Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Znów można skakać

W sobotę (6 czerwca), najszybciej jak tylko to było możliwe, swoją działalność wznowił Rodzinny park rozrywki Fun Jump Gorzów. Godziny otwarcia pozostały bez zmian; przez cały tydzień od dziewiątej rano do dziewiątej wieczór, w soboty godzinę dłużej.
 
Ponieważ nadal obowiązuje zasłanianie nosa i usta w zamkniętych przestrzeniach w miejscach publicznych, odwiedzający Fun Jump otrzymają gratis maseczkę.
 
Zabawa tam będzie całkowicie bezpieczna; wprowadzono wszystkie przepisy dotyczące funkcjonowania parków rozrywki podczas pandemii. Gorzowski park będzie codziennie zdezynfekowany. Nie rzadziej niż co godzinę dezynfekowane będą toalety, blaty, klamki, poręcze, uchwyty, kołowrotki i inne, często dotykane, powierzchnie.
 
Fun Jump Gorzów znajduje się na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych – znajdziemy w nim przede wszystkim park trampolin, który składa się z kilku stref: areny głównej, strefy gąbek, koszykówki, akrobacji oraz strefy zbijaka. Oprócz tego jest Laser Tag, czyli laserowy paintball, laserowa strzelnica i laserowy labirynt. A także pierwszy w Polsce park linowy pod dachem.
 
Dodatkową atrakcją w sąsiedztwie jest papugarnia. Natomiast jeżeli ktoś zgłodnieje po dniu pełnym wrażeń, będzie mógł wstąpić do Dream Burgera.
 
Park znajduje się przy ulicy Targowej, w hali należącej do Gorzowskiego Rynku Hurtowego.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją