięte skrajne, lewe pasy ruchu.
czytaj dalej

Zamknięcie skrzyżowania Sikorskiego z Dworcową

W poniedziałek (16. Lipca) rano rozpocznie się kolejny etap modernizacji ulicy Sikorskiego; przebudowa skrzyżowania z ulicą Dworcową, które zostanie zamknięte dla ruchu samochodowego.
 
Ulica Dworcowa funkcjonować będzie jako droga dwukierunkowa i „ślepa”, z wjazdem wyłącznie od ulic Jancarza i Składowej.
czytaj dalej

Otwarcie skrzyżowania Dowgielewiczowej – Walczaka

We wtorek (10 lipca) po godzinie 12 zostanie otwarte skrzyżowanie ulic Dowgielewiczowej – Walczaka, które zostało czasowo zamknięte ze względu na prace związane z przebudową torowiska tramwajowego wzdłuż ulicy Walczaka (na odcinku od stacji Shell do ul.Dowgielewiczowej.
 
Przywrócona zostanie pierwotna organizacji ruchu na skrzyżowaniu oraz zlikwidowane objazdy kierujące mieszkańców ulic Dowgielewiczowej, Kućki, Korcza, Papuszy do wjazdu na osiedle od ulicy Górczyńskiej.
czytaj dalej

Zmiany w ruchu na Kostrzyńskiej

We wtorek (10 lipca) rozpocznie się kolejny etap przebudowy ul. Kostrzyńskiej. Wykonawca planuje zamknąć północną jezdnię Al. 11 Listopada - na odcinku od przystanku autobusowego „Os. Słoneczne” do cerkwi.
 
Pojazdy jadące od centrum zostaną skierowane na jezdnię południową, na której ruch będzie dwukierunkowy. Prace na tym odcinku drogi potrwają do końca września.
czytaj dalej

Renowacja wiaduktu nad Chrobrego

Wykonawca modernizacji estakady kolejowej rozpocznie w piątek (6. lipca) pierwszy etap prac związanych z renowacją stalowego wiaduktu nad ul. Chrobrego.
 
Prosimy zwracać uwagę na ustawione tymczasowe oznakowanie drogowe. W godzinach szczytu komunikacyjnego zalecamy korzystać z Mostu Lubuskiego.
czytaj dalej

W weekend montaż stalowego wiaduktu

W piątek (29 czerwca) wykonawca modernizacji estakady kolejowej rozpocznie montaż wiaduktu stalowego na wysokości skrzyżowania z ulicą Garbary.
 
Do końca weekendu przejazd pod estakadą w tym miejscu zostanie całkowicie zamknięty.
czytaj dalej

Utrudnienia na skrzyżowaniu Teatralnej z Ogrodową

W piątek (22 czerwca) drogowcy przystąpią do odtworzenia nawierzchni na skrzyżowaniu ulic Teatralnej i Ogrodowej. Prace będą prowadzone w związku z awarią kanalizacji deszczowej.
 
Ruch na ulicy Teatralnej w czasie prac będzie odbywał się wahadłowo, w razie konieczności podjęta zostanie ręczna regulacja ruchem.
czytaj dalej

Kolejny etap przebudowy Sikorskiego

Wykonawca przebudowy ulicy Sikorskiego zamierza w sobotę (23 czerwca) rano rozpocząć kolejny etap; planowane są prace związane z remontem torowiska na ulicy Sikorskiego w rejonie skrzyżowania z ul. Jancarza i ul. Estkowskiego.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 9