Narzędzia i usługi

Kalendarz imprez

Sport i turystyka

4 medale w strzelectwie sportowym

Od 3 do 7 listopada 2017 r. w Drzonkowie odbył się VII Międzynarodowy Lubuski Puchar Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. W zawodach uczestniczyły kluby z Polski uprawiające strzelectwo osób niepełnosprawnych oraz gościnnie czołówka najlepszych zawodników ze Słowacji.

Gorzowski Związek Sportu Niepełnosprawnych „START” reprezentowało 13 zawodników, z czego miejsca na podium zajęło trzech zawodników GZSN „START” zdobywając IV puchary.
Najlepszymi wynikami mogą pochwalić się:

Kacper Pierzyński który w konkurencji P1 – zajął III miejsce  i w konkurencji P5 – zajął II miejsce,
Mirosława Górna która w konkurencji R5 – zajęła III miejsce,
Sylwia Kubaj która w konkurencji P2 -  zajęła III miejsce.

podium

Na uwagę zasługują również dalsze miejsca naszych zawodników:

Maria Madej w finale konkurencji R3 była VIII,
Marta Szwed w finale konkurencji P2 była V,
Bartłomiej Horbacz w finale konkurencji R5 był VIII - był to pierwszy start w zawodach nowego zawodnika Gorzowskiego Związku Sportu Niepełnosprawnych „START”.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy.