Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
rowerowa stolica polski.png
slider_BO
gorzow_multikulti_16.09.2019
slider_hakaton
etzt_slider-ok
Edukacja ekologiczna
ORONSKO_mos-krowa
Konkursy: „Piękne balkony” i „Domy w ogrodach”
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Międzygminny bieg połączony z konkursem ekologicznym

W ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, Związek Celowy Gmin MG-6 serdecznie zaprasza reprezentacje wszystkich szkół podstawowych do udziału w Międzygminnym biegu połączonym z konkursem ekologicznym, który odbędzie się 19 września 2019 r. w Parku Górczyńskim.
 
Już 19 września 2019 r. o godzinie 9:30 w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu zapraszamy do udziału w Międzygminnym biegu połączonym z konkursem ekologicznym. Działanie to jest częścią zadania "Jestem, myślę, segreguję - kampania edukacyjna Związku Celowego Gmin MG-6", dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Zielonej Górze.
Konkurs jest dedykowany dla 3-osobowych reprezentacji szkół podstawowych z obszaru Związku Celowego Gmin MG-6 (jedna osoba z klas III-IV, druga osoba z klas V-VI, trzecia osoba z klas VII-VIII). Więcej szczegółów na plakacie oraz w regulaminie.
 
Zapraszamy!
 
Atrakcyjne nagrody czekają!
 
W celu szerzenia idei Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, zachęcamy aby na imprezę przyjść na pieszo lub przyjechać rowerem!
 
 
Barbara Nowak-Trzosek
Biuro Związku Celowego Gmin MG-6
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Załączniki