Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługiKalendarz imprez

Sport i turystyka

MotoWeekend po raz trzeci

To już 3. edycja znanej imprezy motoryzacyjnej w Gorzowie. Podobnie jak rok temu, event odbędzie się w centrum Gorzowa na placu przy samej Warcie (ul. Wał Okrężny). Auta będzie można podziwiać 13 sierpnia w godzinach od 10.00 do 18.00.
 
 
plakatLewe nabrzeże Warty to idealne miejsce z widokiem na most Staromiejski i bulwar Wschodni. W jego pobliżu znajduje się strefa rekreacji z piaskiem, największe centrum handlowe w mieście, stacja benzynowa i co najważniejsze – mnóstwo zieleni i miejsca, aby się zrelaksować i cieszyć eventem.
 
Podczas imprezy odbędzie się konkurs Show&Shine oraz będzie można obejrzeć youngtimery i odrestaurowane klasyczne auta w strefie VIP CLASSICS. Dodatkowo w czasie trwania imprezy odbędzie się pokaz Car Detailingu oraz oklejania nadwozia i lamp samochodowych. To wydarzenie rodzinne, przewidziane są także atrakcje dla dzieci. Gwarantujemy chillout nad malowniczym brzegiem Warty!
 
Organizator: Rafał Majkel Fiszer, Krystian Sudak, Mariusz Mario Podgórski oraz Automobilklub Gorzowski. Współorganizator: WestStance.com
 
Impreza została objęta honorowym patronatem prezydenta Jacka Wójcickiego.
 
 
Emilia Cepa
Wydział Promocji i Informacji
na podstawie materiałów organizatora
 
Plakat

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją