Narzędzia i usługi

Kalendarz imprez

Sport i turystyka

„Złoty Kask” na głowie Bartosza Zmarzlika!

W poniedziałek 27 lipca br. w Bydgoszczy odbył się krajowy finał turnieju o Złoty Kask, w którym z sukcesami udział wzięli zawodnicy Gorzowskiej Stali Moje Bermudy w osobach Bartosza Zmarzlika, Krzysztofa Kasprzaka i Szymona Woźniaka.
Dwaj z nich wywalczyli miejsca na podium. Bartosz Zmarzlik okazał się być nieuchwytnym dla rywali i z kompletem 15 punktów stanął na najwyższym stopniu podium. Dla statystyk warto odnotować, że to pierwsze w historii startów naszego reprezentanta w tym cyklu trofeum. Bardzo dobrze na torze Polonii zaprezentował się też Krzysztof Kasprzak, który zdobywając 12 pkt, stanął do biegu barażowego o 2. miejsce i musiał uznać wyższość Pawła Przedpełskiego z Włókniarza Częstochowa i tym samym zajął 3. miejsce. Ostatni gorzowski zawodnik Szymon Woźniak miał mniej powodów do radości bo zdobył 6 pkt. i również wystartował w biegu barażowym o 9 miejsce, w którym przegrał z Bartoszem Smektałą z Unii Leszno zajmując ostatecznie 10 miejsce.