Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
pocztowka slider
baner_gorzow_sniadanie_lipiec
jazda_2019_plakat_ok
Footsteps-slider
Konkursy: „Piękne balkony” i „Domy w ogrodach”
Edukacja ekologiczna
DUNAL_sl2
ZIT
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Mecze z Gorzowa na żywo w internecie!

W nowym sezonie mamy dla kibiców żeńskiego basketu bardzo dobrą wiadomość. Wszystkie mecze z Gorzowa, zarówno rozgrywane w ramach Energa Basket Ligi Kobiet, jak i europejskich pucharów, będzie można obejrzeć na żywo w internecie.

Klub z Gorzowa przygotował dla kibiców niespodziankę. Począwszy od trzeciej kolejki, czyli od niedzieli 21 października, wszystkie mecze rozgrywane w ramach ekstraklasy koszykówki kobiet, a także mecze w europejskich pucharach transmitowane będą na żywo przez klubowy kanał na YouTube. Oznacza to, że kibice z Gorzowa, ale też z całej Polski i europy będą mogli śledzić zmagania swoich drużyn na parkiecie w hali AJP.
W tym sezonie z Gorzowa przeprowadzono już jedną transmisję. Był to inauguracyjny mecz Energa Basket Ligii Kobiet. Telewizja Sport Klub pokazała mecz z Pszczółka Polski-Cukier AZS-UMCS Lublin na swoim kanale. Pozostałe mecze będzie można śledzić w internecie. Czy to na komórce, czy na tablecie, na zwykłym komputerze, czy nawet na telewizorze z funkcją „smart” - wystarczy podłączyć się do sieci i wejść na oficjalny kanał gorzowskiego klubu.

Bardzo się cieszymy, kiedy licznie przychodzicie na halę, aby dopingować nasze dziewczyny. Gdybyście jednak z jakichś powodów nie mogli, to mamy dla Was niespodziankę. Każdy mecz ekstraklasy i europejskich pucharów rozgrywany w hali przy ulicy Chopina będzie można na żywo zobaczyć w internecie!

Transmisje w internecie dostępne będą tutaj.
 
 
KS AZS AJP 
 
Fot. archiwum azsajpgorzow.pl

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją