Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Ferie
Ferie w mieście​
teatr 24 luty
Budżet Obywatelski 2019
do przedszkoli
Nabór do przedszkoli
Footsteps-slider
tania dzialka
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Zamknięcie estakady przy Wodnej

W środę (21 lutego) wykonawca modernizacji estakady kolejowej rozpocznie prace przy wiadukcie stalowym, znajdującym się na przedłużeniu ul. Wodnej. Przejazd pod tą estakadą zostanie całkowicie zamknięty na okres około miesiąca.
 
W związku z powyższym z jednokierunkowej ul. Wodnej nie będzie możliwości przejazdu na wprost do ul. Nadbrzeżnej. Dojazd z ul. Spichrzowej do Mostu Staromiejskiego możliwy będzie wyłącznie pod wiaduktem na wysokości ul. Chrobrego (nakaz skrętu w prawo).
czytaj dalej

W niedzielę bieg uliczny

W niedzielę (18 lutego) w godzinach od 10.00 do 11.00 odbędzie się bieg uliczny pod nazwą Biegowe Grand Prix Gorzowa Wlkp.
 
Na wybranych ulicach nastąpi czasowe ograniczenie ruchu kołowego. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach regulacji ruchu drogowego oraz zwracanie uwagi na komunikaty Policji oraz osób odpowiedzialnych z ramienia organizatora biegu.
czytaj dalej

Remont linii tramwajowej – nocne rozpoczęcie prac

Od demontażu sieci trakcyjnej rozpoczęto prace przy modernizacji linii tramwajowej w Gorzowie Wlkp. W ciągu zaledwie jednej nocy zdjęto drut jezdny nad torami na odcinku do ul Dworcowej do ul. Cichońskiego.
 
Zadanie zostało wykonane m.in. przy wykorzystaniu specjalnego pojazdu dwudrogowego przeznaczonego robót sieciowych. Aby ograniczyć utrudnienia w ruchu, prace niepowodujące hałasu będziemy wykonywać nocąmówi Szymon Matusiak reprezentujący generalnego wykonawcę Trakcję PRKiI.
czytaj dalej

Przebudowa ulicy Okrzei

We wtorek (13 lutego) rozpocznie się przebudowa ulicy Okrzei.
 
Jako pierwsze zostanie zamknięte skrzyżowanie u zbiegu ulic Okrzei, Stefana Batorego i Dowbora-Muśnickiego.
czytaj dalej

Rozpoczyna się przebudowa Sikorskiego

W czwartek (15.02) rozpoczną się prace związane z przebudową ul. Sikorskiego. Pierwszy etap przebudowy (etap 1a) będzie obejmował odcinek ul. Sikorskiego od ul. Dworcowej (droga przy Zakładzie Energetycznym) do ul. Młyńskiej, pozostawiając przejezdność przez ulice Dworcową i Młyńską jak również z Alei Konstytucji 3 Maja w lewo w ul. Kosynierów Gdyńskich.
czytaj dalej

Kolejny etap przebudowy Myśliborskiej

W sobotę rano (27 stycznia od godz. 8.00) wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej planuje przekierunkowanie ruchu dwukierunkowego na tymczasowo wybudowaną nawierzchnię bitumiczną, usytuowaną równolegle do istniejącej jezdni.
 
Jezdnia tymczasowa oznakowana zostanie na żółto. Dodatkowo zostanie wprowadzone (na jej całej długości) ograniczenie prędkości do 40 km/h i zakaz wyprzedzania.
czytaj dalej

Utrudnienia w ruchu drogowym w związku z biegiem ulicznym

W niedzielę 14 stycznia w godzinach od 10.30 do 12.00 odbędzie się bieg uliczny pod nazwą „Biegowe Grand Prix Gorzowa Wielkopolskiego – policz się z cukrzycą” - należy liczyć się z czasowym wstrzymaniem ruchu kołowego.
 
Trasa biegu wyznaczona została następującymi ulicami: Obotryckiej, Herberta, Dzieci Wrzesińskich, Jagiełły, Drzymały, Wyszyńskiego, Zacisze, al. ks. Andrzejewskiego (chodnik), Wyszyńskiego, Drzymały, Jagiełły, Dzieci Wrzesińskich Herberta, meta na ul. Obotryckiej.
czytaj dalej

Zmiana organizacji ruchu na rondzie Szczecińskim

W środę (10 stycznia) od godzin porannych wykonawca przebudowy ul. Myśliborskiej rozpocznie prace polegające na wykonaniu trzech studni kanalizacji deszczowej w bezpośrednim sąsiedztwie ronda Szczecińskiego. W związku z powyższym nastąpi zmiana organizacja ruchu, polegająca na zamknięciu wewnętrznych pasów ruchu jezdni ul. Myśliborskiej (zachodni wlot i wylot z ronda). 
czytaj dalej

Zamknięcie skrzyżowania Paderewskiego - Narutowicza

W czwartek 7 grudnia od godzin porannych rozpocznie się ostatni etap trwającej przebudowy skrzyżowania ulic Paderewskiego i Narutowicza; wykonana zostanie nowa nawierzchnia skrzyżowania.
 
Ze względu na zakres przeprowadzanych prac skrzyżowanie od czwartku zostanie całkowicie wyłączone z ruchu. Zakończenie prac na tym skrzyżowaniu - za dwa tygodnie.
czytaj dalej

Zmiany związane z modernizacją estakady

W związku z modernizacją estakady od piątku 1 grudnia pod stalowym wiaduktem na ulicy Chrobrego wyłączone z ruchu pozostaną tylko skrajne pasy ruchu, a od 4 grudnia zmiany obejmą skrzyżowanie ulic Spichrzowa – Garbary.
 
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6