Logo: Gorzów

Urząd Miasta Gorzowa Wielkopolskiego
ul. Sikorskiego 3-4
66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. +48 95 735 55 00

Logo: BIP
Twoja przeglądarka nie może wyświetlić obiektu - pogoda

Informacje

Narzędzia i usługi



Kalendarz imprez

Sport i turystyka

Zawodnicy KS Admira mało gościnni w Memoriale Tadeusza Hryckiewicz i Jerzego Krajewskiego

17 czerwca 2017 roku odbył się w Gorzowie na przystani KS Admira XXVII Memoriał Tadeusza Hryckiewicza I II Memoriał Jerzego Krajewskiego, w którym wzieło udział ponad 200 zawodników z 13 klubów z województwa zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego i lubuskiego. Wszystkie wyścigi odbywały się na dystansie 2000 metrów w jedynkach i dwójkach we wszystkich kategoriach wiekowych. Zawodnicy Klubu Sportowego Admira Gorzów Wlkp. okazali się mało gościnni i zwyciężali w 12 z 27 wyścigach, zdobywając łącznie 24 medale i wiele miejsc tuż za podium.
 

Wyniki indywidualne zawodników KS Admira:

Złote medale:
Siwiec Sławomir – K-1 2000m Seniorów
Fulko Fryderyk– K-1 2000m Juniorów
Fulko Fryderyk, Potoczny Łukasz – K-2 2000m Juniorów
Durka Luiza – K-1 2000m Juniorek Młodszych
Durka Klaudia, Durka Luiza – K-2 2000m Juniorek Młodszych
Stankiewicz Klaudia – K-1 2000m Młodziczek 2003
Żuk Sebastian – K-1 2000m Młodzików 2003
Gałęzka Olga – K-1 2000m Młodziczek 2004
Stankiewicz Klaudia, Gierłowska Donata – K-2 2000m Młodziczek
Żuk Sebastian, Kozieł Jakub – K-2 2000m Młodzików
Ratajczak Wojciech – K-1 2000m Chłopców 2005
Ratajczak Wojciech, Mulczyński Ignacy – K-2 2000m Chłopców
 
Srebrne medale:
Bukowski Dariusz – K-1 2000m Seniorów
Potoczny Łukasz – K-1 2000m Juniorów  
Grabowska Alicja – K-1 2000m Juniorek Młodszych
Drozdowicz Jakub, Pecyna Jakub – K-2 2000m Juniorów Młodszych
Inglot Dawid, Kozubal Olaf – C-2 2000m Juniorów Młodszych
Gierłowska Donata – K-1 2000m Młodziczek 2003
Kozieł Jakub – K-1 2000m Młodzików 2003
Pawłowski Konrad – C-1 2000m Młodzików 2004
 
Brązowe medale:
Inglot Dawid – C-1 2000m Juniorów Młodszych
Szyszko Kamil, Szypiórkowski Tomasz – K-2 2000m Juniorów Młodszych
Mulczyński Ignacy – K-1 2000m Chłopców 2005
Rynkiewicz Zuzanna – K-1 2000m Dziewczynek 2006 i młodsze
 
Większość zawodników to uczniowie lub absolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim.
 
 
Arkadiusz Krajewski
Klub Sportowy "ADMIRA"
Fot. archiwum KS Admira

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją