Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
WOŚP
Strategia 2030
ChodźMY
Organizacja pracy UM Gorzowa
ZIT

Jesteś tutaj:

Strona głównaSport i turystyka
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Sukcesy naszych kajakarzy

W ubiegłą niedzielę (26 lipca) na torze regatowym Malta w Poznaniu zakończyły się Mistrzostwa Polski młodzieżowców i młodzików w kajakarstwie. Reprezentanci naszych klubów kajakarskich tj. KS AZS-AWF, KS G’Power i KS Admira walczyli o punkty we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży i medale MP.
 
Łącznie z tej imprezy nasi sportowcy przywieźli 6 medali (3 złote, 2 srebrne i 1 brązowy). W kategorii młodzieżowców Lubuskie wywalczyło czwartą lokatę, natomiast młodzicy stanęli na najniższym stopniu podium. Przemysław Korsak z KS G’Power został uznany za najlepszego kajakarza na dystansach olimpijskich w tych Mistrzostwach Polski.
czytaj dalej

Grand Prix Lata w Nierzymiu

Miasto Gorzów, Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Siatkarskim Klubem Sportowym organizują pierwszy w tym roku turniej Grand Prix Lata o Puchar Prezydenta Miasta Gorzowa w siatkówce plażowej.
 
Mecze zaplanowano na sobotę, 25 lipca br. w Nierzymiu. Organizatorzy czekają na chętne drużyny.
czytaj dalej

Rozgrzewamy się przed Rowerową Stolicy Polski!

Od 1 czerwca mieszkańcy wszystkich miast biorących udział w tegorocznej rywalizacji o puchar Rowerowej Stolicy Polski biorą udział w oficjalnym treningu, który jest zapowiedzią wrześniowych zmagań. W treningu mogą wziąć udział wszyscy chętni.
czytaj dalej

Sportowe Półkolonie na Słowiance

Od poniedziałku 29 czerwca rozpoczynają się Sportowe Półkolonie na Słowiance.
czytaj dalej

Gorzowski sport wraca do normalności

Od marca gorzowianie nie mieli okazji, żeby doświadczyć emocji związanych z rywalizacją sportową naszych zawodników. Powoli jednak wracamy do normalności i gorzowskie kluby sportowe zaczynają brać udział w zawodach sportowych.
czytaj dalej

Znów można skakać

W sobotę (6 czerwca), najszybciej jak tylko to było możliwe, swoją działalność wznowił Rodzinny park rozrywki Fun Jump Gorzów. Godziny otwarcia pozostały bez zmian; przez cały tydzień od dziewiątej rano do dziewiątej wieczór, w soboty godzinę dłużej.
 
Ponieważ nadal obowiązuje zasłanianie nosa i usta w zamkniętych przestrzeniach w miejscach publicznych, odwiedzający Fun Jump otrzymają gratis maseczkę.
czytaj dalej

Spotkania władz miasta z klubami sportowymi

W środę (3 czerwca) wiceprezydent Małgorzata Domagała zaprosiła na spotkanie prezesów gorzowskich klubów piłkarskich Stilonu i Warty. Rozpoczyna ono cykl spotkań władz miasta z przedstawicielami klubów sportowych w mieście.
 
czytaj dalej

Trening przed kolejną RSP

Epidemia wymusiła przełożenie inauguracji drugiej edycji Rowerowej Stolicy Polski z 1 maja na 1 września. Aby jednak nie rozleniwiać mieszkańców walczących dla miasta o miano Rowerowej Stolicy, organizator główny – miasto Bydgoszcz – zaproponował wszystkim biorącym w akcji dwu i półmiesięczną rywalizację w formie treningu. 
 
Trening potrwa od 1 czerwca do 16 sierpnia br. Analogicznie do udziału w rywalizacji, przejazdy treningowe rejestrować będzie specjalnie udostępniona do tego aplikacja Rowerowa Stolica Polski.
czytaj dalej

Basen Słowianki i lodowisko nieczynne

W ramach działań zapobiegawczych i profilaktycznych, w związku z zagrożeniem wywołanym pojawieniem się koronawirusa Covid-19 oraz nawiązując do zarządzenia Prezesa Rady Ministrów, od 12 do 25 marca 2020 r. basen sportowy i rekreacyjny oraz lodowisko będą nieczynne – poinformował zarząd CSR „Słowianka”.
czytaj dalej

Rodzinne łyżwy na Słowiance

W najbliższy piątek (od godziny 9 do 18) dzień otwarty na lodowisku Słowianki.
 
Na wydzielonej powierzchni lodowiska będzie możliwość nauki jazdy na łyżwach, a dla wszystkich osób przebywających na tafli będą prowadzone animacje i konkursy z nagrodami.
czytaj dalej
1 ... 3 4 5 6 7 ... 92