Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Dobry Wieczór Gorzów
Wielki Test o Gorzowie
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Inauguracja sezonu ENEA Mini Basket Ligi

W Dębnie odbył się pierwszy w tym sezonie turniej ENEA Mini Basket Ligi w ramach programu „Nauka, Sport, Przyszłość”. Niespodzianką dla najmłodszych adeptek basketu była obecność koszykarek PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów.
 
Chloe Jackson, Annamaria Prezelj i Żosselina Maiga dobrze się bawiły z młodymi zawodniczkami, wykonywały rzut rozpoczynający grę, prowadziły rozgrzewkę oraz wcieliły się w modelek, by pozować do rysunków wykonywanych przez uczestniczki ENEA Mini Basket Ligi.
 
- Zaczynamy ósmy rok pracy, a nasz projekt cały czas się rozwija. Mamy z tego dużo radości, bo dla nas w klubie to jest takie oczko w głowie.  Pierwsze zawodniczki, które były uczestniczkami ENEA Mini Basket Ligi występują w zespole juniorskim i myślę, że niedługo niektóre z nich powalczą o miejsce w składzie drużyny pierwszoligowej.  Dziękujemy firmie ENEA, która objęła patronatem nasz projekt Mini Basket Ligi. Dzięki takiemu sponsorowi podczas tych turniejów widzimy uśmiech na twarzach dzieci i pozwalamy im się rozwijać poprzez sport – powiedział trener koordynator projektu, Dariusz Maciejewski.


Piotr Kaczmarek 
AZS AJP Gorzów 
 
Fot. z archiwum klubu AZS AJP Gorzów 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją