Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Wiosna_ptaki_park_Roz - DA - 16
slider kobiety ok
voovoo_03.2019
multikulti_01.04.2019
MROZ_mos - 12.04
ZIT
Footsteps-slider
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Siatkarze u wiceprezydenta

Zawodnicy, wychowankowie dwóch gorzowskich klubów (GSZS Gorzów oraz UKS SET Gorzów) szkolących młodzież do gry w piłkę siatkową oraz ich byli i aktualni trenerzy spotkali się w środę z wiceprezydentem Radosławem Sujakiem.
 
Zawodnicy Michał Kaniowski i Maciej Olejniczak w ubiegłym sezonie zostali wypożyczeni do klubu MLKS Volley Gubin i wraz z tym klubem zdobyli w tym roku Mistrzostwo Województwa Lubuskiego w kategorii Juniorów.
Siatkarze_wice_Sujak_DA_13Reprezentując nasze województwo uczestniczyli w turnieju ćwierćfinałowym do Mistrzostw Polski w kategorii juniorów i wywalczyli awans do półfinałów Mistrzostw Polski, które odbędą się w Rzeszowie (9-11.03.br.).
 
W spotkaniu uczestniczył prezes klubu MLKS Volley Gubin Robert Siegel oraz trenerzy, którzy wyszkolili tych zawodników w gorzowskich klubach - Waldemar Malinowski oraz Tomasz Gornow.
 
Awans do półfinałów Mistrzostw Polski jest bardzo dużym osiągnięciem, gdyż jest to najwyższa kategoria młodzieżowa w piłce siatkowej i uzyskanie takiego wyniku jest bardzo trudne, biorąc pod uwagę demografię naszego województwa oraz konfrontację z dużymi klubami piłki siatkowej całego kraju.
 
 
Ryszard Zakrzewski
 
Fot. Daniel Adamski

Siatkarze_wice_Sujak_DA_2
Siatkarze_wice_Sujak_DA_3
Siatkarze_wice_Sujak_DA_7
Siatkarze_wice_Sujak_DA_8
Siatkarze_wice_Sujak_DA_10
Siatkarze_wice_Sujak_DA_11
Siatkarze_wice_Sujak_DA_12
Siatkarze_wice_Sujak_DA_15
Siatkarze_wice_Sujak_DA_17

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją