Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

5 medali KSW Gorzów na Mistrzostwach Polski kadetów w Kickboxingu

5 medali: 1 srebrny i 4 brązowe przywieźli zawodnicy KSW Gorzów z Mistrzostw Polski kadetów w Kickboxingu w formule Pointfighting i Kick Light, które rozegrały się w dniach od 27 do 29 kwietnia 2018 r. w podwarszawskim Mysiadle. Do rywalizacji o tytuły najlepszych kickbokserów w naszym kraju przystąpiło aż 533 zawodników z 74 klubów, w tym 8 zawodników KSW Gorzów.
 
Podopieczni trenerów Tomasza Bagrowskiego i Sławomira Przypisa wywalczyli: Nikolas Szczepaniak - II m. w formule Pointfighting i III m. Kick w Light w kategorii wagowej 42 kg. kadet starszy, Marika Szczepaniak - III m. Pointfighting i III m. Kick Light 32 kg. kadet młodszy, Natalia Kowaleczko - Krupa - III m. Pointfighting 65 kg. kadet starszy.
Zawody były mocno obsadzone i stały na bardzo wysokim poziomie. Do zdobycia medalu trzeba było stoczyć kilka walk i mocno się napracować.

Najlepszy w drużynie okazał się Nikolas Szczepaniak, który w finale Pointfighting po bardzo dobrej i wyrównanej walce minimalnie przegrał z kolegą z gorzowskiego klubu Dragon. Z kolei w formule Kick Light idąc jak burza, po dwóch wygranych walkach przed czasem, uległ w półfinale z późniejszym Mistrzem Polski.

Gratulujemy!

Dziękujemy za wsparcie wyjazdu Urzędowi Miasta Gorzowa Wlkp. oraz Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Lubuskiego oraz sponsorom klubu:
OPTIMUM BAU, SEKRET PLUS, RC SOLUTIONS KULS, TRANSPORT KIELEC, KONMAR, BEL-POL GORZÓW, GRUPA GEZET, USŁUGI TRANSPORTOWE MAREK ZINEK, WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW IPCARS (RENTIS), LEX WORK, GRASSHOPPER, PENSJONAT FUDA, I.M.C. ENGINEERING POLAND.

 

Tomasz Bagrowski
kswgorzow.pl​

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją