Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Gorzów Blisko Świąt
Studium uwarunkowań
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Przegrana z UKS Bankówka Zielonka

Po bardzo zaciętym, wyrównanym pojedynku I LO UKS Floorball przegrał w 3. kolejce ekstraligi unihokeja 5:7 z Bankówką Zielonka.
 
Bramki dla Gorzowa zdobyli: Dawid Połomka, Filip Łukaszewski, Wojciech BojkoMaksym Helman i Damian Domański. Dwie asysty zaliczył Jan Kleinhardt, po jednej - Daniel Chochowski i Filip Łukaszewski. 
 
 
Po dwóch dość łatwych zwycięstwach przyszła pora na sprawdzian z przeciwnikiem z "górnej półki". Zawodnicy I LO UKS Floorball rozpoczęli bardzo dobrze. Prowadzenie w 5. minucie, potem 2:1 w siedemnastej. Niestety chwila nieuwagi i kilka prostych błędów dała naszym rywalom trzy bramkowe prowadzenie. Gorzowscy unihokeiści wrócili do spokojniejszej gry i zaczęli odrabiać straty. W 53. minucie, po zdobycia bramki, wyrównujemy 5:5.
 
Niestety, w końcówce łapiemy karę 2 minut i w ostatnich sekundach osłabienia tracimy bramkę. Próbujemy jeszcze agresywnej obrony na całym boisku, by odrobić stratę, jednak to przeciwnik zdobywa kolejnego gola i musimy przełknąć gorycz porażki.
 
Już za tydzień nasi reprezentanci zmierzą się na wyjeździe z KS Lokomotiv Czerwieńsk. W naszej hali zobaczymy zawodników I LO UKS Floorball Gorzów 3 listopada, w meczu z aktualnymi mistrzami Polski - Góralami z Nowego Targu.
 
Paweł Wiśniewski
I LO UKS Floorball

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją