Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Majówka
furmanka_2018
spotkania 2018 BO
gorzów przystań poprawiony
Footsteps-slider
kresoviana_2018
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Kalendarz imprez sportowych

  • 21-01-2016
  • Autor: Dawid Kuraszkiewicz
  • drukuj

Kalendarz imprez sportowych

Kalendarz imprez sportowych – Kwiecień
 
Data
Impreza
Organizator
Bilety
Każda sobota kwietnia
900
Parkrun Gorzów – cosobotni bieg w Parku Kopernikana dystansie 5 km z pomiarem czasu
Parkrun Gorzów Wlkp.
Info: parkrun.pl
1000-1130
Cosobotnie zajęcia fitness i jogi
Sufit strefa jogi
ul. Piłsudskiego 46G
 
07.04
Sobota
 
IV Memoriał Marcina Rascha
CSR „Słowianka” Sp. z o. o. oraz współorganizatorzy: Zespół Szkół Elektrycznych, Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ZWKF
 
 
940-1510
Memoriał szachowy Kacpra Kasperaszka
X mistrzostwa ziemi lubuskiej osób niepełnosprawnych w szachach
GZSN Start
 
 
Mecz:
Piast-Gorzów Wlkp. – Korona Kożuchów
Stowarzyszenie Karnin
 
08.04
Niedziela
920-1530
„Rajd Kaczeńców”
Brzozowiec – Borek
KTP Tramp
Spotkanie na dworcu głównym PKP
 
Drużynowe Mistrzostwa Polski – PGE Ekstraliga
Cash Broker Stal Gorzów – Get Well Toruń
KS Stal Gorzów
ul. Kwiatowa 55
Więcej informacji: www.stalgorzow.pl/
09.04
Poniedziałek
 
Ekiden - AWF
AWF
 
14.04
Sobota
1600
ZKS Stilon – GKS Pniówek Pawłowice Śląskie
ZKS Stilon
Stadion przy ul. Olimpijskiej
1600
Warta Gorzów – Steinpol Ilanka Rzepin
Warta Gorzów
Stadion przy ul. Krasińskiego
930-1400
V turniej w ramach lubuskiej ligi mini koszykówki chłopców
MKK Basket
Hala sportowa SP 13
 
Miejska edycja Deichmann Mini Mistrzostwa Świata 2018
UKS Chemik Sport Akademia
Zawody od 14.04 odbywać się będą co sobotę
15.04
Niedziela
1600
Mecz Centralnej Ligii Juniorów Starszych
Warta Gorzów – Falubaz Zielona Góra
Warta Gorzów
Stadion przy ul. Krasińskiego
735-2000
Wycieczka
Rogalin – Poznań
KTP Tramp
zapisy: 661 779 024
14-15.04
Sobota - Niedziela
14.04
900-1100
i
1700-1900
15.04
900-1100
Zawody w Piłce Wodnej Juniorów (boisko 25x10)
KS Alfa
 
21.04
Sobota
1600
Piast-Gorzów Wlkp. – Dąb Przybyszów
Stowarzyszenie Karnin
 
 
KS Stal Gorzów - AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego
Hala sportowa ZS nr 20, ul. Szarych Szeregów
Więcej informacji: www.stalgorzow.pl/
22.04
Niedziela
9401520
Wycieczka Nowiny Wielkie – Lubno
KTP Tramp
Spotkanie na dworcu głównym PKP
28.04
Sobota
1600
ZKS Stilon – TS Gwarek Tarnowskie Góry
ZKS Stilon
Stadion przy ul. Olimpijskiej
1600
Warta Gorzów – Spójna Ośno
Warta Gorzów
Stadion przy ul. Krasińskiego
29.04
Niedziela
735-2100
Wycieczka
Grodno - Międzyzdroje
KTP Tramp
zapisy: 661 779 024
27-29.04
Piątek – Niedziela
 
Międzynarodowy Turniej w Piłce Wodnej Juniorów „Słowianka Cup”
CSR „Słowianka” Sp. z o. o.
 
1700
Mecz Centralnej Ligii Juniorów Starszych
Wata Gorzów – Górnik Zabrze
Warta Gorzów
Stadion przy ul. Krasińskiego
         
 

Załączniki