Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
pocztowka slider
letnia_pozytyvka
Footsteps-slider
DUNAL_sl2
Konkursy: „Piękne balkony” i „Domy w ogrodach”
Z Gorzowa dookoła (ś)fiata
Edukacja ekologiczna
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

XXV Olimpiada Młodzieży na Słowiance

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne „Słowianka” zaprasza na kolejne wielkie emocje sportowe. W ramach XXV Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Letnich 2019 na basenie olimpijskim „Słowianki” odbędą się zawody w pływaniu synchronicznym oraz piłce wodnej.
 
Pływanie synchroniczne ( 2-3 lipca)  to zupełnie nowe wyzwanie dla gorzowskiej „Słowianki”. Tego typu impreza odbywać się będzie na basenie po raz pierwszy i wymaga specjalistycznego przygotowania obiektu, dlatego też szczególnie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do obejrzenia niecodziennego widowiska.
 
Po jednodniowej przerwie wystartuje dyscyplina piłka wodna (5-7 lipca). Na boisku centralnym Słowianki o miejsce na podium walczyć będzie 6 zespołów, w tym nasz gorzowski Klub Sportowy Alfa Gorzów.
 
Wstęp na trybuny tradycyjnie będzie bezpłatny, dlatego gorąco zapraszamy całymi rodzinami do wspólnego kibicowania.
 
Poniżej przedstawiamy szczegółowe programy zawodów:
 
PŁYWANIE SYNCHRONICZNE
02-03.07.2019
02.07.2019 r. (wtorek)
8:00 – 9:00 – rozgrzewka do 2 konkurencji: zespoły, solistki
9:00 – 10:00 – eliminacje: ZESPOŁY
10:00 – 10:05 – przerwa techniczna
10:05 – 11:15 - eliminacje: SOLISTKI
11:15  - 12:00 – rozgrzewka do 1 konkurencji: duety
12:00 – 13:20 - eliminacje: DUETY
          PRZERWA OBIADOWA
14:30 – 15:15 – rozgrzewka do 1 konkurencji: kombinacje
15:15 – 15:30 – przygotowanie do defilady i ceremonii otwarcia
15:30 – 16:00 - uroczyste otwarcie zawodów
16:00 – 16:45 - finał: KOMBINACJE
16:45 – 17:00 - ceremonia wręczenia medali (KOMBINACJE)
          17:00 – 18:00 – rozgrzewka do 1 konkurencji: figury
18:00 – 20:15 -  FIGURY
 
03.07.2019 r. (środa)
8:00 – 8:45 - rozgrzewka do 1 konkurencji: zespoły
8:45 – 9:45 -  finał: ZESPOŁY ( 8 plus pre-swimmer)
9:45 – 10:30 - rozgrzewka do 1 konkurencji: solo
         10:30 – 11:30 – finał: SOLO (12 plus pre-swimmer)
11:30 – 11:45 – przerwa
11:45 – 12:00 -  ceremonia wręczenia medali (ZESPOŁY I SOLO)
PRZERWA OBIADOWA
13:15 – 14:00 – rozgrzewka do 1 konkurencji: DUETY
14:00 – 15:05 – finał: DUETY (12 plus pre-swimmer)
15:05 – 15:30– przerwa
15:30 – 15:50 - ceremonia wręczenia medali (DUETY) oraz puchary dla klubów i województw; uroczyste zamknięcie zawodów
 
PIŁKA WODNA
05-07.07.2019
05.07.2019 r. (piątek)
14:00 – konferencja techniczna
05.07.2019 r. (piątek)
16:00 – uroczyste otwarcie zawodów
SESJA 1
16:30 – rozgrzewka do meczu I
17:00 – mecz I zespoły: 1-5
18:15 – mecz II zespoły: 2-4
19:30 – mecz III zespoły: 3-6
06.07.2019 r. (sobota)
SESJA 2
8:30 – rozgrzewka do meczu IV
9:00 – mecz IV zespoły: 1-6
10:15 – mecz V zespoły: 2-3
11:30 – mecz VI zespoły: 4-5
SESJA 3
15:30 – rozgrzewka do meczu VII
16:00 – mecz VII zespoły: 1-3
17:15 – mecz VIII zespoły: 2-5
18:30 – mecz IX zespoły: 4-6
07.07.2019 r. (niedziela)
SESJA 4
8:30 – rozgrzewka do meczu X
9:00 – mecz X zespoły: 1-4
10:15 – mecz XI zespoły: 2-6
11:30 – mecz XII zespoły: 3-5
SESJA 5
15:30 – rozgrzewka do meczu XIII
16:00 – mecz XIII zespoły: 1-2
17:15 – mecz XIV zespoły: 3-4
18:30 – mecz XV zespoły: 5-6
19:45 – Ceremonia wręczenia medali i pucharów, Uroczyste zamkniecie zawodów
 
Karina Przybylska
CSR Słowianka

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją