Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

Grand Prix Lata w Nierzymiu

Miasto Gorzów, Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Siatkarskim Klubem Sportowym organizują pierwszy w tym roku turniej Grand Prix Lata o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa w siatkówce plażowej.
 
Mecze zaplanowano na sobotę, 25 lipca br. w Nierzymiu. Organizatorzy czekają na chętne drużyny.
 
 
- To już tradycja, że latem w Nierzymiu, na terenie ośrodka OSiR, odbywają się trudniej siatkówki plażowej. W tym roku, z uwagi na światową sytuację pandemiczną, wystartowały z opóźnieniem, ale przy niemałym zainteresowaniu zawodników – powiedział dyrektor ośrodka Włodzimierz Rój.
 
Organizatorzy, czyli gorzowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Siatkarski Klub Sportowy w Gorzowie, zapraszają chętne pary do udziału w zawodach. Turniej rozpoczyna się w sobotę 25 lipca br. o godzinie 10.00, do tego dnia trwają zapisy. Wpisowe wynosi 20 zł.
 
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są drogą elektroniczną pod adresem: osir@osir.gorzow.pl lub osobiście w biurze zawodów w dniu rozgrywek, nie później niż do godziny 10.00.
 
Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny dwuosobowe (także mieszane), każda drużyna powinna wskazać swojego kapitana, który będzie ją reprezentował w kontaktach z organizatorem. Zawodnicy powinni mieć ukończone 16 lat lub okazać pisemne pozwolenie od opiekunów na udział w turnieju.
 
Za zajęcie pierwszego miejska drużyna otrzyma puchar i nagrodę 500 zł, za drugie puchar i 300 zł, a za trzecie puchar i 200 zł. Nagrody będą przelane na konto, wskazane przez kapitana drużyny.
 
 
Organizatorzy zapewniają catering, tj. zupę z kotła i kiełbaskę z grilla.
 
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Jan Wojtanowski

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją