Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
sniadanie
krol_gof_2018
Stefania kłania się na Chrobrego
gof_2018
teatr xxxv
Z Gorzowa dookoła (ś)fiata
ROBIMY_TO_MOS
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu

We wtorek na skrzyżowaniu ulic aleja 11 Listopada i Olimpijska nastąpiła zmiana w organizacji ruchu, związana z remontem przejazdu przez torowisko tramwajowe w rejonie przystanku „Os. Słoneczne”.
 
Dojazd do ulic Zatorze i Tartaczna odbywa się jezdnią południową Al. 11 Listopada, już od skrzyżowania z ul. Olimpijską. Na skrzyżowaniu dopuszczony został wjazd „pod prąd”.
czytaj dalej

Nadbrzeżna zamknięta w poniedziałek i w środę

Wykonawca modernizacji estakady kolejowej planuje kolejny montaż szyn kolejowych – ze względów bezpieczeństwa konieczne jest czasowe zamknięcie dla ruchu w poniedziałek (15 października) i w środę (17 października) od godziny 7.30 do 13.00 ulicy Nadbrzeżnej na odcinku od Wildomu do ul. Wodnej.
czytaj dalej

Zamknięcie ulicy Sulęcińskiej

W piątek (12 października) wykonawca przebudowy ul. Sulęcińskiej przystąpi do następnego etapu przebudowy drogi; dla ruchu kołowego zostanie zamknięty odcinek tej ulicy od skrzyżowania z ulicą Osadniczą do Kanału Rożkowieckiego.
 
 Zamknięte dla ruchu będzie skrzyżowanie z ul. Osadniczą wraz ze starą pętlą autobusową. Mieszkańcy ul. Osadniczej i ulic przyległych skierowani zostaną przez ul. Junacką do ul. Sulęcińskiej. Oba przystanki autobusowe w rejonie skrzyżowania zostaną zawieszone.
czytaj dalej

Zamknięcie ruchu na ul. Nadbrzeżnej

W środę (10 października) wykonawca modernizacji estakady kolejowej planuje montaż szyn kolejowych. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest czasowe (w godzinach 7.30 – 13.00) zamknięcie dla ruchu ulicy Nadbrzeżnej - na odcinku od Wildomu do ulicy Wodnej.
 
Nadal zamknięty pozostaje przejazd pod estakadą na wysokości ulicy Wodnej.
czytaj dalej

W niedzielę utrudnienia w ruchu drogowym

W niedzielę (7 października) w godzinach od 9.00 do 13.00 odbędzie się impreza sportowa II Gorzowski Duathlon. Na potrzeby imprezy nastąpi wyłączenie z ruchu drogowego Trasy Średnicowej na odcinku od ronda Słowiańskiego do ronda Ofiar Katynia oraz wyłączenie sygnalizacji świetlnej.
 
W ramach zmiany organizacji ruchu na czas zawodów niezbędne jest również zamknięcie, zaślepienie lub przerwanie ciągłości dróg prostopadłych do trasy zawodów, takich jak: ul. Fredry, Żwirowa, Kosynierów Gdyńskich, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Wyszyńskiego, Piłsudskiego.
czytaj dalej

Zamknięcie niszy przy ul. Hejmanowskiej

W środę (3. października) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do remontu niszy nr 1, zlokalizowanej naprzeciw ulicy Hejmanowskiej.
 
Tym samym od środy nie będzie możliwości wjazdu na parking miejski przy bulwarze wschodnim, o czym informować będą znaki pionowe.
czytaj dalej

Przebudowa ulicy Sulęcińskiej

We wtorek (25 września), w związku z rozpoczęciem przebudowy ulicy Sulęcińskiej, wykonawca przystąpi do prac związanych z przebudową wodociągu na odcinku ok. 80 metrów (od skrzyżowania z drogą S-3 do zjazdu na posesję nr 44).
 
Jezdnia ulicy Sulęcińskiej zostanie zwężona do jednego pasa ruchu ( w kierunku centrum). Ruch odbywać się będzie na tym pasie ruchu wahadłowo.
czytaj dalej

Zamknięcie przejazdu pod estakadą przy Wodnej

We wtorek (25 września) wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do montażu szyn kolejowych. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest zamknięcie dla ruchu, od godziny 7.30 do 13.00, ulicy Nadbrzeżnej (na odcinku od Wildomu do ul. Wodnej).
 
Po zakończeniu prac montażowych, około godziny 13.00, rozpocznie się betonowanie wiaduktu znajdującego się na przedłużeniu ul. Wodnej. Przejazd pod estakadą zostanie całkowicie zamknięty na okres około dwóch tygodni.
czytaj dalej

Remont przejazdów przez torowisko

W piątek (21 września) rozpocznie się kolejny etap związany z naprawą przejazdów drogowych przez torowisko w alei 11 Listopada.
 
Planowana jest naprawa przejazdów na wysokości wjazdu do stacji benzynowej oraz na skrzyżowaniu z ulicą Olimpijską.
czytaj dalej

Remont torowiska wzdłuż Pomorskiej

W poniedziałek (17 września) przed południem zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu na ulicy Pomorskiej, związana z rozpoczęciem remontu torowiska tramwajowego.
 
Prace realizowane będą w torowisku na odcinku od ronda Ofiar Katynia do ulicy Zamenhofa. Przewidywany termin zakończenia robót to 30. listopada br.
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 11