Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Unihokeiści I LO Floorball górą w Łochowie

Zwycięstwem, po dogrywce, zakończył sie pierwszy pojedynek unihokeistów I LO Floorball Gorzów z SKS Olimpią Łochów w ćwierćfinale Salming Ekstraligi mężczyzn. Do upragnionego półfinału Mistrzostw Polski potrzebne jest jeszcze jedno zwycięstwo. Kolejne spotkanie naszych reprezentantów w Gorzowie, w sobotę 9 kwietnia o godz. 18.00. Ewentualny trzeci mecz odbędzie się również w Gorzowie, w niedzielę, 10 kwietnia o godz. 10.00. Zapraszamy do hali I LO. Wstęp wolny.
 
Już przed wyjazdem wiedzieliśmy, że nie będą to łatwe pojedynki. Wiedzieliśmy również, że nie jesteśmy bez szans i możemy pokusić się o zwycięstwo w Łochowie.
Do meczu obie drużyny przystąpiły bardzo skoncentrowane.  Strzelanie rozpoczęli Łochowianie, ale my odpowiadaliśmy błyskawicznie i właściwie do końca drugiej tercji spotkanie było wyrównane.
 
Trzecia część meczu rozpoczęliśmy od trafienia i prowadzenia 8:7, ale w 44. minucie przeciwnicy zdobywają dwie bramki i kiedy w osłabieniu w 50. minucie dokładają kolejne trafienie robi się naprawdę groźnie. Jednak kolejny raz pokazujemy charakter zespołu i udowadniamy, że końcówki należą do nas. W 53. minucie trafia Daniel Chochowski i Paweł Kleinhardt i remis utrzymuje się do końca spotkania.
 
 
Dogrywkę rozpoczynają gospodarze, ale przejmujemy piłkę i Łochowianie przerywają akcję faulem. W 24 sekundzie podchodzi do rzutu wolnego Wojtek Bojko i zaskakuje bramkarza rywali bezpośrednim strzałem. Złota bramka daje pierwsze zwycięstwo Gorzowianom w walce o półfinał mistrzostw Polski.
 
SKS Olimpia Łochów - I LO UKS Floorball Gorzów Wlkp.   10 - 11   (4-3, 2-4, 4-3, d. 0-1)
 
Bramki dla I LO: D. Domański, W. Bojko, J. Kleinhardt, W. Bojko, D. Domański (asys. M. Łata), W. Bojko (J. Kleinhardt), M. Łata (P. Kleinhardt), W. Bojko (J.Kleinhardt), D. Chochowski (W. Bojko), P. Kleinhardt (M. Łata), W. Bojko.
 
 
Paweł Wiśniewski
Młodzieżowy Klub Sportowy PUSZKIN
 
Fot. archiwum MKS PUSZKIN
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją