Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Tymczasowa organizacja ruchu

Utrudnienia związane z Nadwarciańską Dychą

W niedzielę (17 czerwca) w godzinach 9.30 do 12.00 odbędzie się bieg uliczny V Gorzowska Nadwarciańska Dycha.
 
Jako pierwsza, od godziny 6.00 do godz. 17.00 zamknięta dla ruchu zostanie ul. Nadbrzeżna na odcinku od „Wildom-u” do mostu Staromiejskiego. Od godziny 9.00 sukcesywnie czasowo zamykane będą kolejne ulice, którymi wyznaczono bieg: Fabryczna, Sielska, Waryńskiego oraz odcinki ulicy Kwiatowej i Spokojnej (od Sielskiej do Śląskiej).
 
Przewiduje się, że najpóźniej do godziny 13.00 nastąpi przywrócenie stałej organizacji ruchu na ww. ulicach.
czytaj dalej

Przebudowa Stilonowej

W poniedziałek (11 czerwca) rozpocznie się przebudowa ulicy Stilonowej. Prace realizowane będą w trzech etapach, tak by minimalizować utrudnienia w ruchu.
 
W pierwszej kolejności przebudowany zostanie odcinek od skrzyżowania z ul. Zamenhofa do połowy skrzyżowania z łącznikiem drogowym przebiegającego przy budynku nr 30, który łączy ulicę Pomorską z ul. Stilonową.
czytaj dalej

Zmiana organizacji ruchu na Dni Gorzowa

W związku z organizacją w dniach 7 czerwca – 10 czerwca 2018 r. „Dni Gorzowa 2018” planowane jest całkowite wyłączenie z ruchu kołowego w okresie od godz. 6:00 dnia 9 czerwca 2018 r. (sobota) do godz. 4:00 dnia 11 czerwca  2018 r. następujących odcinków dróg:
 
–         Mostu Staromiejskiego (dla obu kierunków ruchu) wraz z przyległym do niego Rondem Św. Jerzego;
–         ulicy Fabrycznej na odcinku od Ronda Św. Jerzego do ul. Towarowej;
–         ulicy Wał Okrężny.
czytaj dalej

Spichrzowa znów dwukierunkowa

Wykonawca modernizacji estakady kolejowej planuje w czwartek po godzinie 10 przywrócić ruch dwukierunkowy na odcinku od skrzyżowania z ul. Chrobrego i Mostu Staromiejskiego do ul. Herberta.
 
W ostatnich miesiącach odcinek ten z uwagi na trwającą modernizację funkcjonował jako jednokierunkowy, w kierunku od ul. Hejmanowskiej do Mostu Staromiejskiego.
czytaj dalej

Kolejny etap prac na Gwiaździstej

W poniedziałek (4 czerwca) wykonawca przebudowy ulicy Gwiaździstej przystąpi do kolejnego, drugiego etapu prac; zamknięty zostanie kolejny odcinek ulicy o długości około 140 metrów - od wjazdu do Gorzowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej (z zachowaniem wjazdu) do połowy skrzyżowania z ul. Gwiaździstą boczną (przy wjeździe do kościoła).
czytaj dalej

Na Myśliborskiej po nowej jezdni

W sobotę (2 czerwca) rano zostanie zmieniona organizacji ruchu w obrębie ulicy Myśliborskiej; ruch w obu kierunkach zostanie przełożony na wykonaną jezdnię południową.
 
Pasy ruchu na jezdni oddzielone będą w newralgicznych miejscach taśmami barwy żółtej lub urządzeniami bezpieczeństwa ruchu. Nadal obowiązywać będzie ograniczenie prędkości do 40 km/h i zakaz wyprzedzania.
czytaj dalej

Ulicami Gorzowa przejdą procesje

W nadchodzących dniach w Gorzowie Wlkp. zaplanowane są cztery procesje – kierowcy powinni liczyć się z czasowym wstrzymaniem ruchu kołowego.
 
Prosi się o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscach regulacji ruchu drogowego oraz zwracanie uwagi na komunikaty Policji oraz osób odpowiedzialnych z ramienia organizatora za przebieg procesji.
czytaj dalej

Zamknięty przejazd ulicą Zwiadowców

Pryzma piasku na ulicy Zwiadowców wyeliminowała „dziki” objazd w ciągu ulic Tartacznej – Zwiadowców – Nad Wartą, przez kierowców chcących ominąć zamknięty odcinek ul. Kostrzyńskiej.
 
Od ul. Dobrej wjazd możliwy będzie wyłącznie do ul. Nad Wartą. Natomiast dojazd do ul. Zwiadowców, Piechoty, Rycerskiej, Tartacznej i przyległych możliwy będzie wyłącznie od strony Al. 11 Listopada i ul. Kostrzyńskiej.
czytaj dalej

Rozpoczyna się przebudowa Kostrzyńskiej

W poniedziałek rozpoczynają się prace związane z przebudową Kostrzyńskiej. Wykonawca planuje w południe zamknięcie tej ulicy na odcinku od zjazdu do Miejskiego Zakładu Komunikacji (ul. Kostrzyńska nr 46) do połowy skrzyżowania z ul. Tartaczną.
 
Wyjazd z ul. Tartacznej w ul. Kostrzyńską będzie możliwy wyłącznie w kierunku centrum miasta.
czytaj dalej

Tymczasowe rondo przy ul. Myśliborskiej, Dobrej, Szczecińskiej i Mironickiej

Informujemy, że Wykonawca przebudowy ul. Kostrzyńskiej zakończył wytyczanie tymczasowego ronda na skrzyżowaniu ul. Myśliborskiej, Dobrej, Szczecińskiej i Mironickiej. Wprowadzone zostało nowe oznakowanie pionowe i poziome barwy żółtej. Wykonawcy pozostały jedynie do zrealizowania prace porządkowe oraz demontaż starego oznakowania pionowego.
 
Rondo w godzinach porannych zostało również przetestowane pod względem przejezdności przez 15 metrowy autobus Miejskiego Zakładu Komunikacji.
 
czytaj dalej
1 2 3 4 5 6 ... 8