Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
...
Stefania kłania się na Chrobrego
FESTIWAL MW
teatr xxxv
sniadanie
ROBIMY_TO_MOS
Z Gorzowa dookoła (ś)fiata
ZIT
krol_gof_2018
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

Medale KSW Gorzów na Pucharze Polski w kickboxingu

W dniu 28.10.2017 r. w Świdniku odbył się Pointfighting Grand Prix - Otwarty Puchar Polski w kickboxingu, w którym uczestniczyło 8 zawodników KSW GORZÓW. Otwarty Puchar Polski ściągnął do Świdnika zawodników nie tylko z kickboxingu, ale również z innych dyscyplin specjalizujących się w walce przerywanej, jak np. Taekwondo. W zawodach uczestniczyło 182 zawodników z 21 klubów, w tym również zagraniczne drużyny.
 
Kickbokserzy z Gorzowa pod wodzą trenera Tomasza Bagrowskiego wywalczyli złoto, srebro i brąz oraz 3 miejsce w drużynie kadetów młodszych:
Nikolas Szczepaniak - I miejsce kadet starszy - 42 kg.
Remigiusz Czeponis - II miejsce kadet starszy - 42 kg.
Filip Kucharczyk - III miejsce kadet starszy - 47 kg.

- III miejsce drużyna kadetów młodszych w składzie: Marika Szczepaniak, Fabiak Kik, Wojciech Zwierzyński i Piotrek Żmijak

Bez medalu niestety Natalia Kowaleczko Krupa, dla której Pointfighting nie jest stylem wiodącym, ale ona zawsze i wszędzie chce walczyć. 
 
W dniu 21.10.2017 r. w Szczecinie odbył się ogólnopolski turniej Polish Fighter Cup 6. Są to zawody, w których biorą udział zawodnicy Kickboxingu, Taewkondo, Muay Thai oraz innych dyscyplin sztuk i sportów walki w stójce uderzanej. Bardzo mocno obsadzony turniej, w którym uczestniczyło blisko 300 zawodników z całego kraju. Walki odbywały się w formule Kick Light, Full Contact, Low Kick i K-1. 
podium
KSW GORZÓW wystawił na te zawody 4 zawodników, którzy walczyli w formule kick light:
Filip Kucharczyk I miejsce kadet starszy -47kg. (warto zaznaczyć, że nasz mistrz walczył w wyższej niż dotychczas kategorii wagowej, gdzie również był bezkonkurencyjny!)
Nikolas Szczepaniak III miejsce kadet starszy -42kg.

Bez medalu, ale po dobrych walkach Zuza Jaśkiewicz i Remigiusz Czeponis. Zuzia nie miała szczęścia w losowaniu i po naprawdę dobrej walce przegrała ze znacznie bardziej doświadczoną zawodniczką, notabene medalistką mistrzostw Europy i Świata. Remek natomiast po pierwszej wygranej walce, w półfinale doznał kontuzji, która wyeliminowała go z dalszej rywalizacji. 

Jak zawsze dziękujemy za wsparcie sponsorom klubu: Grupa Gezet, OPTIMUMBAU, Wypożyczalnia Samochodów Gorzów(RENTIS), KONMAR,Pensjonat FUDA, LEX WORK, Sekret PLUS, GRASS HOPPER, RC Solutions Kuls oraz Urzędowi Miasta Gorzowa.
 
 
Tomasz Bagrowski
 
Fot. archiwum kswgorzow.pl
 
grupowe
 
 

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją