Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
scena na scenie
kino mck
Balkony
tania dzialka
Zawodowcy
ZIT
azbest
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Przebudowa ulicy Kobylogórskiej

Przebudowa ulicy Kobylogórskiej (II. etap), realizowana w ramach programu rządowego, potrwa do końca tego roku.  Za zadanie ma poprawę bezpieczeństwa wszystkich użytkowników drogi, w tym pieszych i rowerzystów, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i osób niepełnosprawnych.
 
Wartość projektu wynosi 7 316 655 zł, dofinansowanie z programu - 3 mln zł.
czytaj dalej

Objazdy Kobylogórskiej

W czwartek (6 lipca) rano zostanie wprowadzony I etap czasowej organizacji ruchu na czas przebudowy ulicy Kobylogórskiej. Zamknięty zostanie ok. 200-metrowy odcinek tej ulicy od skrzyżowania z Krótką (łącznie z tym skrzyżowaniem) w kierunku Kanału Ulgi, do drogi szutrowej, zlokalizowanej pomiędzy nr 21 i 16 a.
czytaj dalej

Zamknięte ulice podczas Dni Gorzowa

W związku z Dniami Gorzowa od soboty (1 lipca) od godziny 6.00 do poniedziałku do godziny 5.00 zamknięte dla ruchu zostaną: most Staromiejski (wraz z przyległym rondem św. Jerzego), ulica Fabryczna (od ronda św. Rocha do Towarowej) oraz ulica Wał Okrężny.
 
Organizatorzy przepraszają za utrudnienia i proszą o stosowanie się do znaków drogowych oraz poleceń policjantów i służb porządkowych.
czytaj dalej

Modernizacja wiaduktu nad ul. Chrobrego

W środę 28 czerwca br. około godziny 9.00 wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do trzeciego etapu inwestycji – modernizacji wiaduktu stalowego nad ul. Chrobrego.
 
Wiadukt stalowy realizowany będzie w dwóch etapach; tak, aby zapewnić przejazd między mostem Staromiejskim a ul. Chrobrego przynajmniej jednym pasem w każdym kierunku.
czytaj dalej

Spichrzowa jeszcze bardziej wyłączona z ruchu

W środę 21 czerwca wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpił do kolejnego etapu inwestycji. W związku z pracami nad niszami numer 20-16 odcinek wyłączonej dla ruchu ulicy Spichrzowej został wydłużony do 120 metrów.
 
Zamknięty będzie pas ruchu ul. Spichrzowej od mostu Staromiejskiego do ul. Pionierów (z zachowaniem przejezdności na skrzyżowaniu ulic Pionierów – Spichrzowa). Na omawianym odcinku ul. Spichrzowa funkcjonować będzie jako jednokierunkowa.
czytaj dalej

Zamknięcie odcinka ul. Sikorskiego i Cichońskiego

W związku z otwarciem dla ruchu ul. Warszawskiej, w dniu 7.06.2017 r. (środa) w godzinach wieczornych planowane jest zamknięcie dla ruchu:
 
  • ul. Sikorskiego na odcinku od ul. Cichońskiego do ul. Warszawskiej;
  • ul. Cichońskiego na odcinku od ul. Sikorskiego do ul. Teatralnej (bez skrzyżowania).
czytaj dalej

Warszawska otwarta dla ruchu kołowego

W piątek wznowiono ruch kołowy na ulicy Warszawskiej, ale to nadal plac budowy. Na przebudowywanym odcinku obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h. Kierowcy są proszeni o zaprzestanie parkowania na ul. Jagiełły i zatokach autobusowych przy Łaźni.
 
Ulica Warszawska od piątku 2 czerwca jest otwarta dla ruchu kołowego, na odcinku od skrzyżowania z ul. Walczaka do Ronda Santockiego. Ruch od ul. 9 Muz w kierunku Jagiełły odbywa się po nowej jezdni ul. Warszawskiej po jednym pasie ruchu. Ruch w kierunku Ronda Santockiego od nowego ronda odbywa się jezdnią, natomiast od ul. Szkolnej trasa przejazdu wyznaczona jest po torowisku tramwajowym -  informuje miejski inżynier ruchu Rafał Krajczyński.
czytaj dalej

Utrudnienia w ruchu ul. Kosynierów Gdyńskich

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Gorzowie informuje, iż od 29 maja 2017 r. rozpoczyna się realizacja inwestycji pn. „Renowacja magistrali wodociągowej w ul. Kosynierów Gdyńskich w Gorzowie Wlkp.”
 
Z uwagi na powyższe wystąpią utrudnienia w ruchu tj.:
czytaj dalej

Spichrzowa częściowo jednokierunkowa

Od środy, w związku z modernizacją estakady kolejowej, ulica Spichrzowa wzdłuż Bulwaru Wschodniego (od ulicy Herberta do Chrobrego) będzie ulicą jednokierunkową, z ruchem drogowym skierowanym w kierunku ulicy Chrobrego – informuje miejski inżynier ruchu Rafał Krajczyński.
 
Prace budowlane w rejonie nisz przy Bulwarze Wschodnim rozpoczną się już w poniedziałek, 22 maja. 
czytaj dalej

Ulica Borowskiego otwarta

Ważna informacja dla kierowców. Ulica Borowskiego jest już dostępna dla ruchu. Po zakończeniu wszystkich formalności, w piątek (28 kwietnia), pierwsi zmotoryzowani przejechali wyremontowaną drogą. 
 
Ulica Borowskiego została otwarta na odcinku od ul. Dąbrowskiego do ul. Drzymały. Pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniach zostało przywrócone do poprzedniego stanu, czyli ul. Borowskiego z pierwszeństwem przejazdu w stosunku do ul. Dąbrowskiego, natomiast w przypadku skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego i Drzymały, ul. Borowskiego pozostanie podporządkowana.
czytaj dalej
1 2 3