Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

Nagrody i stypendia sportowe

W czwartek w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta odbyło się sportowe podsumowanie roku. Była to okazja, by wyróżnić najlepszych gorzowskich sportowców, którzy w 2017 roku, reprezentując nasze miasto, zdobywali wysokie miejsca i medale.
 
Klubu sportowe sporządziły 235 wniosków o przyznanie nagród i stypendiów. Po weryfikacji przyznano je 149 sportowcom, w tym 28 trenerom. Na jednorazowe nagrody w sumie przeznaczono 302.300 zł, a na stypendia 164.400 zł.
 

 
Podczas spotkania Piotr Guszpit, pełniący obowiązki kierownika Referatu Sportu w Wydziale Kultury i Sportu Urzędu Miasta, przypomniał najważniejsze osiągnięcia zawodników gorzowskich klubów w minionym roku.
 

 
Szczegółowe zasady przyznawania, rodzajów i wysokości stypendiów sportowych, nagród i wyróżnień, w których pod uwagę brane jest znaczenie danej dyscypliny sportu oraz osiągnięty wynik, określa ustawa (XLV/530/2017) Rady Miasta z 31 maja 2017 roku.
 
 
 
Lista nagrodzonych

Zawodnicy:
 
Imię i nazwisko
Klub
1.
Jagoda Szczęsna
AZS AJP Gorzów Wlkp.
2.
Daria Stelmach
AZS AJP Gorzów Wlkp.
3.
Magdalena Szajtauer
AZS AJP Gorzów Wlkp.
4.
Adriana Kopciuch
AZS AJP Gorzów Wlkp.
5.
Kinga Kominek
AZS AJP Gorzów Wlkp.
6.
Laura Dubaj
AZS AJP Gorzów Wlkp.
7.
Wiktoria Duchnowska
AZS AJP Gorzów Wlkp.
8.
Paula Duchnowska
AZS AJP Gorzów Wlkp.
9.
Natalia Bury
AZS AJP Gorzów Wlkp.
10.
Aleksandra Dul
AZS AJP Gorzów Wlkp.
11.
Kinga Potraca
AZS AJP Gorzów Wlkp.
12.
Olga Trzeciak
AZS AJP Gorzów Wlkp.
13.
Natasza Połujan
AZS AJP Gorzów Wlkp.
14.
Patrycja Musielak
AZS AJP Gorzów Wlkp.
15.
Karolina Matkowska
AZS AJP Gorzów Wlkp.
16.
Magdalena Lasocka
AZS AJP Gorzów Wlkp.
17.
Wiktoria Keller
AZS AJP Gorzów Wlkp.
18.
Klaudia Kędziorska
AZS AJP Gorzów Wlkp.
19.
Beata Jezierska
AZS AJP Gorzów Wlkp.
20.
Michał Popiela
UKS Dragon
21.
Marta Pyra
UKS Dragon
22.
Kamila Przysiężniak
UKS Dragon
23.
Olga Zajączkowska
ALKS AJP Gorzów
24.
Karolina Pacholak
ALKS AJP Gorzów
25.
Adam Majdański
ALKS AJP Gorzów
26.
Antoni Walicki
ALKS AJP Gorzów
27.
Alicja Kaczmarek
ALKS AJP Gorzów
28.
Olga Rzeszewska
ALKS AJP Gorzów
29.
Piotr Żmijak
KSW Gorzów Wlkp.
30.
Filip Kucharczyk
KSW Gorzów Wlkp.
31.
Marcin Filipiak
Klub Sportowy Gorzowska Akademia Kettlebell
32.
Cyprian Gomulski
BKS Orkan
33.
Oskar Kopera
BKS Orkan
34.
Kamil Holka
BKS Orkan
35.
Dominik Wawer
KS G'Power
36.
Adrian Zychowicz
KS G'Power
37.
Adrian Seliwański
KS G'Power
38.
Agata Błaszczyk
KS G'Power
39.
Agata Boruta
KS G'Power
40.
Sebastian Witczak
KS G'Power
41.
Przemysław Korsak
KS G'Power
42.
Andrzej Gryczko
KS Admira
43.
Sławomir Siwiec
KS Admira
44.
Fryderyk Fulko
KS Admira
45.
Kamil Szyszko
KS Admira
46.
Łukasz Potoczny
KS Admira
47.
Luiza Durka
KS Admira
48.
Klaudia Durka
KS Admira
49.
Tomasz Szypiórkowski
KS Admira
50.
Patryk Kulczycki
MKP Słowianka
51.
Wiktoria Skowrońska
MKP Słowianka
52.
Agata Miciak
MKP Słowianka
53.
Jakub Szczepanowski
MKP Słowianka
54.
Jakub Szymanowski
MKP Słowianka
55.
Bartosz Zmarzlik
Stal Gorzów Wielkopolski S.A.
56.
Rafał Karczmarz
Stal Gorzów Wielkopolski S.A.
57.
Krzysztof Ciuksza
GZSN "Start"
58.
Jakub Rega
GZSN "Start"
59.
Piotr Dobrzyński
GZSN "Start"
60.
Marek Bajek
GZSN "Start"
61.
Łukasz Czarnecki
GZSN "Start"
62.
Łukasz Mamczarz
GZSN "Start"
63.
Maciej Lepiato
GZSN "Start"
64.
Marcin Herbut
GZSN "Start"
65.
Mariusz Pietrucha
GZSN "Start"
66.
Mateusz Wojnicki
GZSN "Start"
67.
Sebastian Gil
GZSN "Start"
68.
Sandra Pieczychlebek
GZSN "Start"
69.
Cezary Kukwa
GZSN "Start"
70.
Grażyna Pecuch
GZSN "Start"
71.
Kacper Pierzyński
GZSN "Start"
72.
Michał Klimek
GZSN "Start"
73.
Adam Bernatowicz
GZSN "Start"
74.
Joanna Szeliga
GZSN "Start"
75.
Sylwia Maciejkiewicz
GZSN "Start"
76.
Milena Olszewska
GZSN "Start"
77.
Krzysztof Kornatowski
GZSN "Start"
78.
Mariusz Osses
GZSN "Start"
79.
Ryszard Szachowicz
GZSN "Start"
80.
Ryszard Bukański
GZSN "Start"
81.
Kajetan Fikus
GZSN "Start"
82.
Karolina Siuda
GZSN "Start"
83.
Jerzy Brok
GZSN "Start"
84.
Małgorzata Wiśniewska
GZSN "Start"
85.
Mateusz Wola
GZSN "Start"
86.
Patryk Koźmiński
GZSN "Start"
87.
Weronika Różańska
GZSN "Start"
88.
Kamil Dzida
Klub Szachowy "Stilon"
89.
Kamil Klim
Klub Szachowy "Stilon"
90.
Kacper Piorun
Klub Szachowy "Stilon"
91.
Klaudia Wiśniowska
Klub Szachowy "Stilon"
92.
Michał Krasenkow
Klub Szachowy "Stilon"
93.
Kamil Dragun
Klub Szachowy "Stilon"
94.
Adam Kopeć
"Ambasadorowie Praw Człowieka"
95.
Anna Puławska
AZS AWF
96.
Katarzyna Szewczyk
AZS AWF
97.
Klaudia Szewczyk
AZS AWF
98.
Katarzyna Boruch
AZS AWF
99.
Agnieszka Chmurak
AZS AWF
100.
Martyna Jankowska
AZS AWF
101.
Weronika Kaźmierczak
AZS AWF
102.
Ewelina Konieczka
AZS AWF
103.
Marta Konieczna
AZS AWF
104.
Oliwia Dąbrowska
AZS AWF
105.
Wiktoria Krasicka
AZS AWF
106.
Gracjan Sabajtis
AZS AWF
107.
Wiktor Głazunow
AZS AWF
108.
Bartosz Jonkisz
AZS AWF
109.
Paweł Kaczmarek
AZS AWF
110.
Dorian Kliczkowski
AZS AWF
111.
Kamil Kołpak
AZS AWF
112.
Paulina Noga
AZS AWF
113.
Hanna Koroś
AZS AWF
114.
Rafał Kowalczyk
AZS AWF
115.
Patryk Kropa
AZS AWF
116.
Mateusz Matuszewski
AZS AWF
117.
Olga Michałkiewicz
AZS AWF
118.
Paulina Niewiadomska
AZS AWF
119.
Aleksandra Rojek
AZS AWF
120.
Zbigniew Schodowski
AZS AWF
121.
Ignacy Studnicki
AZS AWF
 
Trenerzy:
 
Imię i nazwisko
Klub
1.
Grzegorz Swadowski
BKS Orkan
2.
Tomasz Bagrowski
KSW Gorzów
3.
Rafał Bagiński
UKS Dragon
4.
Rafał Krajewski
KS Admira
5.
Arkadiusz Krajewski
KS Admira
6.
Karolina Głażewska
KS G’Power
7.
Marek Bohdziun
KS G’Power
8.
Paulina Zastawa – Schodowska
AZS – AWF
9.
Marek Zachara
AZS AWF
10.
Piotr Basta
AZS AWF
11.
Artur Łopaciński
MKP Słowianka
12.
Robert Pieczyrak
AZS AJP
13.
Janusz Kopaczewski
AZS AJP
14.
Izabela Zaleska- Posmyk
AZS AWF
15.
Zenon Kowalski
AZS AWF
16.
Daniel Woźniak
ALKS AJP
17.
Agnieszka Woźniak
ALKS AJP
18.
Tomasz Saska
ALKS AJP
19.
Daniel Źródłowski
Ambasadorowie Praw Człowieka
20.
Marek Konieczka
GZSN Start
21.
Dariusz Niemczyn
GZSN Start
22.
Dariusz Hanczarek
GZSN Start
23.
Zbigniew Lewkowicz
GZSN Start
24.
Sylwia Kubaj
GZSN Start
25.
Ryszard Bukański
GZSN Start
26.
Małgorzata Knutowicz
GZSN Start
27.
Krzysztof Świderski
GZSN Start
28.
Bogdan Lotko
GZSN Start
 
 
Dariusz Wieczorek
Wydział Promocji i Informacji
 
Fot. Łukasz Kulczyński

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją