Narzędzia i usługi

Kalendarz imprez

Sport i turystyka

AZS AJP U-18 Mistrzem Polski

Akademiczki z Gorzowa zdobyły złote medale Mistrzostw Polski do lat 18. W finale mistrzostw Polski Enea AZS AJP pokonała Enea AZS Szkoła Gortata Poznań 54:49. Trzecie miejsce dla Energa MG 13 Politechnika Gdańska.

Gorzowianki w grupie pokonały MPKK Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 62 : 43, później wygrały z MUKS Poznań 70 : 54. W ćwierćfinale ich wyższość musiały uznać zawodniczki z UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki 73 : 49. W półfinale wypunktowały 77 : 44 GTK Arkę Gdynia. We wczorajszym finale udowodniły, że są najlepsze w kraju pokonując Akademiczki z Poznania. MVP turnieju finałowego została wybrana kapitan AZS AJP Joanna Kobylińska, zaś w pierwszej piątce turnieju znalazło się miejsce dla Aleksandry Kuczyńskiej.