Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Gorzów Blisko Świąt
Studium uwarunkowań
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

Gorzów na skateparku – zawody ekstremalne

W weekend od 18 do 20 września br. gorzowski skatepark zgromadzi miłośników sportów ekstremalnych. Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach: rower BMX, rower MTB, deskorolka, hulajnoga. W każdej z wymienionych kategorii zostaną rozegrane różne konkurencje.
 
Zachęcamy całe rodziny do kibicowania zawodnikom biorącym udział w zawodach, dla najmłodszych przygotowana będzie specjalna strefa animacji.
 
Zadanie realizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.
 
Harmonogram wydarzenia
 
Piątek:
Biuro zawodów od 9:00,
12:00 Powitanie i rozpoczęcie zawodów,
12:15-14:00 BMX PRO konkurencja Game of Bike,
12:15-14:00 deskorolka PRO Game of Skate,
14:00-15:45 hulajnoga PRO Game of Scoot,
15:45-17:15 MTB PRO Game of Bike,
17:15-17:45 BMX PRO Best trick,
17:45-18:15 MTB PRO Best trick,
18:15-18:45 (00:30) deskorolka PRO Best trick,
19:00 Ogłoszenie wyników, oficjalne wręczenie nagród oraz zaproszenie na kolejny dzień.
 
Sobota:
9:00 biuro zawodów
10:00 Oficjalne rozpoczęcie drugiego dnia.
10:10-11:25 hulajnoga wyczynowa JUNIOR najlepszy przejazd do 14 lat,
10:10-10:40 MTB PRO najwyższy skok bunny hop,
10:40-11:10 BMX PRO najwyższy skok bunny hop,
11:10-11:40 deskorolka PRO najwyższy skok bunny hop,
11:25-12:40 hulajnoga wyczynowa PRO najlepszy przejazd od 14 lat,
12:40-13:10 Pokaz Teamu Scootive,
13:10-14:10 hulajnoga wyczynowa JUNIOR najlepszy przejazd do 14 lat,
14:10-15:10 hulajnoga wyczynowa PRO najlepszy przejazd od 14 lat,
15:10-15:40 deskorolka PRO best trick po nowej stronie skateparku,
15:10-15:40 MTB PRO best trick po starej stronie skateparku,
15:40-16:10 hulajnoga wyczynowa PRO best trick od 14 lat,
16:10-16:40 hulajnoga wyczynowa JUNIOR best trick do 14 lat,
16:40-17:10 BMX best trick,
17:20 Ogłoszenie wyników, oficjalne wręczenie nagród oraz zaproszenie na kolejny dzień.
 
Niedziela:
9:00 biuro zawodów,
10:00-11:15 MTB JUNIOR najlepszy przejazd do 14 lat,
11:15-12:30 BMX JUNIOR najlepszy przejazd do 14 lat,
12:30-13:30 deskorolka JUNIOR najlepszy przejazd,
13:30-14:45 MTB PRO najlepszy przejazd,
14:45-15:30 MTB PRO najlepszy przejazd,
15:30- 16:00 hulajnoga wyczynowa PRO najwyższy skok bunny hop,
16:00-17:15 BMX PRO najlepszy przejazd,
17:15-18:30 BMX PRO najlepszy przejazd,
18:30-20:00 deskorolka,
20:00- oficjalne wręczenie nagród i zamknięcie zawodów.
 
Sandra Kwiatkowska 
Wydział Sportu

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją