Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP

Jesteś tutaj:

Strona głównaMiastoStraż Miejska
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Straż Miejska

Straż Miejska w Gorzowie Wielkopolskim

Adres:
Urząd Miasta Gorzowa Wlkp.
ul. Łokietka 22, parter, pok. 010 (niski parter),
66-400 Gorzów Wlkp.
Tel. +48 95 73 55 728
e-mail: ksm@um.gorzow.pl
Fax. +48 95 735 59 81
Telefoniczne zgłaszanie interwencji:
poniedziałek – czwartek (w dni robocze):
w godz. od 7.30 do 15.30 tel. – 95 73 55 728
w godz. od 15.30 do 18.00 tel. - 697 662 343
piątek:
w godz. od 7.30 do 14.30 tel. – 95 73 55 728
w godz. od 14.30 do 18.00 tel. - 697 662 343
 
UWAGA: W DNIU 31 PAŹDZIERNIKA 2017 R. ZGŁOSZENIA INTERWENCJI BĘDĄ PRZYJMOWANE DO GODZ. 15.30.
               
Komendant
Andrzej Jasiński
 
Zastępca Komendanta
Bolesław Romańczyk
 
Strażnicy:
  • st. insp. Krzysztof Kołowrocki
  • st. insp. Tomasz Ufir
  • st. insp. Roman Słopecki
  • insp. Leszek Bukowski
  • mł. sp. Piotr Turek
  • st. str. Piotr Michalski
  • apl. Krzysztof Lis
  • str. Jakub Bartnicki
  • st. str. Małgorzata Żołądkowska
  • mł. str. Marta Niedźwiecka
  • mł. str. Justyna Smolińska
  • apl. Sylwia Wojsz
  • apl. Łukasz Adamczewski
  • apl. Marta Ciećwierz
Pracownicy administracyjni:
  • podinsp. Elżbieta Modzelan  nr tel. 95 73 55 728
  • Referent Lidia Maciuk nr tel. 95 73 55 728
Rejony służbowe ograniczone:
 
Rejon nr I - rzeką Wartą - ul .Cichońskiego - ul. Jagiełły - ul. Wybickiego –
ul. Estkowskiego -   ul. Jancarza - Dworzec  PKP, PKS.
 
Odpowiedzialni strażnicy:
 
Piotr Turek 
Jakub Bartnicki
 
Rejon nr II - ul. Żwirową (od granic miasta) - ul. Kosynierów Gdyńskich - ul. Wybickiego -   ul. Jagiełły – ul. Cichońskiego – rzeką Wartą - Rondo Santockie  - ul. Podmiejska -              ul. Pomorska - Aleja Ruchu Młodzieży Niezależnej -  Aleja Księdza Witolda Andrzejewskiego -   ul. Wyszyńskiego (do granic miasta).  
 
Odpowiedzialni strażnicy:
 
Piotr Michalski
Małgorzata Żołądkowska
Rejon nr III - Zachodnia strona miasta: ul. Żwirową (od granic miasta) - ul. Kosynierów Gdyńskich - ul. Estkowskiego – ul. Jancarza - granica rzeka Warty.
 
Odpowiedzialni strażnicy:
 
Krzysztof Kołowrocki
Marta Niedźwiecka
 
Rejon nr IV - Wschodnia strona miasta: ul. Wyszyńskiego (od granic miasta) -  Aleja Księdza Witolda Andrzejewskiego -  Aleja Ruchu Młodzieży Niezależnej - ul. Pomorska –                   ul. Podmiejska (do ronda Santockiego) – granica  rzeka Warta.
  
Odpowiedzialni strażnicy:
 
Justyna Smolińska
Łukasz Adamczewski.
 
Rejon nr  V- Zakanale i Zawarcie.
 
Odpowiedzialni strażnicy:
 
Tomasz Ufir
Sylwia Wojsz.
 
Patrol interwencyjny:
 
Leszek Bukowski
Roman Słopecki
.
 
Imię i Nazwisko stanowisko telefon   e-mail pokój
Andrzej Jasiński Komendant Straży Miejskiej 957355727   andrzej.jasinski@um.gorzow.pl 012
Bolesław Romańczyk Zastępca Komendanta Straży Miejskiej 957355838   boleslaw.romanczyk@um.gorzow.pl 011
Elżbieta Modzelan Podinspektor Straży Miejskiej 957355728   modzelan@um.gorzow.pl 010
Lidia Maciuk Referent Straży Miejskiej 957355728   lidia.maciuk@um.gorzow.pl 011
Krzysztof Kołowrocki Starszy Inspektor Straży Miejskiej 957355593   krzysztof.kolowrocki@um.gorzow.pl 013
Marta Ciećwierz Aplikant Straży Miejskiej 957355593   marta.ciecwierz@um.gorzow.pl 013
Roman Słopecki Starszy Inspektor Straży Miejskiej 957355593   roman.slopecki@um.gorzow.pl 013
Leszek Bukowski Inspektor Straży Miejskiej 957355593   leszek.bukowski@um.gorzow.pl 013
Sylwia Wojsz Aplikant Straży Miejskiej 957355593   sylwia.wojsz@um.gorzow.pl 013
Tomasz Ufir Starszy Inspektor Straży Miejskiej 957355593   tomasz.ufir@um.gorzow.pl 013
Piotr Turek Młodszy Specjalista Straży Miejskiej 957355593   piotr.turek@um.gorzow.pl 013
Piotr Michalski Starszy Strażnik Straży Miejskiej 957355593   piotr.michalski@um.gorzow.pl 013
Krzysztof Lis Aplikant Straży Miejskiej 957355593   krzysztof.lis@um.gorzow.pl 013
Jakub Bartnicki Strażnik Straży Miejskiej 957355593   jakub.bartnicki@um.gorzow.pl 013
Małgorzata Żołądkowska Starszy Strażnik Straży Miejskiej 957355593   malgorzata.zoladkowska@um.gorzow.pl 013
Łukasz Adamczewski Aplikant Straży Miejskiej 957355593   lukasz.adamczewski@um.gorzow.pl 013
Justyna Smolińska Młodszy Strażnik Straży Miejskiej 957355593   justyna.smolinska@um.gorzow.pl 013
Marta Niedźwiecka Młodszy Strażnik Straży Miejskiej 957355593   marta.niedzwiecka@um.gorzow.pl 013