Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Szkółki Słowianki ruszają z kolejnymi kursami

Centrum Sportowo- Rehabilitacyjne „Słowianka” w Gorzów Wlkp. zaprasza do udziału w kolejnych kursach Szkoły Pływania Słowianki oraz Szkoły Jazdy na łyżwach. Osoby zainteresowane nauką i doskonaleniem pływania mogą dokonywać zapisów telefonicznie lub za pomocą elektronicznych formularzy znajdujących się na stronie slowianka.pl. W dniach od 11 do 15 grudnia w godzinach od 16:00 do 19:00 w holu głównym basenów funkcjonować będzie także punkt informacyjny, w którym przez pięć dni dyżurować będzie kierownik Szkoły Pływania Słowianki.
 
Miłośników sportów zimowych chcących nauczyć się bądź udoskonalić swoje umiejętności zapraszamy na kolejny kurs w  weekendowej Szkole jazdy na łyżwach. Zapisu dokonać można telefonicznie lub osobiście w kasie lodowiska Słowianki.
Słowianka przypomina także o zapisach do drugiej już edycji zajęć Rodzic z Maluchem w Wodzie, skierowanych do rodziców i dzieci w wieku od 3 miesiąca życia do 3 lat. 
 
Wszelkie szczegóły dotyczące programu poszczególnych kursów i zajęć znaleźć można w poszczególnych zakładkach na slowianka.pl. 
 
 
Karina Przybylska
Rzecznik Prasowy
Centrum Sportowo- Rehabilitacyjnego „Słowianka” Sp. z o.o.

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją