Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Ewaluacja Budżetu Obywatelskiego 2018
ALFABET_STILONU 28.10
spotkania teatralne 10-17.11
Nosek
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Kalendarz imprez sportowych

  • 21-01-2016
  • Autor: Dawid Kuraszkiewicz
  • drukuj

kalendarz imprez sportowych

Kalendarz Imprez Sportowych - Październik
Data
Godzina
Organizator
Bilety
1.10
Niedziela
9:00
 
 
 
I Gorzowski Duathlon
CSR Słowianka: zawody kolarsko-biegowe na trasie: Słowiańska, Roosevelta, Witolda Andrzejewskiego, al. Ruchu Młodzieży Niezależnej
Stowarzyszeni „Aktywne Życie”,
Miasto Gorzów Wlkp.
Wstęp wolny
 
9:30
 
 
 
Wycieczka Piesza: Łupowo – Gorzów Wlkp. – „Święto pieczonego ziemniaka”
Spotkanie na dworcu Głównym PKP, powrót około
godz. 16.00
Klub Turystyki Pieszej „TRAMP”
Wstęp wolny
 
10:00
 
 
 
Szachowe Mistrzostwa Gorzowa Wielkopolskiego –
rundy V – VII
Lokal Klubu Szachowego „Stilon” ul. Chrobrego 28
Klub Szachowy „Stilon”
Wstęp wolny
 
16:00
 
 
 
Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-19
Warta Gorzów – TS Podbeskidzie Bielsko Biała
Stadion OSiR ul. Mickieiwcza
Warta Gorzów
Wstęp wolny
2.10
Poniedziałek
18:00
 
 
 
Mecz Basket Ligi Kobiet:
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów – CCC Polkowice
Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża ul. Chopina 52
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Normalny:
20 zł
Ulgowy: 10 zł
7.10
Sobota
13:00
 
 
 
Mecz IV ligi piłki nożnej:
Piast Gorzów Karnin – Odra Bytom Odrzański
SOSiR ul. Łagodzińska 26
Stowarzyszenie Karnin
Wstęp wolny
 
15:00
 
 
 
Mecz III ligi gr. 3: ZKS Stilon Gorzów – Ślęza Wrocław
Stadion OSiR ul. Olimpijska
Stilon Gorzów
Normalny:
12-30 zł
Ulgowy: 2 zł
 
16:00
 
 
 
Mecz IV ligi piłki nożnej: Warta Gorzów – Korona Kożuchów
Stadion OSiR ul. Mickieiwcza
Warta Gorzów
Cegiełka 5 zł
8.10
Niedziela
9:30
 
 
 
 
 
Międzynarodowy Turniej Judo z okazji 760-lecia Miasta Gorzowa Wlkp. pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Gorzowa Wlkp.
Zespół Szkół nr 20 ul. Szarych Szeregów 7
 
GSSiR Jamniuk Gorzów Wlkp.
Wstęp wolny
 
9:50
 
 
 
Wycieczka Piesza: Górki Noteckie – Buki Zdroiskie – Górki Noteckie
Spotkanie na dworcu Głównym PKP,
powrót około godz. 16.00
Klub Turystyki Pieszej „TRAMP”
Wstęp wolny
 
13:30
 
 
 
Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-17
Stilon Gorzów  – Miedź Legnica
Stadion OSiR ul. Olimpijska
Stilon Gorzów
Wstęp wolny
 
18:00
 
 
 
Mecz Basket Ligi Kobiet:
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów – ENEA AZS Poznań
Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża ul. Chopina 52
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Normalny:
20 zł
Ulgowy: 10 zł
14.10
Sobota
8:00-14:00
 
 
 
Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach
Ośrodek Rehabilitacyjno- Wypoczynkowym im. Prof. Wiktora Degi w Gościmiu
GZSN START,
Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Zielona Góra
Wstęp wolny
 
15:00
 
 
 
Mecz Centralnej Ligi juniorów U-15:
PUKS Maksymilian Gorzów – Zagłębie Lubin
Stadion OSiR ul. Mickieiwcza
PUKS Maksymilian
Wstęp wolny
 
Godzina do ustalenia
 
 
 
Mecz I ligi Piłki Ręcznej:
KS Stal Gorzów - SMS ZPRP Gdańsk
Hala Zespołu Szkół nr 20
Stal Gorzów
Więcej informacji:
www.stalgorzow.pl
15.10
Niedziela
7:40
 
 
 
Wycieczka na Zamek w Kórniku
Spotkanie przy pomniku A. Mickiewicza, powrót około godz. 19.00
Klub Turystyki Pieszej „TRAMP”
Więcej informacji:
661 779 024
 
8:00-14:00
 
 
 
Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Szachach
Ośrodek Rehabilitacyjno- Wypoczynkowym im. Prof. Wiktora Degi w Gościmiu
GZSN START,
Ministerstwo Sportu i Turystyki, Urząd Marszałkowski Zielona Góra
Wstęp wolny
 
15:00
 
 
 
 
Mecz 1. ligi mężczyzn tenisa stołowego
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski – ASTS OLIMPIA-UNIA Grudziądz
Stara Łaźnia Miejska ul. Jagielły 11
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski
Wstęp wolny
 
15:00
 
 
 
Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-19
Warta Gorzów – OKS Odra Opole
Stadion OSiR ul. Mickieiwcza
Warta Gorzów
Wstęp wolny
19.10
Czwartek
18:00
 
 
 
Mecz Euroligi Kobiet:
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów – TTT RIGA EuroCup
Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża ul. Chopina 52
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Informacje:
www.azspwszgorzow.pl/
21.10
Sobota
12:00
 
 
 
Mecz 3 ligi mężczyzn tenisa stołowego:
GKS Gorzovia II Gorzów Wielkopolski - LUKS "PEŁCZ" Górki Noteckie
Stara Łaźnia Miejska ul. Jagielły 11
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski
Wstęp wolny
 
13:00
 
 
 
Mecz IV ligi piłki nożnej:
Piast Gorzów Karnin – Czarni Browar Witnica
SOSiR ul. Łagodzińska 26
Stowarzyszenie Karnin
Wstęp wolny
 
15:00
 
 
 
Mecz III ligi gr. 3: ZKS Stilon Gorzów – Ruch Zdzieszowice
Stadion OSiR ul. Olimpijska
Stilon Gorzów
Normalny:
12-30 zł
Ulgowy: 2 zł
 
16:00
 
 
 
Mecz IV ligi piłki nożnej: Warta Gorzów – Dąb Przybyszów
Stadion OSiR ul. Mickieiwcza
Warta Gorzów
Cegiełka 5 zł
22.10
Niedziela
10:00
 
 
 
Turniej tenisa stołowego: II rzut Klasy A
Stara Łaźnia Miejska ul. Jagielły 11
GKS MojeBermudy.pl GORZOVIA Gorzów Wielkopolski
Wstęp wolny
 
10:00
 
 
 
Wycieczka Piesza: Gorzów – Chwalęcice –Osiedle Marzeń – Gorzów
Spotkanie przy Tesco na ul. Myśliborskiej, powrót około godz. 15.00
Klub Turystyki Pieszej „TRAMP”
Wstęp wolny
 
13:00
 
 
 
Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-17
Stilon Gorzów  – BTP Stal Brzeg
Stadion OSiR ul. Olimpijska
Stilon Gorzów
Wstęp wolny
28.10
Sobota
14:00
 
 
 
Mecz III ligi gr. 3: ZKS Stilon Gorzów – SKRA Częstochowa
Stadion OSiR ul. Olimpijska
 
 
 
 
Stilon Gorzów
Normalny:
12-30 zł
Ulgowy: 2 zł
29.10
Niedziela
9:30
 
 
 
Wycieczka Piesza: Gorzów – Chwalęcice –Osiedle Marzeń – Gorzów
Spotkanie przy hotelu Mieszko, powrót około godz. 15.00
Klub Turystyki Pieszej „TRAMP”
Wstęp wolny
 
14:00
 
 
 
Mecz Centralnej Ligi Juniorów U-19
Warta Gorzów – Lech Poznań
Stadion OSiR ul. Mickieiwcza
Warta Gorzów
Wstęp wolny
 
18:00
 
 
 
Mecz Basket Ligi Kobiet:
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów – JAS FBG Zagłębie Sosnowiec
Hala Akademii im. Jakuba z Paradyża ul. Chopina 52
InvestInTheWest AZS AJP Gorzów
Normalny:
20 zł
Ulgowy: 10 zł

Załączniki